Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKULAM____________ Trzymaj Skarbie , trzymaj :) ja też za was wszystkie trzymam, bo gdyby co... to... przecież sama tu nie będę , no prócz Kate oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM______ Właśnie sprawdziłam , jesteś w tabelce tuż za mną, może razem byśmy podniosły statystykę , jak się czujesz? Jakieś objawy? U mnie juz po plamieniu, tylko brzuch mnie dołem ciągnie i nadal nie moge pić mojej ukochanej kawki z dziewczynkami, słodycze też poszły w siną dal, ogólnie strasznie mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG_____ Słońce jak tam rozmowy o pracę , trzymam kciuki bardzo mocno, zresztą kto by nie chciał mieć takiej fajnej babki w pracy - napewno będzie dobrze :) Meguś taka fajna sałatka śledziowa w domku a ja ani huhu :( nic mi nie smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wlasnieod wczoraj zeczelam mierzyc tempke ciekawe jaka jutro bedzie,i moze 13 albo 14 beda szczesliwe dla Nas.A dzis sie wlasnie dowiedzialam przed chwila ze u Nas we fabryce maja zwolnic 20 osb pewnie wiekszosc to Polakow i chechow a Irysow zostawia ciekawe czy mnie zwolnia,Fajnie by bylo i jeszcze jakbym byla w ciazy to bylabym szczesliwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75 to moze sie uda spelnic twoje Marzenie jak ci nic nie smakuje,zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEMINKO_____ Co Ty do końca roku jeszcze sporo czasu, akurat na święta będziesz miała prezencik :) taki malutki , kochany tyci tyci. Nie martw - damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewczynki tak jak pisałam, bez zmian no prócz jednego - skończyło się plamienie- zaczął się biały śluz - może to coś się przyczepiło???? Dziewczyny a mogłabym tak sobie zaaplikować NYSTATYNE??? Można ją brać, w razie gdyby coś ? Czy lepiej poczekać i przeboleć??? AAAAAA.... piersi mnie dziwnie swędzą, zaraz się wścieknę!!!! Jak Boga kocham będę gryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75---- No niewiem ja bym raczej przeczekala to ale niech sie wypowiedza dziewczyny bardziej doswiadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ Mierz tą temp , tylko skrupulatnie wszystko musisz zapisywać - ja niestety nie bardzo dam rady - jestem za moło systematyczna. Ale jak tylko dostałabym @ to się zmobilizuję wreszcie. A fajną chociaż masz tą pracę??? Nie martw się tylko myśl o bzzzz imaleństwie - reszta się ułoży, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75-- oczwiscie sie mobilizuje i mierze ta temperature dzis sie obudzilam o 7 specjalnie zeby zmierzyc bo zawsze sie budze o 7 bo na 8 mam do pracy takze juz niech ta godzina bedzie. A prace mam nie za fajna bo przez 8godzin stoje przy maszynce na monitorku wpisuje rozmiar listewki i naciskam 2 przyciski i pila jedzie i tnie.Nie zafajna juz mnie kregoslup strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ właśnieich nie ma, babole jedne !!!!! Gdzie jesteście jak Was tak bardzo potrzebuję!!!!!! LOLA poczekam, bo gdyby się okazało , że jest fasolka to bym sobie nie darowała. Wytrzymam , chociaż czuję jakiś nieuzasadniony dyskomfort. Zaraz wezmę prysznic i pójde chyba z tego wszystkiego spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____________ Przyzywam Cię do porządku!!!! :) to Ty stoisz tu na starży i wygłaszasz mądre opinie.... GDZIE JESTEŚ BABOLU!!!!!! POTRZEBUJĘ CIĘ OJEJEJEJEJEJJEJEJ BUUUUUUUUUUUUUUU :( ZARAZ ZAGRYZĘ KOGOŚ BU...BU....BU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75- Nie przejmuje sie za bardzo czy mnie zwolnia czy nie bo i tak siedzac w Irlandi na zasilku to dostaje tyle samo co w Polsce za caly miesaic pracy.A teraz trzeba myslec pozytywnie o dzidziusiu i miec nadzieje.Mysle ze pozniej sie ulozy wszystko wiem ze jakbym byla w ciazy to bylo bylo innaczej.Spokojniej. No dokladnie poczekaj a noz okaze sie ze szczescie usmiechnelo sie do Ciebie.Zycze powodzenia.A moze kolezanki sie odezwa wkoncu.Ja tez ide do wanny a potem bzzzzzzz i spanko.Buziaczki i do jutra.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Patrycja ja znikam juz spac tzn nie do konca.Tobie tez radze isc bo chyba sie nie doczekamy na reszte dzisiaj.