Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Kozy:))) Tak się domyślałam, że mnie wywołujecie i obgryzacie paznokcie:) Jednak nie dopracowałyśmy z Folik tej umowy dobrze. Jakieś szczegóły, ramy czasowe nam odpadły i klops. Może było też i tak, że to ja nie wywiązywałam się z jej postanowień należycie, bo jak Foli ujeżdżała eMa na suficie teściowej, to ja smacznie sobie spałam.... no i sprawa się rypła i niestety rekordu nie budjet, ale gratuluję magdalence, z tą tylko uwagą, że niektóre z nas albo mają jakieś tajemnicze sztuczki w alkowie, albo jakoś specjalnie się światu zasłużyły... powiem tylko, że w takim razie ja w ciążę nie zachodzę, bo chciałam razem z Folikiem a tak się nie liczy:( Miałyśmy razem rodzić, parować i mieszkać itd. To ja tak się nie bawię....:) Tylko jakiś dziwny ten mój okres bo idzie bardzo powoli, a cycki mnie dalej bolą:( idę spać, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea oj to szkoda ze nic z tego a juz myslalysmy wszystkie ze Nam niespodzianke chcesz zrobic. No nic to moze razem ze mna Ci sie uda hehe:) za jakies 2-3msc moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałybyście zdjęcia tych naszych krasnoludków, bo ja na nk nie wchodzę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ja wracam do spania:) możemy się razem napić za to!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:):) Witam i ja w niedzielne popołudnie.... Ale chodzę dziś zamotana, mówię Wam ---normalnie szok Chciejka - jak Twoje samopoczucie, oki wszystko....??? oOomadalenaoOo - gratuluję dwóch kreseczek:):):):) Super ten rok się zaczął :):):) Beatko - tak to ja, no ale Ty już wiesz, że to ja :) Lola - dziękuję, zaproszenie już przyjęte:):) Rea - spokojnie, następnym razem się uda....tylko ćwicz Kobieto, ćwicz!!!!!A zobaczysz potem Folik będzie Ci udzielała mądrych rad. Nie ma tego złego...........:):):) A gdzie Wy są tak w ogóle, cio??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea poczta:-) wysłałam Ci mojego syneczka w 2 wiadomosciach :-) A mi dzis cos mały płacze nieewiem co jest grane ale ja znów mam mało pokarmu pije duzo i tabletki na laktacje mam a pokarmu coraz mniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaaaaa
coo ?! wy sie staracie o ciąże a ja sie okropnie boje ze jestem, choć uprawiałam tylko petting,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betunia, nie dostałam tych zdjęć:(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyssał mamę do końca chyba....:)) Betii zapytaj lekarza co się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - zerknij na pocztę i daj znać czy coś doszło....jak tak to wyślę ci jeszcze kilka propozycji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaaaaa
4 DNI PO SKONCZENIU OKRESU UPRAWIAŁAM PETTING Z CHLOPAKIEM.. - NIE MIAŁ WYTRYSKI jednak boje sie ze mógł niechcący dotknąć tego płynu przed wytryskiem a pozniej wsadzał mi palec.. chociaż uważalismy, dostałam normalny obfity okres jak zwykle , spóźnił sie jeden dzień MIMO TEGO WSZYSTKIEGO BOJE SIE ZE MOGE BYĆ W CIĄŻY BO WMAWIAM SOBIE RÓŻNE OBJAWY ;/ KTÓRE WYCZYTAM NA RÓŻNYCH FORACH NA NECIE... dodam ze owulacje mam normalnie też jestem dziewicą.. strasznie sie boje , prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co pchać tam paluchy i to do tego z płynem? jesteś w ciąży na bank. teraz już możecie zaszaleć na całego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanta
hahaha brawo jak twoim zdaniem mozna takim sposobem zajść w ciąże żal mi cie REA_ , co ty tej dziewczynie powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanta
no co ? REA_ twierdzi ze ta dziewczyna takim sposobem w ciąże zajdzie ile ty rea masz lat ? 12 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nikogo nie ma, nie? nawołujemy i ciągle same:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanta
po ile wy macie lat ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty palisz już od dwóch lat, zresztą pierwszego wzięłaś ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając twoją słabość do używek, nie powinnam ciebie nigdy uczyć jak się zaciągać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×