Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a mój M po ostatnim alarmie i aferze się poprawił. ale się martwi, czy ja mu syna urodzę, jak przez cały miesiąc się zwijam z bolu jajników. powiedziałam mu, ze ja superpłodna jestem, żeby o swoje klejnoty zadbał lepiej:))) oczywiście żartobliwie, ale Kozy, oni też muszą dbać o siebie. nie mogą: - obcisłych spodni i majtochów nosić - cały czas siedzieć - ruchu mieć - nie palić - chłodzić, klejnoty, wietrzyć, niech wolności trochę mają. NAGO po domu chodzić:)))) lubicie? bo ja lubię goliznę, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu napisałam, muszą więcej sie ruszać, i majtochy bawełniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie siedziec z przodu wiec dla mnie zaraz za Tobą Rea_ to jesli tak to moze do Warszawy co by nie bylo centrum Polski... ??? jakby nie patrzec... skoczymy gdzies na jedzonko... ciepełko bedzie to i po Starym Miescie mozna pochodzic... tylko gdzie my przenocujemy - jakis hotelik bo do domu tyle bab nie dam rady zaprosic... bo rozumiem ze jednodniowe nie wypali to nasze spotkanie skoro z całej Polski sie zjedziemy.... Alez mi sie chce cos slodkiego... chyba pojde do sklepu mimo ze nie powinnam ale tak mi sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REa Ty zbereznico.. !!! nago kto moze to moze ... wiesz z kim mieszkam... Meg pewnie tez nie za bardzo bo ma "Maluszka" w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to moze i tesciową do golizny namówicie:)hihih ale się mnie żarty trzymaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina !!!! przywołuje Cie do porzadku... !!!! myslisz ze jak zalozycielka to opiernicz sie nie nalezy.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi przepraszam, to na kino daj tesciowej, a sami na golasa pobiegac po domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wychodze do sklpeu, beda pizze robic:) pierwszy raz:) nie wiem, czy wyjdzie, ale mam nadzieje, bo co ja dam chlopu na obiad, jak sie okaze ze nie zdatne do spozycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare miasto w waszawie, ehh Foliku, gdybyś chciała zobaczyć stare miasto pełne ludzi o każdej porze roku i tygodnia, na którym co drzwi jest inna knajpa, a cały rynek w piwnicach w dyskotekach, to wsiądź proszę do pociągu do wrocławia, ok? warszawski jest smutny i cichy. macie super knajpy, ale żeby trochę pozwiedzać trzeba się przemieszczać taxi lub autem...... a jak tak patrzę na mapę, to stolyca nijak nie jest w centrum... niew wiem, ja mam 350, meg ma 330 chyba, Rzeszów tak samo... lublin bliżej.... w sumie miejsce nie gra roli. to będzie lato, więc proponuję jakiś domek nad jeziorkiem wynająć, o! to by było rozwiązanie. natura, woda, popływałybyśmy jak BOJE, ognisko..... jak za szkolnych czasów.... jakieś jezioro znajdę w centrum, łódź, kutno, koło, może tam, zobaczymy, ale to będzie nagroda: ZA FASOLĘ i wytrwałość. do lata daleko, a my mamy target!!!!! moje drogie Panie. meldujemy który to dc, Panie z drugie tabeli, żadnych objawów nie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za golizną mówie tak synek przyzwyczajony do mojego smigania z lazienki do sypialni i golizna nie jest dla niego problemem choc znam takie mamy ktore ubierają dzieciaczkom majtki pod pizamke - boze chron !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko założycielko, ty na świeczniku jesteś przeca!!!! potem Patti, nikulam. nyny nie daje znaku życia, właśnie! Nyny - co z tobą, 6 dawno już przeminął?! Meggi, jak tak goliznę lubisz to my się do ciebie zwalimy. Dziewuchy "może Pomorze" nie jest w centrum, ale to zawsze morze!!!!! a meggi ma domek, więc namioty rozłożymy, hi hi..... no nie martw się, żartuję, Panie z rzeszowa będa 2 dni jechać, a z brzuchami to nie takie łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje stojąc na baczność ale nie nago 18 dc - testy nadal z kreską koloru jasnego ale lokalizacja w tabelce nizej bo ona juz blizej tej ostatniej hihih :) Skoro juz pisalysmy o nalogu topiku to czy probujecie sobie wyobrazic kolezanki staraczki czy tylko ja mam takie objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg, mój też ma taką mamusię, co wchodzi do domu, to ciuszki, fik na podłogę i zadowolony... zdrowie to podstawa:)))))) teściowa też się może trochę przewietrzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest zly pomysl do lata bedzie hmm chyba stal domek gospodarczy w