Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A kawki dziś sobie odmawiam bo piję ją codziennie i czasem mnie boli żołądek więc taki dzień przerwy dobrze mi zrobi ;) A u Ciebie co?Jajniki dalej szaleją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby oby Meg się nam udało!Pisałaś wcześniej że jak nie wyjdzie w tym m-cu to odkładasz dzidzię na za rok-czemu?Jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian jajniki czuje ale znacznie mniej ale 2 dni daly mi popalic - naprawde zastanawiam sie czy no sama nie wiem jakies zapalenie przydatkow itd ale siedze teraz w domu wiec ..... znowu sie nakrecam POMOCY !!! cyce bolsze ale tak mam zawsze przed @ hmmm ale czuje dziwny bol w dole brzucha - juz jak na @ albo jak sie ostro denerwuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus obecnie jestem na wypowiedzeniu jesli okaze sie ze udalo sie to cofne je !! Jest na szczescie taki przepis !! Jesli nie to musze smigac do nowej pracy bo bez kasy w ciazy i na maciezynskim nie dam rady !! Za duzo zobowiązań pewnie jak wszyscy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniku no w tym miesiacu mial byc u nas wysyp !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik idziesz na pierwszy ogień! Potem klaudia śmiga - wyle jej test DHL - em a ja na koncu !! Staruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea !!! powiedz nam wyczekiwaczką ze jest choc cien szansy na lutowe bobo u nas !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, że jest! Meg - za ciebie najbardziej trzymam kciuki! musimy im pokazać, cwaniakom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea mam chec smignąc do gina bo dzis lewy jajnik nie dal mi spac ale nie chce panikowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś targetem lutowym! oczywiście inne dziewuszki też, ale w twojej sytuacji, musi się teraz udać i koniec który masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23dc ale jesli sobie wkrecam te objawy to niech mnie zamkną w warjatkowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi, nie idź do lekarza jeszcze. to nie ma sensu. ja byłam za wcześnie, zrobiłam sobie nadzieję i nic z tego nie wyszło. jeżeli te bóle nie są bardzo mocne, to nie idź mnie bolało ponad 2 tygodnie, ale też w zasadzie było to do wytrzymania, tylko mnie niepokoiło pod jednym względem:))) poczekaj do terminu @ i tyle. i spokojnie, co ma być to będzie;) a na żadne przekładanie się nie zgadzam. znajdujesz nową pracę i siup!!!! i tak ZUS to płaci. niech płaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie mam co robic - nadal sesja wiec slecze nad ksiazkami jutro znowu wizyta u przyszlego (moze) pracodawcy ale Rea przyznaje takiego bolu jajnikow nie czulam jeszcze nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale naskrobałyscie.... u mnie dzis 10 dc.... ja zmobilizowana do odchudzanka... i juz mam 3 dni na serio odchudzankowe za soba... i czuje sie z tym w miare dobrze... wraz z jazda na orbitreku po 30 minut. zmobilizowałam sie tez do mierzeniam temp. i tez mi niezle idzie... a wiec wykres sie rysuje... A co do przytulania to jeszcze musimy poczekac ale M sie juz lepiej czuje dzis poszedł na próbe do pracy... tak na 2 godzinki... a ze z bratem firme maja to mu jest troche potrzebny... weekend nawet minał fajnie...bylismy nawet na małych zakupach i posiedzielismy na obiadku... to juz sukces dla M... wiec mysle ze juz w nastepnym cyklu bede szukała objawów ciązowych wraz z mierzeniem temp... i moze skusze sie jeszcze na monitoring... mam takie plany a co wyniknie z tego nie wiem... juz bede miec obraz z temeretur wiec czmychne do gina moze po jakieswskaówki... a moze jakis jeden lek pomoze... i bedzie git... jakos zyje nadzieja ze musi sie kiedys udac... no wiec zmykam i piszcie bo musze poczytac Wasze wypocinki... i trzymam kciuki za MEG szczegolnie co by ciagłośc miała i od ZUS-u