Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

MEG!!! FOLIK!!!!! jakąś przerwę byści sobie zrobiły na chwilę. U mnie taka zima , że neta mi zdarło :( korzystam z taty ale tylko na chwilę, po 16 wyjeżdżam z moim M i wrócimy jutro wieczór. A tam znając życie znowu neta nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakbyś trafiła - mała całkiem do mnie pasuje. Oj dziewczynki ale dałyście czadu o teściowych hahha o mojej też pomyślcie, na szczęście jest daleko :) :) szczęścara ze mnie ale jakbym Wam opowiedziała...teżróżowo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Patrycja chcesz nam cos napisac pewnie tesciorka zrobilas i nam huraaa kazesz pisac... jak ??? Oj Meg... to niefajnie.... z tymi nowotworami.... u mnie na szczescie tego nie ma... teraz ojca brat zmarł niby na nowotór ale do konca nie wiedza czy to prawda... a tak to ogolnie zywtoni ludzie.... i raczej bez leków jakos daja rade... wiec moze wszystko bedzie dobrze.... i doczekam fasoli zdrowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie probuj opowiadac !! Mow lepiej jak sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czyli 158 cm wzrostu czy "mala" 185cm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja jakby co to tesciowa do klatki i ZWYKŁYM LISTEM - do MEG jak cos to adres podam... ona ma tam do rabania duzo drzewa... i sąsiadowi beton pomoze wylac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_____ nie,nie teśćiurka nie robiłam czekam wytrwale do wtorku :) ale nie wiem czy jest po co , bo piersi pęcznieją ale mnie nie bolą :( ale łapki zaciskam mocno, bardzo mocno.I.... wiecie co, jakoś nerwów w ogóle nie mam od dwóch tygodni a zawsze taka rozdarta byłam hahah. No prócz wczorajszego rozdrażnienia wewnętrznego ale podobno jestem słodka i cycata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomnij mi masz juz dziecko... bo nie chce mi sie wracac do czytania .... i ktory cykl...? sorki ale zanim znajde to napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pati musisz podniesc statystyke bo na naszym topiku cos malo brzuszkowych mamusiek !!! Mała zrob ten test !! Ja nie umiem wytrzymac do dnia @ powinnam miec @ 22-23 ale pewnie nie dam rady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się tak jak wczoraj, muli mnie strasznie i brzuszek ciągnie, kawy i słodyczy bleeeee...... ble....... nie dam rady :( i odbija mi się kwasami.... wymiękam! ale wzięłąm nyststynę , bo mnie ta infekcja wkurzała, od razu dziś lepiej a czytałam na necie wczoraj, że jest przypisywana nawet kilka razy podczas ciąży, więc nawet gdyby coś to na pewno nic mi nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leworęczni, lub inne przypadłości????? no nie! najzdolniejsi manualnie ludzie! wypraszam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea wybacz skarbie lewusku kochany wiesz ze nie o to mi chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati "male jest piękne" ja tez nie wiele wiecej bo 162 !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG___ ja już tyle testów zrobiłam i tyle miałam objawów, coprawda rroche innych - siusianie, bóle w piersiach, że.... chciałabym,żeby to było już ale ... nie chcę w poniedziałek znowupłakać i przeżywać zresztą pewnie wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti, ja to przeżywałam tydzień temu, nawet lekarz ręce zacierał. trzeba trzymać kciuki, a jak sie nie uda, próbować dalej. tyle i nie myśl proszę (postaraj się)o tym, że może coś być w środku, nie wyobrażaj sobie, bo potem jest bardzo przykro. ale tak czy siak powiem, że objawy są obiecujące! trzymamy kciuki. wszsytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wiem wiem ale mimo wszystko prze-testuje sie szybciej Ok kochane dziewczynki eM wraca z pracki ide poszalec w kuchni buzka dla was i do uslyszenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA________ NO WŁAŚNIE TEGO CHCĘ UNIKNĄĆ, BO WIEM JAK STRASZNIE JEST PÓŹNIEJ PRZYKRO, ZRESZTĄ WIEM TO ALE I TAK WIEM, ŻE BĘDĘ PRZEŻYWAĆ I OBWINIAĆ SIEBIE I WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI!!! Ja teżtrzymam za nas wszystkie, bo zawsze to raźniej byłoby w 10 od razu chociaż :) oki lecę , bo się wybieram jak sójka za morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja-----------tak jestem zaraz za Toba w tej tabelce,ale u mnie chyba nic z tego nie będzie w tym cyklu:(Objawów ciążowych brak, brzuch mnie zaczyna boleć jak to na tydzień przed @ zwykle mam no i jestem poddenerwowana(pokłóciłam się z szefem i z tego wszystkiego pozwolił mi iść do domu godzine wcześniej :)hihihi)....myślę więc,że u mnie przyjdzie jednak ta @,ale za Ciebie Kochana cały czas ściskam kciuki! ech, wkurzający jest ten brak netu w pracy, nie mogę z Wami normalnie pisać tylko czytać zbiorczo wiadomości z całego dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity,znowu pilyscie i obgadywakyscie tesciowe...jaki mily dzien :) ..... ja pije teraz wionko i jestem u przyszlej tesciowej.Moj M dzis powiedzial ze byly zareczyny i zebym pokazala mamusi pierscionek...szkoda ze nie uwiecznilam jej miny na fotce :) biedna zbladla hehe chciala zobaczyc pierscionek..to jej pokazalam(nowy,ale nie zareczynowy,chociaz tak wyglada).Kolory wocily jak doiedziala sie ze jaja sobie robimy,ale powiedzialam eby na wesele w 2010 sie szykowala,M przytaknal i juz calkiem zwariowala hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
REA, czesc. Mialam napisac jak wynik testu. Otoz zrobilam bete w 31 dc i test wyszedl negatywny. Mam dlugie cykle, ale beta chyba juz powinna pokazac prawde 13 dni od stosunku. W kazdym razie nie wiem nadal co to byly za plamienia od 22 dc. Poprostu przyjelam, ze ciazy nie ma. Dziwne to wszystko, ale wyglada na to, ze taka anomalia mi sie przytrafila:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej wszystkim!!!! chciałam się tylko przywitać i powiedziec, ze wracam za tydzien :))) slotkie lenisto i bzzzzz bedzie :):) mam nadzieję, ze oprócz wrazen przywieziemy cos dodatkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej wszystkim!!!! chciałam się tylko przywitać i powiedziec, ze wracam za tydzien :))) slotkie lenisto i bzzzzz bedzie :):) mam nadzieję, ze oprócz wrazen przywieziemy cos dodatkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo widze walentynkujeeeeeee to dobrze duzo milosci zycze wszystkim staraczkom i brzuchtkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba rzeczywiscie wszystkie dzis bzzzz :) ja juz swojemu zapowiedzialam,ze wieczorem bijemy rekordy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Jestem ale widze ze wiekszosc swietuje dzisiaj.No ja juz dzisiaj kupilam swiczki zapachowe jakas kolacyjke wieczorkiem moze sie zrobi,a potem bzzz.A dzisiaj musze powiedziec ze miezylam tem i jest wyzsza niz wczoraj,to czyzby sie udalo??hmm poczekamy i spradwzimy ,ale nadal bdziemy prubowac poki mozna bo mam sluz rozciagliwy i przezroczyty takze to cyba sa te dni.Pozdrawiam i zycze milego wiecz\\orku Walentynkowego wszystkim.I owocnych staran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×