Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chmurko - sto pindziesiąt stron, haha dobre sobie...chyba na kafe :-P :-P Nie, inseminacja to nie to samo co in vitro ( przede wszystkim taniej!!) w odpowiednim dniu cyklu podaje się do macicy przygotowane nasienie... Lola - nowa fryzurka, farbka - no no wiosna idzie, wrzuć jakies fotki na NK...Ja muszę się zapisać do fryzjera,a le to bliżej Wielkanocy... Nikamo - no niby jest oki, hormony, nasienie męża (teraz ma zrobić powtórkę - i zobaczymy co wyjdzie), hsg - 2lata temu też oki, owulację miałam wywoływana CLO i menopurem i czasem była, czasem nie. U mnie to na pewno psychika odgrywa dużą rolę. Niby wyluzowałam, dałam na wstrzymanie. Już mnie to tak nie kręci ale tam gdzieś w głębi duszy uwiera, doskwiera brak dziecka....:(:( A powiedz, tym Twoim znajomych serio pomógł psycholog??? Jak to wyglądało....Jeśli mogę zapytać.... A ja mam juz obiadek zrobiony :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia He he no wiosna idzie i skracalam troszke wloski pomimo ze mam krotkie:) ale farbka juz musiala byc bo masakra ile siwych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Spacerku dowcipnisio :) życzę Ci 200 stron :) :) Ja biedulka miałam tylko 65 :) Dorotko nie wiem dokladnie jak wygladały takie spotkania z psychologiem ale podejrzewam że dobrze dotarła do ich móżczków żeby wyluzowali. A co o tej inseminacji to będziecie próbować? Moja znajoma urodziła rok temu maluszka z in vitro a teraz znów jest w ciązy dzięki tej metodzie! Zaczynam od jutra Dukana jestem już zdecydowana .trzymajcie kciuki za moją"silną wolę" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Spacerku dowcipnisio 200 stron Ci życzę:) Ja biedulka miałam tylko 65. Dorotko nie wiem dokładnie jak wygladały ich spotkania z psychologiem ale musiała im trochę namieszac w móżczkach żeby wyluzowali. Kobitki trzymajcie kciuki za moją "silną wolę" ,od jutra zaczynam Dukana>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jeden wpis mi wcięło napisałam drugi a teraz patrzę są oba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zajrze się przywitać..spacerku, Twoja doba chybajakas dłuzsza niż moja, pisanie prac, dogadanie dziewczyn na forum, Twoja Królewna, mąż, kiedy czas na to masz????złe pytanie, czas masz, tylko jak Ty to robisz? a co do Twojego pytania, brrrrr! o drugie bobo, to nie, nie, nie, ja nadalna etapie ,że nie myslę jeszcze, nie wiem, czy chce myśleć w ogole.. na razie to sie zastanawiam, jak ludzie to robią, że maja po dwoje dzieci?:) ok zmykam, Dzieć bajkę oglada:) wiem, wiem, nie powienien, ble ble, ale teraz wiem, że teoria co zupełnie coś innego niż rzeczywistość:) to podobnie jak poród, obcykana teoretycznie byłam na 5! oddychac umiałam, znałam fazy porodu itd, a w praktyce to JAKOŚ INACZEJ WYGLĄDAŁO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina, ja piszę całymi dniami pracę, mąż w pracy siedzi pół dnia, robię obiad itp., przy dziecku pomaga mi babcia.Usypia małą i dogląda jej. Mam więc pomoc i mobilizację, bo nas promotor kopie po dupach. Na pewno dałabyś radę z drugim dzieckiem. Ja do 8. miesiąca po porodzie w ogóle nie dopuszczalam mysli o drugiej ciąży. Teraz już mam luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja dzis niewyspana,przemko zaczal marudzic o 7 i w nocy tez sie rzucal po lozeczku jak wsza na grzebieniu :p u nas dzis pieknie swieci slonce a moj maluch dzis ma roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kate WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PRZEMKA !!!! Ucałuj smyka od Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego, Kate, dla dzieciaczka! Czemu nie ma flaszki? Kurde, dziewczyny. Dzisiaj kolejna impreza urodzinowa, ja nie zdążyłam wytrzeźwieć po wczorajszej... Stawiam ogórki i cebulę:D Dorotka daje wódkę z wesela, Annolia jedzenie z wczoraj, Rea zrobi striptiz, ja obudzę chłopaków. Wczoraj tak tańczyli, że się Beatka pośliniła. Tak było apetycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Wszystkiego najleszego z okazji ukonczenia roczku dla Waszego szkraba Przemusia:) Buziaczki od Cioci:) Ja troszke dluzej dzis pospalam niedawno wstalam wlasnie pijemy kawke wlaczylam pranie juz zeby sie pralo,i kolejny weenend za Nami.Jeszcze gdzies z 5 weekendow i spadamy a moze i wczesniej jeszcze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Chmurko:) Narazie bedziemy u tesciow mieszkac ale rozgladamy sie za mieszkaniem.Chcielibysmy sami mieszkac bo tak jestesmy tutaj nauczeni:) Ale zycie i czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o malinki, materace i moje streaprizy, to zerknijcie tu: internetshouldbeillegal.com :D ale z muzyczką!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz się zaczną hurtowe urodzinki!!!! jak foczki zachodziłyście po kolei, tak teraz będą strzelać szampany!!!!! NAJLEPSZEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajoskie, nie? a jak dyndają .... :P mam tyle roboty, że nie wiem w co włożyć ręce. nawet na egzamin nie poszłam w terminie, bo kurczę nie mam jak się pouczyć:((( jak idzie tobie robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stawiam z rna flaszke :-D ciasteczko i kawke Z koazji dnia babów i imienin hi hi jestem wyrąbana przez system bo w jednym dniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stawiam z rna flaszke :-D ciasteczko i kawke Z koazji dnia babów i imienin hi hi jestem wyrąbana przez system bo w jednym dniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata podwójne wszystkiego najlepszego!!!!! Wszystkie Babolki równiez najlepszego !! Ja kawkę poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo:) Prosze bardzo kawka zaparzona,rozpuszczalna i cappucinko wybieraj:) Ja rowniez zycze wszystko Wzystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby :) ja z zyczeniami na Dzien Bab :) i z kwiatkiem 🌼 🌼 🌼 nie wiem czy mi wyjdzie ten kwiotet :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nawet wyszedl:) u nas dzis piekna sloneczna pogoda, zaraz moje dziecie sie obudzi,zje obiadek i spadamy na spacera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole - najlepsze życzenia: - adorujących chłopów - genialnych dzieci - wiecznie dobrej figury - łatwo zarobionej kasy - spełnienia marzeń! Beatko - tobie podwójnie!!!! :) ja poproszę herbatkę z cytrynką! Chmurko - jak twórczość? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :-D Kobitki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA 🌼🌼🌼🌼. Spełnienia marzeń :) Beatko - zdrówka, spełnienia, marzeń, dużo uśmiechu 🌼 Buźka duża :-D Kate- wszystkiego najlepszego dla Przemusia z okazji Roczku, szczęśliwego i cudownego dzieciństwa 🌼😘 Rea - dobre, dobre :-D podobało mi się :-P Ale się świątecznie zrobiło. Czy ja mogę prosić kawusię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×