ogrodzie pokoj goscinny tez duzy !!!! A i jodu sie młode damy nawdychują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie miałam zaproponować kolejne obnażenie naszej urody. bo tamte okazane Panie się pozwijały i ja tylko opis Folika pamiętam i Kate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie w takim razie nie doczytalam go niestety zlikwidowalam nasza - klase bo mialam z nią "maly problem" no i nie podobalo to sie mojego typu pracodawcom!!! Za daleko mam by wypic z wami herbatke na live!! Ale faktycznie wyobraznia pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! własnie wyszłam z domowego spa :) i czytam z zapałem poranne wasze pogaduuchy. Co do spotkania to ja bym proponowała niekoniecznie środeczek Polski ale coś fajnego, przytulnego no i niedrogiego. Ale w Holywoooddddddddd też ładnie bysmy wyglądały hahaha wyobrażacie sobie????? podjeżdża autokar i wypadają same brzuchatki :) a tak w ogóle to ja się źle czuję, plamienie ustaje i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg, ty nie czekaj na testy tylko atakuj. kurdę musi się udać w tym miesiącu, bo trzeba tym bubkom-prawniczynom pokazać, kto tu rządzi. chłop niech zewrze kolana i niech szturmuje twierdzę, bo zegar tyka.... bubki, i jeszcze się w naszą klasę wtrążalają, ludzie, to jakaś paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa?! ładnie, a my w robocie, powodzi się! coś mi ty wyglądasz podejrzenie Patti:)))) może, może coś tam jest? ale nie testuj za wcześnie, bo Folik ma rację, ze przesadzamy! jakie te plamienia, dużo? który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie pojadłam kawula wypita z bułką z serkiem waniliowym w srodku i do tego sledzie z cebula... bleee tak miałam na to chec a teraz mi niedobrze bleee..... ratunku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, jakie menu!!! gdybyś nie była świeżo po @..... ale śledzika to ja bym zjadła. w śmietance. z czarnym chlebkiem, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu Rea_ mi racje przyznała :) w koncu testowano tak 5 dni po przewid. @ bedzie ok... bo tak to nakrecamy sie i nic i tak nie wychodzi... Ale Patrycja cos i mi sie wydajesz inna - moze To odmienny stan jakby,.... skoro tylko plamienia... i juz ich koniec.... ale testuj niezawczesnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Patti, i taka blada jesteś. Może tego spa za dużo;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_______ Zaczęły sie wczoraj rano, wiesz takie jasne, beżowo - różowawe, tak , że spokojnie potrzebuję tylko wkładki. A dzień.... 27 dzień cyklu, do 33-34 jeszcze troszke Wiesz Rea odkąd biorę duphaston to mam a raczej miałam jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha REA_ ale smieszne no chcialo mi sie takie menu... nie na raz ale jak zjadłam buleczke i kawke.... to mnie zemdlilo i chcialo mi sie cos odmiennego i teraz zdycham..... bo wszystko sie zmieszalo i bleeee chyba sobie jakas herbe norlana zafunduje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, koleżanko, beżowe?!!!:))) nic nie mówię, ani słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja a miałas palmienia przed @ bo ja mam zawsze 2 dni przed @ i sie @ rozkreca na maxa ale jak nie miałas to moze moze zaciska powoli paluchy u stóp.... bo normalne zacisne ze 2 dni po spodz. @ ... co by nie zapeszac... faktycznie blada jestes jak rea pisze.... i taka niewyrazna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ty będziesz nam w tym cylku monitorować JAJA, dobra? będziesz mierzyć, badać, a ja będę zakładać, że mam tak samo. Kiedy ty masz owu? ja 20-21 dc.... chociaż tobie może to później wypadać teraz, jak te cykle takie długaśne.... to może mnie dogonisz.... i nie testujemy. jak będziemy rzygać, mdleć to dopiero, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Patti jest długo przed @. to nie plamienia, tylko..... no już nic nie mówię. hi hi, no dobrze będzie, dobrze.... Foliku, same tu zostaniemy DO MARCA:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co testować nie zamierzam na raie, bo macie świeta rację, ze sie nakręcamy. Nie zamierzam sie znowu rozczarować i potem wyć i wylewać żale. Fakt troszke blada jestem ale to przez to ciągnięcie w dole brzuszka hahaha aż mi pigment zszedł, no i przeciez miałam grypę żołądkową czy coś w tym rodzaju, dobrze że nie muszę juz tulic sie do muszli, takie mdłości da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×