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ Coś wiem na temat stania. kiedyś też pracowałam po 9 hna stojąco i masz rację kręgosłup odpada. Ale cóż jak mus to mus. Ja do koca nie wiem jak ta temp , bo teraz jestem niby przed @ a od kilku dni mam 37.0 - 37. ale Twój zapał mnie zmobilizował i chyba też się postaram - w końcu to tylko kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku i śle wszystkim dobre fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy, dzisiaj już sobie z wami posiedzę.... ale miałam tydzień, szkoda nawet opowiadać. a dzisiaj coś mnie gardło drapie, mam nadzieję, że się nie rozchoruję. Patti - nie pomogłabym z tą nystatyną. ja jestem antylekowa, staram sie nie brać nic, a już szczególnie wtedy kiedy podejrzewałabym, że jestem w ciąży. żadnych leków, oprócz foliowego. co dzisiaj robimy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze. Widac dobry ze mnie człowiek, szkoda tylko ze moj ostatni pracodawca miał to w d... Znajomi stają na wysokości zadania. Bylam w sądzie, urzędzie marszałkowskim we wtorek jade do prokuratury hmm - wiec praca raczej w ciagu miesiaca sie znajdzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano i ja witam tez miałam wczoraj szczegolnie pokrecony dzien.... a dzis 13 (piatek) ciekawe jaki bedzie... moj M w szpitalu pojechał ze skierownaiem... zobaczymy kiedy rehabilitacja.... tak tak pojechal sam samochodem - czyli juz jest lepiej nie lezy caly czas... leki dzialaja.... moze jednak bedzie powolutku lepiej lepiej i dobrze... i w koncu rozpoczeniemy znowu staranka... jutro jak wezmie leki to namowia go na jakas kolacyjke poza domek... (bez teciowki) ale czy da rade posiedziec... ???? No i juz lepiej sie czuje psychicznie jak jemu lepiej.... i jak pomysle o starankach... bo u mnie psucha jak sie masz.... A poza tym to tak przytyłam ze juz na maxa musze wiecej ruchu miec.... bo moj bobas jak sie pojawi kiedys w brzuchu to bede jak slonica.... a ponoc otylosc nie sluzy zajsciu w ciaze.... no ale jak tu nie wypic kawy i bułeczki slodkiej nie wszamac.... Kate... fajnie ze sie odezwałas..... ze zyjesz itp... to juz 13 tydzien kochana pewnie juz nogami po zebrach dostajesz.... oj jak fajniutko... nie ma sprawy co do kocyka... kupimy Ci moze jeszcze cos przed porodem... Rea _ przyniosłas cos mocniejszego.... ja zapomniałam.... ale moze ktoras sie wychyli... nic nie chce mowic ale Patrycja niech szykuje szampana... sama co prawda pisnie bedzie... ale dla nas za trzymanie kciuków sie nalezy co ... bo skoro jej niedobrze... i plamien nie ma to moze.... nic nie mowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, wstaje chłop, wstaje, to dobrze. Będzie z niego jaki pożytek:) Mnie zaczęły znowu te moje jajniki boleć, nie mogę wysiedzieć. wczoraj znowu spałam z termoforem. nie wiem, co to jest, ale zaczynam się martwić, moj M też chodzi i mnie masuje po brzuchu. on myśli chyba, że coś ze mną nie tak. \"to nie normalne, że ciebie tak boli, trzeba coś z tym zrobić, przecież musisz zajść w ciążę!\" i takie tam.... no nie wiem... a co do tycia - to może dlatego nic nie zaskakuje, też mi brzuch wisi na kolanach, fuj. dobra bierzemy się za siebie. płatki , owoce , jogurty a dzisiaj mam likier cytrynowy.. dzisiaj sobie posmakujemy, bez pijaństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam się i zżarło mi, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam się i zżarło mi, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam się i zżarło mi, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co chluśniem bo uśniem !! Kurde mam na ten likier to przyniesc z kuchni szklanke czy lampkę w czym to sie je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg75 szklane... pewnie Rea nam po calej naleje... ją brzych boli to niech nie żłopie duzo... a co Ty Rea_ tak sie powtarzasz.... A mnie wkurw.... bosss na maxa myslam ze wyjde z roboty... podnosi na mnie glos jakbym jego wlasnoscia była... to i ja podniosłam a co... i kto nerwowo wygrał zgadnijcie.... wyszedł on hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba wpadne do ciebie na nauki mistrzu Joda !!! :) Ja chyba za mila bylam dla pracodawcy !!! Rea gdzie te %%%%%%%%%???? A kawa juz byla pita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×