Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam, Co ja Wam lalki moge napisac... jak na razie "Zdycham" godzine jest ok, godzine jest bleeeee.... ale jeszcze nie było pawika... ale prawie i to w autobusie.... dzies idziemy do gina... zobaczymy co nam powie... z wynikami i z roznymi pytaniami... troche wiem juz dlaczego jak dziolchy zajda to sie nie odzywaja - ja np. nie mialam przyjemnosci przez pewien czas sie odzywac bo tak fatalnie sie czulam ze nie bylo mi w glowie gg na forum.... lezalam jak zwłoki .... i bylo bleeee.... ale chyba powoli zaczynam sie odbijac od dna.... i moze czesciej bede.... to pozdrawiam te ktore mnie jeszcze pamietaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Witaj to fajnie ze powoli dochodzisz do siebie oby juz Ci sie poprawilo i nie bylo blee.Jak wrocisz od gina to zdjaa relacje jakie juz duze malenstwo i wogole. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):) Wstyd sie przyznać ale ja niedawno wstałam :):) Byłam tak padnięta wczoraj, że szok :( Idę zrobić sobie śniadanko, bo męża się nie mogę doprosić i potem się odezwę.....Poprosiłabym o kawusię, cio?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku wspólczuje ,ale pamietam jak myśmy narzekały ze nas mdli a Ty chciałaś się z Nami zamienić :) Wspólczuje Ci Biedaku bo wiem co to znaczy ale ok 12 tc powinno minąc:) Kate czekasz....ja pewnie też bede bo do terminu mam 6 dni ale znając moje szczęscie to przenoszę.... Dorotka zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem...:):) Nikamo już biegnę do Ciebie, posłodziłaś 2 łyżeczki cukru i mleczka dolałaś?? Mniam mniam pyszota. To prawda, że jak Ktoś zrobi kawkę to lepiej smakuje :):) Folik - Ty wiesz ile ja bym dała, żeby mi było bleeee, wiesz?? Pamiętamy Cię, pamiętamy czemu miałybyśmy zapomnieć? Mnie osobiście brakuje Twoich wpisów Babo, Twoich żartów. Odzywaj się częściej. To, że zaciążyłaś wcale Cię nie usprawiedliwia!!!! Mam nadzieję, że się nie obrazisz na mnie :):) Kate - staranka idą pełną parą, bzyyy jest regularnie :):):):):) Nie martw się, że przenosiłaś tylko ciesz się jeszcze chwilami wolności. Jak Maluch przyjdzie na Świat to wtedy będziesz marudzić. Głowa i uszy do góry :):) Będzie oki 3mam kciuki Pozostałe Panie gdzie się podziewają.....??? Nikulam - jak tam ostatni m-c przed porodem Chmurko - Ty się dawno nie odzywałaś, jak Malutka? Klaudia, Beata Hello!!!!!! A ja miałam dziś na usg do gina u którego to robie, bo nie będę jechać do Łodzi na sam monitoring, a on dziś nie przyjmuje :(:(: Wkurzyłąm się. Ale mam nadzieję, że jutro coś tam będzie widać, nawet jeśli owulka już była, prawda? Dziś mam 14dc...... Dobra uciekam, idę poprasować trochę :(:( Jak ja tego nie lubię, ale mus to mus.... Hmmmm znowu się rozpisałam , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Folik oczywiscie ze cie pamietam,i to ze rzadko tu pisze nie znaczy ze zapomnialam-bo tak czy siak odmeldowywuje sie co u mnie, a ze nudno i nic sie nie dzieje to nie bede przynudzac:( to ja sie czasem czuje jak niewidoczna choc czasem cos napisze to jestem niezauwazalna:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - no co Ty za głupoty opowiadasz, co ??????????? Kobieto jaka niezauważalna....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty wiesz ile ja bym dała, żeby mi było bleeee, wiesz?? " Dorotka tez tak pisalam i ciesze sie bardzo ze sie udalo ale meczace te objawy ale jak zernke na kropke na usg to co tam - minie kiedys.... byleby do lata hehehe.... dzis zaraz wychodze do gina i juz sie wewnatrz niecierpliwie czy wsjo tam gra.... A Tobie Dorotka zycze tego samego - pozyjemy zobaczymy i zaciazymy.... moj M mowi ze chyba najednym sie skonczy a chcialam 2 - jak widzi jak bleeeee zdycham... ale to ponoc wszystko do przejscia wiec musze dac rade.... ide jeszcze wszamac jogurt bom glodna a jak ja glodna to nie zła tyle ze mi sie wowczas odnija takim kwarem i mi bleee ciagle musze byc jednak najedzona.... no to niebawem spadam jeszcze 20 min i zmyam sie do pkp.... trzymjta baby kciuki.... za Folika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprasowałam, na