Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Kate witaj:) Parapetówa może byc i dziś ale z kim tu pić jak takie pustki.... Baby chodźcie barek otwarty!!!!!! Co do butów to ja mam tez problem idę jutro na zakupki ale nie mam pojęcia co kupić ? Mały juz tak biega że muszę cos wybrać. Boszee ja jeszcze dzis zwoziłam resztki gratów ,nie wiedziałam że tego tyle się nazbierało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo!!! kup buty Gucio- drogie, ale sa zaczepiste!!!!!!!!! wygodne,komfortowe dla nogi i najlepze!!!! ty mieszkasz w polsce to masz okazje ja niestety musze pokombinowac ze sprzedarza wysylkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dzien doberek a gdzie Wy sie podziwacie??? Aha domyslam sie weekend i nikogo niema:( Moze sie niebawem ktos do Nas odezwie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety !!! Pamietacie mnie jeszcze ? :) lola powiedziala,ze znowu pijecie wiec wpadlam heh.Co u mnie: Agniesi ma juz prawie 7 miesiecy,jest cudowna,duzo sie usmiecha,ladnie je i spi (nadal karmie piersia ) jest strasznie do mnie przywiazana tylko mama i mama :) Z M jest dobrze 4 kwietnia mamy 1 rocznice slubu.. teraz lece,bo mala wstala,ale obiecuje wpadac regularnie i poczytam co u was. caluje was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reaaaa, nieuku, gdzie się podziewasz??? Myślisz, że studiowanie uprawnia Cię do chlania?! Wyłaź spod stołu! Lola, dzielna nasza wartowniczka:) Masz order za wytrwałość, i ja też. Zawsze sobie przyznaję odznaczenia. Powtórzę pytanie z tamtego topiku. Plamienie krwiste w środku cyklu=owulacja, nie? Bo nigdy nie miałam. Jestem płodna, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku Dzieki wielkie tylko jej powiedzialam i fajnie ze sie odezwala:) Ja juz sie biore do lozeczka bo dzis troszke meczacy dzien byl ale spoko niedziela przeleciala.Takze do juterka Dobranoc:D Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rano z kawką:) Chciejko fajowo że TY się odezwałas ,cieszę się że u Ciebie wszystko ok. Ja od dzis już sama ,M pojechał do pracy wróci dopiero w piatek .Musze skonczyć rozpakowywanie bo jeszcze mam częśc rzeczy w pudłach. Kurcze kupiłam małemu buciki i nie ma mozliwości żeby je nosił tak strasznie płacze .Brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ,kawka zrobiona, Jak praca napisana? Wow,widze że Ty tez planujesz drugiego bobaska? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, dziękuję za kawę. Z mlekiem oczywiście. Pracę piszę, ale mi się nie chce. Czy wszyscy magistranci tak mają? Poważnie, czuję, że chcę już skończyć studia, nie chce mi się już nic, staram się nie pisać. Tylko jak się obronić i nie napisać pracy? Bobaska chcemy, najlepiej zaraz. Dziecię już w robocie. Zobaczymy czy znowu zajdę od razu. Nie nastawiam się na nic. Jeszcze jest czas. A Ty chcesz drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Ja juz poprasowalam obiad zjedzony wczesniej teraz kawka wypita i mam czas na kompa:) Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku też tak miałam czym biżej oddania pracy tym badziej mi się nie chciało :) Co do drugiego dziecka to tez niedługo zaczynamy pracę:) :) Ostatnio potrzebowałam 3 cykli zobaczymy jak tym razem bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej mam wiadomosc do przekazania od Chciejki: Byli u lakarza nie pogorszylo sie takze do szpitala nie musza isc,w pt kolejna wizyta to da znac a teraz nie ma za bardzo czasu ale moze pozniej wejdzie jak mala uspi.A i wyslala jeszcze zdjecia na wspolna poczte.I pozdrawia Was:) buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy sie podziewacie malpy jedne!!!! juz pisac co u was..jak dzieci,jak starania jak awantury,czy mile wieczory z eMami :P Mala jeszcze ostro kaszle odrywa jej sie az na wymioty ja ciagnie,najgorzej jest rano po spaniu.Katar tez ja meczy,nosek miala w nocy zapchany.Teraz moja dziecinka od ponad godz smacznie spi Ja chetnie napije sie kawki ktora jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, wariacie!!!! No widzisz, wywołana i od razu się stawia - pięknie!!! Co u ciebie? Jak życie małżeńskie? A czy malutka nie ma przypadkiem alergii jakiejś??? Nikamo, Chmurko - ja nie wiem jak wy to robicie, że wam się chce następnego dziecka!! :P czy to jest nałogowe???? :D któraś mi może zrobi jakąś kanapkę, co? nie mam nic w pracy a głodna!!! ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym diabłem, Kate???????? kurczę, normalnie lato jest dzisiaj... a u mnie w firmie tak zimno, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lola! jak tam góra kartonów? rośnie?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Costy narazie 1 spakowany ale M mowi ze juz od poneidzialku bedziemy powoli sie pakowac.Ja oczywiscie juz bym chciala miec wszystko popakwoane i zeby czekalo do wyjazdu a M nie:( No nic moze go dzis pomecze zeby cos zaczac juz hehe juz 1 szafke rozkrecil i jest w pudelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Ja ci moge zrobic i kanapke z szyneczka albo dam Ci Zupke pomidorowa z ryzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak! to ja może tę zupkę - mniam!!! tylko dobrze podgrzej, bo jestem zmarznieta!!! słuchaj, ty go powoli dyscyplinuj, zobaczysz ile tego będzie, a czasu już nie dużo.. Zapytaj Nikamo, jak wygląda zbieractwo domowe, ile gratów się zawsze uzbiera!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super, zostaw mnie z pustym talerzem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×