Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja myślę że w tym misiącu zancznie poprawi się nam statystyka na forum. Prawie każda z nas teraz jest tuż przed @ (ja 6 dni), a te odczuwane obiawy to na pewno te właściwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG a nie lepiej odkładać odchudzanie zamiast zafasolkowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mam wyjscia jestem na wypowiedzeniu to moja ostatnia szansa jesli nie to nowa praca i rok poczekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26 z tym alkoholem to ja też mam mieszane uczucia. Ostatnio też sobie nie odmawiałam, imieniny u brata, walentynki, wizyta u znajomych, okazji było sporo. Założyłam, że w tym miesiącu nie wyszło, a jak to było błędne założenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik ja pocieszam sie tym,ze wiele kobiet nie wie,ze sa w ciazy i nieswiadomie pija,ale ja musze uwazac...no tak chyba koniec dobrego..tesciowa wparowala na gore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg miejmy nadzieję, że machniesz swojemu szefowi przed oczami ładnym zaświadczeniem lekarskim.... i odchudzanie przejdzie na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam taką nadzieje przygotowalam sie albo na tą opcję albo na odbiór Pitu- i świadectwa pracy w toku poszukiwania nowej - ale nie ma tragedii cos sie znajdzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG w takim razie za Ciebie trzymam kciuki trzy razy mocniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---ja ciąg dalszy świętowania:) po wczorajszych walentynkach dziś urodziny mojego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dopadły mnie comiesięczne obiawy przed @. Zaczął boleć brzuch, jak zawsze tydzień przed spodziewanym @. Cycochy też napięte... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj idziemy na imieninowy obiad do teścowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym musiala pouczyc sie testow na prawko,w nast tyg kolejna jazda juz po miescie... a ja dzis o niczym innym nie moge myslec jak spanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcejka wcale bym się nie pogniewała, gdyby było tak jak mówisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, testy na prawko, jaki bliski mi temat. :) Właśnie je rozwiązuję, bo egzamin już po jutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik boisz sie? ja mialam dopiero 1 jazde w srode :) a z kad jestes? trudno u was zdac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jakiego miałam cykora, jak miałam pierwszy raz wyjechać na miasto. Była godzina 16, godziny szczytu, a ja miałam problemy z ruszaniem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Białegostoku, ze zdawalnością u nas różnie, niektórym udaje się za pierwszym razem, ale większość musi zdawać i trzeci i czwarty raz. Ttochę mam już cykora, ale jak się nie uda teraz, to się uda później. Kiedyś musi wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik ja bylam na placu,zrobilam wszystko co mowil i on do mnie:no dobrze to jedziemy do domu...15 km sama :) pod sam domek zajechalam,fajnie bylo ,ale wiem ze teraz bedzie trudniej,bo na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ,moja siostra tez zdala za 1 razem,a niektore jej kolezanki dopieropo 8 razie..mam nadzieje,ze tak zle ze mna ne bedzie.Ale jeszcze dluga droga przedemna.30 godz do wyjezdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz sobie radę, jazda po mieście wbrew pozorom nie jest taka trudna. U nas o tyle dobrze, że nie ma tramwajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tam gdzie bede zdawala egzaminy(grudziadz,lub Elblag) wlasnie sa tramwaje,ale trudno chyba dam sobie z nimi rade.. :) M obiecal samochod jak zdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak, to masz dobrą motywację, żeby zdać. Będę uciekać, zbieramy się już do teściów. Życzę miłej i pogodnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×