szczęście nie było tego dużo :): Zaraz idę pod prysznic i idę wcześniej spać, bo jutro rano do pracy i chciałabym sie kiedyś wyspać.... Foliku - to pisz jutro co i jak, co powiedział gino, jak Maleństwo.... No to se popisałam - sama ze sobą:) chyba zacznę na Was porządnie krzyczeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Ja dzis bylam od 12 w pracy bo zadzwonil szef do eMa ze mamy przyjsc bo jest dosc duzo roboty a ja w czwartek mam na 14:15 do szpitala sie zglosic na konsultacje takze trzeba bylo nadrobic troche i dzis do 18 pracowalismy a jutro na 8 i pewnie tez do 18. Okres mi sie powoli konczy od jutro zaczynam 4 op.Diany mam nadzieje ze ostatnie:) Ja wlasnie pije kawke a jest ktos kto dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola - jak dla mnie to za późno na kawusie, ale jak gotujesz wodę to ja poproszę herbatkę :):) Ty to masz się z tą pracą jak nic to nic, a potem to nie wiadomo kiedy i na jak długo, nie zazdroszczę. A czym się zajmujesz, jeśli wolno zapytać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Ja juz kawke wypilam a herbatke to jutro ci zrobie. Teraz mi siekapusta na bigos gotuje bo zostalo mi z wczorajszych golabkow. Musialalm to dzis zrobic zeby kapusta sie nie zepsula. No kijowo mam z ta robota no ale coz wazne ze jest jaka jest. Ale jeszcze jutro i na kilka godzin w czwartek i spokoj:) Ciekawe co mi w tym szpitalu powiedza w czwartek. No nic narazie zmykam bede jutro rano.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym sie zajmuje bo zapomnialam napisac. Pracujemy razem z eMem w Fabryce okien plastikowych i drewnianych,i tniemy listewki na maszynkach.Spoko nie za ciezka ale trzeba 8h stac w miejscu troche uciazliwe dla kregoslupa i nog,no ale coz wazne jest jest praca:) To tyle zmykam juz papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja sie przugotowywyje do pracy i jeszcze jutro do 13 i wolne. Kurde ale dzisiaj mialam kijowa noc wogole sie nie wyspalam budzilam sie co chwilka niewiem czemu:( No nic spadam bede wieczorem.papatki milego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Kurcze, ale mnie tu dłuuuuuugo nie było! Pamiętacie mnie jeszcze? :) Link do tego topiku mi wcięło i dopiero dziś Was znalazłam ponownie! Widzę, że Folik "zdycha". Trzymaj się. Nie długo to minie i już tylko zostanie podziwianie rosnącego brzuszka :) Mi zostało jeszcze 2 tyg do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A forik raz zdycha raz nie... W skrócie wizyta... małe moje ma 2 cm... nawet cos tam sie ruszało.... ma zawiazki nozek i raczek glowke i na razie to widzielismy... nastepna wizyta za 5 tyg. lekarz nie widzi nic niedobrego napisal ciaza prawidlowa i pogratulowal i powiedzial ze mohe juz powiedziec dziekuje.... zatem czekam na cd czyli nastepna wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina25
Jestem tu nowa i generalnie to póki co zaczynamy się z Mężem zastanawiać nad Dzidzią. Czytam sobie ten Wasz topic, i tak się zastanawiam...z jednej strony bardzo byśmy już chcieli Dzidzie, ale z drugiej załącza się rozum...pracuję na umowę na czas nieokreślony, ale raczej czeka mnie zmiana pracy, bo bardzo malutko zarabiam :( a Dzidzia, poza miłością, której Jej nie zabraknie, ma jednak swoje potrzeby...no i wracamy do punktu wyjścia :( Czasem to bym chciała żeby tak po prostu przestać myśleć i działać...chciałabym zaskoczenia... ;) 4 lata temu miałam przykrą chorobę...anoreksję...jak sobie pomyślę, to drżę na samą myśl...aż mnie strach ogarnia...boję się powiedzieć, co myślę :( GRATULUJĘ FOLIK :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny no chwile mnie tu nie było bo brak mi czasu czesem zerkne co u Was słychać i uciekam dalej. Arturek narazie czuje sie dobrze przepukliny jeszce nie uwiezły wiec termin na operacje mamy na 9 marca a 8 na konsultacje z anestezjologiem biedne moje maleństwo taki dziwny prezęt na imieniny mamusi ;-) wiem że bedzie dobrze tylko juz mi sie serce kraja jak pomysle ze tyle godzin nie bedzie mógł jesć bo mamy sie zgłosić do szpitala na czczo