Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea - zapomniałam :(:( już sobie załatwiłam wolne na parapetówkę, haha :-P Rozumiem, że mogę czuć się zaproszona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, kiedyś wspominałas o soczewkach. Miewasz problemy z suchością oka? I czy na początku miałaś czerwone zyłki na oczach? Nie mam dużo, ale kilka się odznacza. Podobno to normalne. Oko mi czasem schnie a czasem nie. Kupiłam starazolin. Acha, mam air optix astigmatism, a Ty? Soczewki są świetne, dobrze się w nich czuję. Opowiedz mi trochę o swoich doświadczeniach, bo masz wieloletnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Co taka pustka? Folik____co z nia?urodziła w końcu?mam nadzieje że wszystko ok? REA___Ty masz z nią kontakt? Lola____co u Ciebie odezwij się tu lub tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia U mnie wszystko po staremu niewiem ktory to dzien cyklu ale chyba cos kolo okresu juz bedzie nie staramy sie to nie zwracam na to takiej uwagi. Pozdrawiam i nie martwcie sie o mnie wsio jest ok.Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - sto lat dla Michałka z okazji 7 miesiąca, buziaczki 😘😘 Folik - jak tam urodziłaś juz.... Rea - masz jakieś wiadomości od niej....Jak Ci idzie meblowanko mieszkania???? Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony - jestem ciocią!!! Wczoraj dostalam wieczorem MMSa od Folika ze zdjęciem małej Alicji!!!!!!! :))))) co prawda ciemne, bo zrobione bez lampy, ale muszę wam powiedzieć, że jest jak laeczka - śliczna! pięknisia..... nie wiem nic więcej, jak dostanę jakieś nowe informacje to dam znać!!! Chmurko - moje ślepe oczy stworzono do noszenia szkieł. Nie mam żadnych problemów z suchością oka, z infekcjami (kiedyś miałam jak nosiłam Johnsona soczewki, ale to było wieki temu). Jedynie do samolotu, na długi lot, np. nocny albo soczewki ściągam, albo zakraplam sztucznymi łzami - np. tears naturalle. Przetestowałam już chyba wszystkie firmy i najlepiej nosi mi sie Bauscha (Bausch & LOmb). kiedyś mieli problemy z partią płynów, są też drogie - ale według mnie najlepsze. Dobra decyzja, szkła ułatwiają życie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie - nie mamy na nie czasu :) meblowanie mi trochę zajmie, bo z kasą jest różnie, a jak mówiłam nam się podobają oryginalne rzeczy - więc mega drogie. porozkładaliśmy się narazie z tym co mieliśmy - nie mamy jeszcze szaf - dopiero je zamawiam, więc jest problem z ciuchami, a obydwoje mamy stosy łachów :P i na razie stoi to w kartonach - makabra! i tak nie ma nas ciągle w domu, więc zgryz jest tylko rankami :) oglądałam już kilka rzeczy, które mi się spodobały - szczególnie stój - taki surowy z drewna tekowego, na 6 osób - jest kurna drogi jak pies, ale naprawdę bardzo oryginalny, jednak trochę wody upłynie jak uzbieram taką sumkę, więc spokojnie odkładamy kasę a teraz raczymy się minimalizmem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patulek! :)))) zimno i głodno, ale dziecko nam się urodziło nowe ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - a co u ciebie, jak starania??? :P ja lecę, napiszę wam wieczorem o Alicji małej, jak Folik się ogarnie z techniką GSM na nowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - jeszcze nie, ale wieczorkiem zajrzę, ok? muszę jechać po listwy podłogowe zaraz i chcę zdążyć przed korkami. nawet nie macie pojęcia co się w tym mieście dzieje od 14 w górę! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Wielkie Gratulacje slicznej coreczki:) Bardzo sie ciesze ze wszystk sie udalo i ze masz swoja coreczke juz przy sobie:) Trzymaj sie kobitko i daj znac co i jak :) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny:) Ucaluj malutka:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulek - trzeba mieć w tym zakresie wielkie, głębokie pokłady cierpliwości - ale pamiętaj, że się w końcu udaje, jakimkolwiek sposobem, ale JAKOŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos :D oby sie tylko udalo w koncu... kto jak kto al ja jestem bardzo cierpliwa i z cyklu na cykl mam nadzieje ze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli---Alicja? a nie miała być Majka?:)Czekam na jakieś zdjęcia:) REa--- maila posłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nikulam dziękuję i również wszystkiego najlepszego i całuski dla Laury:) A jak malutka? Mój Miś jest na etapie raczkowania i jest wszędzie:) :) Foliku GRATULACJE !!!!! Mam nadzieje że dowiemy się szczególów:) Dorotka dzieki w imieniu Michasia! Patulek trzymam kciuki za staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - OGROMNE GRATULACJE dla Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mam nadzieje, ze jak oswoisz się z tą myślą i znajdziesz chwilkę czasu do zajrzysz i opowiesz jak poszło..... Super!!!!! Rea - proszę przesłać pozdrowienia dla świeżo upieczonej Mamuśki :-D Ja tez chcę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam i co widzę?! Folik jest już mamusią! Gratulacje wielkie!!! Odezwij się kochana, jak już dojdziesz do siebie i daj znać, jak sobie radzicie? Buziaki ogromne! A my jesteśmy na etapie początków chodzenia :) Przemuś już by dreptał, ale w tej kwestii jest baaardzo ostrożny i jak ma humorek to parę kroczków zrobi od mebli do mamy, ale na razie bardzo nieporadnie... Pierwsze kroczki samodzielne postawił w niedzielę, równo w 11 miesięcy po urodzeniu :) Teraz to już z górki pójdzie i niedługo będzie biegał! A my za nim... Poza tym mamy przy nim, a zwłaszcza ja, urwanie głowy. Mało co już śpi w dzień (najczęściej z 1,5 godziny przez południe), w nocy też co najmniej raz się budzi, zęby nadal na tapecie (już ma 8!) i ogólnie szybko leci nam czas... Nie mogę uwierzyć,że już za miesiąc będzie miał roczek! A dopiero co się szykowałam do szpitala ;) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! Dorotko, życzę Tobie i reszcie staraczek z całego serca takiego urwania głowy jak ja mam z moim łobuzem ( i nie jest to złośliwość!) ;) Trzymam kciuki i mam nadzieję,że niedługo będziecie mieć swoje upragnione dwie kreseczki! Folik niech będzie przykładem,że nawet po wielu miesiącach starań i zwątpieniach udaje się dopiąć swego :) Rea, zazdroszczę własnego gniazdka!My na razie możemy tylko o tym pomarzyć... Pomału się urządzicie i będzie pięknie, niech Cię nie zniechęci tymczasowa prowizorka i kurz :) A w nowym gniazku może jakiś nowy lokator się pojawi znienacka? ;) Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-D :-D Wiecie, ze dzisiaj mija roczek ja zajrzałam do Was na topik...Jak ten czas leci. Mam nadzieję, ze na drugi rok będę już miała szkraba małego przy sobie.... Tak Dorotka, pomarzyć dobra rzecz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co u Was? Folik, jak leci? Rea, co z mieszkankiem? Kiedy mogę się wprowadzić?:D Dorotko, co porabiasz? A w ogóle Fermina i Nowa, Ewika i Pati mają klapsa za opuszczenie topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ja bym jeszcze dodała Kate,Meg, z Dziewczyną bonda mam kontakt na innym topiku.. Dorotka z a całego serca zycze Ci dzidziusia i mam nadzieje ze już niedługo się doczekasz:) Folik poprosimy relację !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja bym dopisała Orcio, Mfigielka :-D :-D tak, tak !!!! Nikamo - jak Michałek....i cała sprawa z byłym pracodawcą.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×