Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dzis mam gosci na obiadek staram sie ogarnąć w domu ale naprawde cos mnie pobolewa cholerka moze przeziebilam cos tam bo laze bez skarpet obiecalam sobie ze nie bede sie napalac !!!!!! wiec szukam innej przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry..od rana slodycze? mnie glowa boli,wczoraj tesciowa(przyszla) zrobila drina,moj M kupil szampana 1,5 L !!! ogladalsmy film i poszlismy spac,nie bylo bzzzz,padlam jak jaszczurka na kamien :) ale dzis rano mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka sex z rana jak ..... no wlasnie jak to szło :) Witaj w niedzielny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg buziole :) ale spac mi sie chce..mojego M nie ma,tesciowa bedzie pewnie zaraz na kawe wolac,a ja chetnie pobylabym dzis sama,znaczy z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pozbylam swoich chłopaków na 2h i sprzatam ale monitorek odwrocilam w strone odkurzacza :) wylaz z wyrka jaka u ciebie pogoda bo u mnie mrozno i slonko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas rewelacja,slonce i chyba tez maly mrozik...a z kad klikasz? ja teraz jestem u mojego M w gdansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witam w domu !!!! Ja klikam z "wioski" spod Gdańska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ten zapach kawy jest tak intensywny, że największego śpiocha obudzi. Mogę poprosić o filiżankę tego aromatycznego napoju? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ognik :) ja jeszcze ie pije czekam az tesciowa mnie zwola,ale z toba chetniej wypije :) sypana,czy rozpuszczalna?cukier,smietanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko zafasolkuje wpisuje link z fotką i przestaje byc anonimowa narazie za duzo nie wyjasnionych spraw!! OOO kobity sie budzą nasza kawa ich ruszyla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę rozpustą z podwójną śmietanką, a co. :) A bzz z rana bardzo fajna rzecz, potwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka kawa to każdego by ruszyła:) no moze poza już zagroszkowanymi bo je często odrzuca nawet od najlepszej kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mamy umwe Meg jak ktoras z nas bedzie miala fasolke to spotykamy sie w gdansku i idziemy na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam,ognik kawa podana,jeszcze skocze do tesciowej po ciasto,bo wczoraj upiekla :) ja jeszcze nie moge,bo dopiero bedziemy wstawiac kuchnie za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lepszej kawki niż ta forumkowa w miłym towarzystwie. Trzeba korzystać póki można. Bo jak będziemy miały fasolki, to będziemy się na herbatkę owocową umawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki spokojnie bedziemy spijać inke !!! A co do kawy w Gdańsku - jestem za !! Tylko gdzie ta fasola !!!!! Kiełkuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, pysznusia kawusia, mniam. Mam napoleonki, zostały po wczorajszych walentynakch, ma ktoś ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG75 cierpliwości, na pewno sobie spokojnie rośnie fasolka i już niedługo pochwalisz nam się tutaj dwoma kreseczkami, na pewno tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg kurde nie wiem,powiem wam szczerze ze mialam @ ale ostatnio jakos dziwnie sie czuje,zawroty glowy i takie tam...az moj M wyslal mnie na pobranie krwi,wiec poszlam takie podstawowe,mocz,cukier,morfologia i cos jeszcze,wyniki beda w srode..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za kawkę:)To już moja druga dzisiaj, chyba musze przystopować:)Napoleonki już nie wcisne, bo my od rana tu urzędujemy i Klaudia miała pyyyyszny sernik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo drobie Panie trzeba dbac o linię bo z fasolką w brzuszku rozmiarki sie powiekszą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie Chciejka miałam sie pytać jak te wyniki!rozumiem więc ,że do środy trzeba się uzbroić w cierpliwość, szkoda,że przy okazji BETY nie sprawdziłaś, a nóż widelec....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ostatnio odchudzalam,bo sadelko wyplywalo na biodrach...ale wczoraj tesciowapowiedziala,ze schudlam i dzis moj M powiedzial zebym juz przestala bo brzuch juz plaski jest,ale ja oczywiscie sie z tym nie zgadzam.Jak tylko sie cieplo zrobi i juz zmieszkam z M to bieganie po plazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka czyli jest szansa wiesz na naszym topiku cos naprawde slabo z zafasolkowaniem :) no chyba ze wszystkie zakiełkujemy w jeden miesiąc rzad do ruiny doprowadzimy, brak łóżek w szpitalach, juz marudzą w TV!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam moze masz racje,nie wiem moze to pogoda,stres...ostatnio jest go wiecej i szykuje sie jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, raz na czas możemy sobie pozwolić na odrobinę przyjemności. Na dbanie o linie przyjdzie jeszcze czas. Po ciązy będziemy dochodzić do swojej dawnej wagi i wtedy będziemy się oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg swoje z domu wezme hehehe...nie wiem juz mnie jajniki kluja delikatnie,a to chyba za szybko i piersi wieksze chyba sa od czasu do czasu bola,ale kurde chyba nie jestem...Boziu a ja tyle ostatnio alko pijam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie śmigam do kuchni po cos słodkiego. Jak w tym miesiącu nie wyjdzie zabieram sie za odchudzanie i odkladam fasolkowanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×