ciągneła ile sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry wszystkim :) dziewczyny widze wypoczete,pelne wiary i tak trzymac..ja wstalam z bolem glowy,jak ja nie lubie pon wrrr,ciezki tydz mi sie zapowiada,duzo stresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg my wszystkie Tobie oddajemy pierszeństwo, nie wiem jak inne babole, ale ja mogę jeszcze poczekć, byle Tobie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie wiem czy interes wypali..czepiaja sie i jeszcze wlasciciel lokalu tez cos kreci(mam umowe) dzis sie z nim widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
hej dziewczyny.jestem tutaj nowa i mam wielka nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona.tak samo jak wy staram sie o dzidziusia.to dopiero moj drugi cykl, a mi juz sie wydaje jakbym starala sie przez pol roku.cykle mam co okolo 32dni, dlatego wszystko wydaje sie tak dlugo.dzisiaj jest u mnie 26 dzien cyklu.od kilku dni pobolewa mnie dol brzucha, kluja czasami jajniki i piersi bola, ale tylko z boku jak ich dotykam.temperatura od tygodnia 37,1 i mam bardzo duzo bezbarwnego sluzu.nie wiem czy to moze byc ciaza.tak bardzo bym chciala.za tydzien mam dostac miesiaczke, ale mam nadzieje,ze nie przyjdze.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki moje kochane dziekuje za wsparcie postaram sie do konca tygodnia przeprowadzac czary nad brzuszkiem a tu egzaminy stres !!! tak to jest jak stara baba idzie na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi - wzszytkie trzymamy kciuki, musi się udać:) Nowa - witamy na pokładzie. Nie masz się co martwić, za wcześnie na to zdecydowanie. Wskakuj do naszej tabeli, gdzieś tam jest kilka stronek dalej i zapraszamy na plotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 - witaj - i jak Rea mowi wskakuj do tabeli i pisz... i wyczekuj II kreseczek - w koncu kiedys musi sie udac... Rea a Ty co tam odczuwasz jakies bóle jajnikowe - czy cisza... bo ten sam dzien cyklu mamy chyba ??? cjopdzi mi o owulke ja dzis testuje owulacyjnie od dzis codzennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku mój kochany, jak ten twój chłop wstał, to go trochę napadnij... nie musi nawet skakać, wiesz, nieh spokojnie poleży:)))) a jak nie chcesz, to może mi to jajo pożycz, ale uważaj bo może skorzystam:))))) u mnie dziwnie: od 3 tygodni mam stan podgorączkowy (tam też) 37,3 - nie było obniżenia na @, nie jestem chora, może taka moja uroda? nie wiem, nigdy nie gorączkowałam, nawet w chorobie. @ miałam okropny, bardzo obfity, dzisiaj mam jeszcze resztki. okazuje się, że od 2 mcy mam tak jak ty - plamienia 2 dni przed (taką brązową maź). wychodzi na to, że mam już @ 9 dni, minus 2 dni plamień. coś jest nie tak jajniki czuję cały czas. prawy mi co kilka godzin daje znać o sobie. wczoraj jeszcze miałam krwawienia.... no właśnie wychodzi na to, że od ostatniej owu mam cały czas mniejsze lub większe bóle jajników. teraz piekące, ale nie dokuczają mi bardzo. uważam, że za wcześnie zaczynasz testować, powinnać minimum od 14 dnia dla pewności.a przy naszej długości cykli od 16. ja mam owu w okolicach 19-21 dc. potwierdzone testami. ale sprawdź, może być różnie. zapału też mi brak, dziwnie się poprostu czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Ja dopiero teraz wstalam i jem snaidanko i za 1godzinke do pracy dzis na 11.ciekawe jutro sie okaze wszystko czy mnie zwolnia czy nie.Dzis mam taka sama temp jak wczoraj czyli 36,4 ciekawe czy jest szansa zebym byla w ciazy czy nie.Zobaczymy.Dobra ja znikam i bede wieczorkiem.Buziaczki A i witam nowa staraczke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jedno co mnie niepokoi - zaniknął mi śluz. zawsze miałam go dużo. dwa cykle temu mało, a w tym ostatnim w ogóle - nie licząc tego po owu, bo kapała mi dosłownie woda.... nie rozumiem z tego nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×