Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

moze statystyki sie podniosa... ja dzis caly dzien sprzatalam,nasze przyszle,wspolne gniazdko :) tesciowa ucieszona,nawet czekoladki nam dala w ksztalcie serc :) i ciasto upiekla.Przyszla do mnie na gore zobaczyla ze w pokoju pelno swiec,glupio jej sie zrobilo i powiedziala tylko,ze jak M wroci to zaprasza na kawke heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świtnie.A świece to super sprawa.Ja własnie dzis kupil madny swieczni i swieczki tak bedzie romantyczny wieczor.Juz jestesmy po kolacji,moze jakis filik poogladamy potem goraca kapiej i do sypialni z nastrojowa muzyczka.i bedzie sie dzialo.hehe,Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilę i niestety spędzam ten walentynkowy wieczór sama bo mój M pracuje całą noc ;( Jest tu ktoś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaa!Tak tak wczoraj romantyczny wieczór i figle-migle do północy a dziś śpią babole...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm witaj !! Dziwnie sie czuje i raczej nie wciskam sobie objawów cholernie bolą mnie jajniki od 2 dni - czuje kłucie !! A mam tydzen do @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jestesmy w tym samym dc i do tego widze ze podobny cykl starań - jak tam twoje samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam jeszcze ok.tygodnia do @ i pogorszyła mi się cera robia mi sie krostki na twarzy a zawsze robiły mi się tak gdzieś dwa dni przed@ ale nie nakrecam się i żyję normalnie.Najlepiej sobie nic nie wmawiać na siłę bo potem jest przykro jak nic z tego nie wychodzi ;( Jak po walentynkach?Mój M wrócił z pracy rano i teraz odsypia...dzisiaj wieczorem sobie odbijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg a Ty masz już dzieci czy to pierwsze?Ja mam córeczkę-2,5 roku i teraz chcemy chłopczyka zobaczymy czy coś z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no na wciskanie objawów jestem juz za stara :) Ale zaczyna mnie ten bol wkurzac bo czuje go juz 2 dzień normalnie cos mnie kłuje !!! Do tego sporo śluzu!! Piersi zgodnie z terminem jak balony!!! A walentynki spokojnie Nie odwozilismy synka bo mial klopot z zoladkiem, pozatym bylam na egzaminie bo sesja no i skonczylo sie filmem i kolacyjką a moze powinno byc bzz moze dopiero mam owulke ale tak pozno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś ja mam synka juz w szkole !!! Teraz chce cos w różowych sukienkach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:)Już po porannej kawce czy można się przyłączyć?:)Jak tam Walentynki? :)Ja przed świętowaniem odwiedziłam gin. i dostałam skierowanie na mase badań podzielone na dni cyklu, ciekawe czy z moja systematycznością wszystko wykonam:)Dziś świętuję dalej bu urodzinki mojego M:)pozdrawiam wszystkie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To staraj się Meg trzymam kciuki bo dziewczynki są takie słodzutkie,kochane przytulanki a propos różowego to jak otwieram jej szafę to aż razi z 70%rzeczy ma w tym kolorze sweet!!!A może faktycznie u Ciebie dopiero owulka?Kto wie?A testy na owu robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam testy i byla w czasie kiedy byc powinna wedlug nich wiec .... moze wkoncu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nikulam!Trafiłaś akurat na poranną kawkę zraz tu i inne do nas coś napiszą aby niech zapach poczują...:D UWAGA!!!Zaparzam!Intensywny aromat kawa Prima finezja a do tego puszysty sernik o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Meg:)a może te objawy u Ciebie to może rzeczywiście późna owu?Ja mam to samo! tj. @ powinna przyjść koło 19-ego a od czwartku czyli z tydzien przed mam podobne objawy do Twoich, a piersi nie mieszcza mi się już w staniku:)Pytałam o to wczoraj gin stwierdziła,że to nic takiego, może przesyneła mi sie owu a może pod wpływem innych czynników cykl mi się skróci,a może....generalnie to może oznaczać wszystko:)Stwierdziła,że jak się nie skończy a @ nie przyjdzie to mam do niej wrócić,ale dziś już tego nie czuje, chyba te walentynkowe bzzz mnie wyleczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ...mniam!ja jak zwykle gdy blisko @ to mam straszna ochote na słodycze więc poproszę spory kawałek serniczka jeśli można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Meg to skoro robiłaś testy i wyszły dwie krechy wcześniej to na pewno już jesteś po owu a wiesz że na dziewczynkę trzeba się bzzzz dwa,trzy dni przed owulacją?Komu kawę?bo nalewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie te nasze babskie organizmy to skomplikowane urzadzonka !! Poddaje się !! Co bedzie to będzie mam tydzień do @ zobaczymy :) POCZULAM ZAPACH KAWY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG skoro testy robiłas to może rzeczywiście się udało! Super podniosłabyś nam statystyka,a i może to zaraźliwe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam proszę bardzo duuuża porcja świetie Cię rozumiem bo ja też przed @ mam wilczy apetyt dobrze że nie mam skłonności do tycia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś bzz to było przed owu po owu hihih bo to ostatni miesiąc mojej szansy !!! taka skomplikowana sprawa jesli nie odkladam projekt dzidzia na rok cholera tylko ja jestem coraz starsza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg musimy podnieść statystykę bo brzuchatek u nas mało prawie wcale się nie odzywają ;( Bo i o czym mają pisać?Szczęściary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniaaam pyszne ciasto!Dziękuję!...ja niestety mam tendencje, a nawet nie tyle co tendencje co nietolerancje glukozy :(ale nie moge sie powstrzymać, zwłaszcza przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm....nie ma to jak wypić kawę w dobrym towarzystwie nie lubię pić sama jakoś mi wtedy nie smakuje.Uwielbiam z Wami "gadać"dziewczyny co ja bym biedna bez Was poczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś a testujesz się ??? Widze ze to tez 2 cykl staranek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie powinnam \"mówić\" z pełnymi ustami sernika, ale musze przyznać,że wyjątkowo udane ciasto!:) Meg a jakie masz testy?paskowe?płytkowe?Ja mam paskowe, nazywaja się LH test i chyba zmienie od przyszłego cyklu bo coś dziwnie mi wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paskowe wywalilam po opakowaniu i mialam plytkowe - fakt są drozsze !! Nie kuście tym sernikiem bo boje się stawac na wagę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez w te płytkowe zainwestuje, a na allegro widziałam paskowe po 1,20! te to pewnie już zupełnie sa nic nie warte, ciekawe......a do sernika zachęcam z czystym sumieniem-warto!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×