Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra REA _ moge pomonitorowac ale za to sie placi wiesz.... wiec od Was porposze za to jakies zarcie.... hehehehe A ja zobacze kiedy owulka podam Ci linka do mojego wykresu lukniesz kiedy co sie ze mna dzieje moze go w stopke wkleje jak sie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati - obstawiamy:) Ferminko, matko - a jakie ty masz dziecko objawy, co? masz jakieś dziwolągi? mów nam tu szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Rea no staram sie jak moge zaciskam juz wszystkie członki !!! Po bzz tylek wyzej itd :) :) jak nie to wpadne pod koniec miesiąca i wywale sie z tabelki !!! Smaka robicie tym jedzeniem Pati słonko ja tam trzymam kciuki obiecalas w lutym wiecej niz jedną brzuchatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że mała częstotliwośc zafasolkowan mamy! Mi się uda w nastepnym miesiącu! w tym jeszcze ne dostalam @ ale to za chwilę i juz bym chciała bo czuje tę małpe, a im szybciej tym szybciej jajo nastepne:) a objawówo chocbym chciała się doszukac na siłe, to w tym miesiącu nic. Chyba juz wszystkie urojone przerobiłam:)Albo nie doczytałam , ze jeszcze jakieś są:) reką mnie boli od tygodnia,ale to chyba cięzko podciaganća?:) hihi to pytanie do Folika, Ona tak ładnie potrafi.. tak grzecznie czasami odpowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ Nie ja nie miewam plamień , nigdy w życiu i wiecie... wkurzyłam sie trochę, bo jak to okres taki dziwaczny to znowu się coś rozregulowało :( a mój M tak o mnie dba i ten miesiąć był taki fajny i tak sie starałam jeść folik i ten wiesiołek i witaminki eeee... do niczego cos czuję> Sprężamy sie staramy i co??? bzzzzzzzzzzzzzz przed kolacją , bzzzzz po kolacji, bzzzzzzzzzzz w owul, bzzzzzzzzzzzz hahahha według księżyca, za dużo tego bzzzzzzz chyba było, tak źle i tak niedobrze, może za dużo relaksu albo piany w wannie hahah oj dziewczyna jak fajnie, że4 was mam :) dzieki , że jesteście !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy:))))) Foliku, ale tam jakie loginy i hasła wymagane! nic nie widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może tak mi sie porobiło, bo zaczęłam jeść "Castagnus" no ale zjadłam tylko kilka tabsów i zaczęły się problemy żołądkowe więc odtawiłam wszystko prócz folika. Mój M dzwonił, żebym sobie poszła na zakupy dla relaksu, no to pójdę. a z tym obstawianiem to nie bardzo, bo nie bolą mnie piersi i nie siusiam co 5 minut, odbija mi sie tylko kwasami ale juz na prawde nie wiem po czym, bo kawę mi odrzuciło po tych rewolucjach żołądkowych i słodycze też - juz raz tak mkiałam z 10 lat temu - dlatego siię nie nakręcam. Po prostu wtedy piłam po 6 kaw dziennie i organizm powiedział - dość Pusia!!!! :) Co wam kupić , bo zbieram zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Ferminko, to jeszcze nie skończysz jednego cylku i już, szybko, następny, dalej! gdzie tak lecisz? spokojnie. pamiętaj, że wszystkie objawy pierwsze są odczuwalne jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea juz działa mozesz sobie zerknąć teraz w stopce jest ok... chyba bo mi sie juz otwiera zerknij teraz... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAPAUCIUS26
Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa, więc może w skrucie napiszę o moich staraniach. Staram się od 5 cykli, tyle w aktualnym dąłczyłam zioła Ojca Klimuszka nr.3 i wiesioła.Teraz czekam do 29.02 - @ i zobaczymy.Może się uda no a jak nie to będziemy z mężem dalej próbować ;).Słuchajcie najgorszy problem mam z tymi testami owulacyjnymi, albo one są niczego warte albo mam problem-nigdy mi nie wyszło że mam owulację ;(chociaż robię wszystko według instrukcji użycia). Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, nie wiem co ty chcesz pokazać, ale wysyłasz puste posty no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, u ciebie się pokazuje bo logowałaś się ze swojego kompa, zapamiętał adres IP. my tam zobaczyć nie możemy... a ciekawi mnie co tam jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati postaraj sie bo z nasza statystyką naprawde kiepsko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dupa nie wiem jak to sie robi..... a wiem ze mozna bo juz niektore ogladałam.... posiedze i moze cos wymysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic nie kupilam wrrr...mam jeszcze kilka dni,a wy co szykujecie dziewczyny...bieganie na golasa widze ze juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, no ja muszę swój wykres zobaczyć, no co ty? Chciejko - była już golizna męska, teściowska, streaptease i takie tam. Prezenty oferujemy raczej w naturze, lub określonych akcjach nas promujących:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapauciu witamy w naszych skromnych progach, zapraszamy do tabelki. Pusia?????? no, ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wczoraj wyskoczylam w ponczoszkach :) juz po @ wiec trzeba bzzz i to ostro nie licze dni plodne,nie plodne,co ma byc to bedzie..nie wiem jak jest u was,ale ja chyba zdecydowanie za krotko trzymam "ta zawartosc" w sobie,chlopaki nie zdaza doplynac,a ja juz wstaje i chcac,nie chcac wyplywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co wstajesz? ja sobie leżę i czasami nawet śpię z tym całą noc. a czasami jest tak, że wypływa mi kilka godzin później, nawet jak chodzę. ale wszędzie piszą, że takie zabiegi nie są potrzebne, co ma podpełznąć, to podpełznie. ich tam jest miliony, więc nawet jak wypłynie 2 miliomy, to 1000 zostanie. w wśród nich ten jedyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka no widzisz moja droga widocznie słabo sie dogadujesz z \"panem aparatowym\" od chłopaków z ogonkami !!! Musisz sie z nim bliżej zapoznać :) Dobra koniec zartów :) To te codzienne bzz tak wplywa na moją nadszarpaną psyche Ale jak znajdziesz jakis sposob - chetnie poslucham !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nie wiem co robic ...czasami trzeba wyskakiwac z wyrka i zajac sie czyms innym,nie ma czasu na sciskanie nog i trzymania ogonkow :) ale w tym miesiacu postaram sie pozostac z nimi jak najdluzej,az ten jedyny doplynie :) Dzis ide do lekarza,bo cos mi sie ostatnio w glowie kreci,slaba jestem,cisnienie mi skacze,glowa boli...moze badania krwi niech porobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAPAUCIUS26
Ceść REA.Bardzo chętnie, ale nie wiem o co chodzi z tą tabelką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka stron temu (dwie lub trzy) tłumaczyłam nowej staraczce, cofnij się trochę, przebierz w czerń i zostań z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te babole co korzystaja z gadu... chodzi wam dzis bo u mnie cos sie pochrzanilo... macie dobrze czy to tylko w warszawie nawalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz sie chyba powoli rozlatuje...brzuch znowu boli jak na @,a dopiero wczoraj sie skonczyla...dobijcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×