bo odrazu pójdzie na sale operacyjna. Kate no no to juz czas na Ciebie a raczej na synka ile może tam siedzieć NIE:-D folik no widzisz wszystko gra teraz tylko czekać na miniecie mdłości i bedzie super powiedzmu bo to jest tak ze jak bleeeeeeee mija to kości zaczynają boleć biodrowe i wszystko inne i tak do końca ciąży. Rea wyłaż napisz cos jak z pracą masz juz jakieś oferty??????????? Dorotko Ja bym czesem chciała coś napisać ale czasu brak. Najważniejsze ze autko naprawione i nie musze na autobusy łazić bo juz miałam dosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wyłaniam się z cienia. Jestem zajeżdżona (dosłownie) SKM-kami i nie mam kiedy napisać. Mniej śpię i nie mam na nic innego czasu, ale myślę o Was i wszystko to dzieje się z uśmiechem na ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Chmurko dobrze ze choc te pare slow skrobnelas , mam nadzieje ze jest wszystko dobrze ... ucaluj Córeczke . Foliczku wspolczuje ale i zazdroszcze - w pozytywnym tego slowa znaczeniu . Dorotka trzymam kciuki co by zaowocowały staranka , w koncu jednej do trojki brakuje ... Aniu Klaudia i Beatko Wy tez wycałujcie swoje Skarbki . Lola ty to juz pewnie na walizkach siedzisz , daj znac jak tam wizyta przed odlotem . Nikamo , Nikulam Annolia Kate , zycze Wam lekkich rozwiazan . Chciejko oszczedzaj sie nadal a wszystko bedzie ok Patka Ciebie tez pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze cie trema nie zje . TRZYMAJCIE SIE WSZYSTKIE i piszcie czesciej co u WAS i Dzieciaczków ... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Moje Kochane :):):):):):):):):) Wpadłam, żeby się przywitać z Wami!!!!!! I mam dobre wieści, przynajmniej dla mnie. CLO w zestawie z Bromergonem zaczął działać - miałam owulację, mam to potwierdzone czarno na białym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) Wiecie jak mi się gęba uśmiecha????????Co prawda dzisiaj jest 15dc ale płyn jest widoczny - pęcherzyki pękły - powiedział mi gino, że owulka na 100% była!!!! Pytał czy nie czułam jej - fakt - w sobotę wieczorkiem poczułam takie baaardzo bolesne kłucie w prawym jajniku. I stwierdził, że to mogło być to:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.........ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur A co zaktualizowałam swoja sytuację :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja o 18 wrocilam z pracy padnieta strasznie a jutro wiecie na ktora? na 6:30 porabalo ich troche,ale chca zebysmy wszystko skonczyli do 13 bo o 13 musimy wujsc bo na 14:15 do szpitala jestem umowiona. Takze ja dlugo dzis nieposiedze bo tez wczorajsza noc byla kiepska malo spalam budzilam sie czesto. To mielgo wieczorku zycze wszystkim. Orcio Dam napewno znac jak mi cos lekarz jutro powie ale niewiem co bo oni to sa tacy zacofani tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - będę trzymała kciuki za Was. Głowa do góry :):) Pewnie już nie możesz się doczekać przyjazdu do Pl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko super ze była owulka to moze tym razem sie udało i beda 2 kreseczki :-) :-D Orcio buziaczek Arturkowi dałam :-) własnie go karmie jest grzeczny ale cierpi przez te przepukliny i czasem płacze lekarz mówił ze co jakis czas on ma przez to skurcze i to bolesne :-( Lola no ale dobrze ze masz prace a nie siedzisz w domu bo pieniedzy w domu nie wysiedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka dzieki wielkie:) A co do wyjazdy do Pl to jasne ze3 sie nie moge doczekac odliczam dni :) Beatko no masz racje ale jakbym nie szla jutro do lekarza to pewnie bym byla do 17 ale ze musze wyjsc o 13 to kazali przyjasc wczesniej.boja sie ze sie nie wyrobie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie juz biore do lozka. A i jeszcze sie wkurzam bo jutro mam wziasc mocz ze soba do tego szpitala a jeszcze troche okresu mam i niewiem czy to nie zmyli? od dzis zaczelam 4op Diany a okres dostalam w sobote i dzis powinien sie skonczyc ale tak malutko jeszcze jest.No nic spadam dobranoc wszystkim milej nocki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×