Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć Rea wiesz przyznaje sie ze sie denerwuje bo ta sytuacja mnie przerasta zaczynam smigac za pracą w nocy snia mi sie niemowlaczki brzuch mnie boli jajnik nadal tez i nie wkrecam sobie ale moze juz boli na @ poczekam do konca tygodnia i zrobie testa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, a tak jest z tymi męskimi fantazjami.... kiedyś ja też takie miałam, a teraz trzeba i już.. do środka!!! a można paluszkiem zagarnąć:)) paluszkiem! musisz mu powiedzieć, że najbardziej cię kręci jak kończy w tobie i nie powinni być już takich wybryków. a tak się zastanawiam, ty mieszkasz osobno teraz, a on z rodzicami? fajnie tak, można się na RANDKĘ umówić. Kurczę już nie pamiętam, jak to jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, ja to tobie zazdroszczę tego, że wiesz na co się porywasz. Ja ciągle mam te moje wahania, które oczywiście występują tylko w momencie testowania, ale jednak. Trzymam kciuki, ale nie przejmuj się jak się nie uda. Pamiętaj o ciągłości zatrudnienia i o ZUSIE:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea randki mają cos fantastycznego w sobie cholerka moze powinnam sie wyprowadzic na tydzien i umowic gdzies w windzie w kinie albo na parkingu hihih z nutką stresu :) Rea spoko napewno nie znikne musze wam pokibicowac tylko jak po tych miesiacach rozpusty znowu zakuć eMa w cos gumowego ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA osobno,od maja mamy razem zamieszkac,bo trzeba w miedzy czasie kilka spraw rozwiazac..nie mieszka sam,tylko sytuacja jest odwrotna rodzina mieszka w jego domu..ale juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO chciejka ja jestem specjaliską od "tesciowej " mozesz ją starannie zapakowac i wyslac do mnie bo tesc sie przyda !!! :) Wiecie co kobity wczoraj siedzialam z synem 3h przy lekcjach bo "zapomnial" nadrobic zaleglosci przez 2 tygodnie ferii w takich momentach czuje ze jestem mamuśka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu jakie ranne ptaszyny tutaj są... u mnie w stolicy zima na całego....a najlepsze to jest to ze do polowy W-wy jest w miare dobrze a od połowy meksyk... drogi nieodsnieozne i jedzie sie na 2-ce... ale jakos z 40 min. opoznieniem trafiłam do pracy... Nie testowałam jeszcze dzis zaczne... bo wczoraj zwyczajnie usnełam.... i przegapiłam godzine 22-gą... a wiec dzis jest testowanko 1-wsze... Śluzu narazie brak wiec nie wiem czy owul. w ogole sie pojawi ale jak nie sprawdze wiedziec nie bede... Moj M jest juz po 1-dniu pracy dzis tez idzie... wiec nadzieja coraz bardzoej rosnie ze bzzz bedzie w nastepnym cyklu... Narazie niech \'towar\' nabiera mocy ... to u mnie w takim wlasnie wkrócie... Ale temp. mi skacze nie wiedziec czemu... przedwczoraj było 36,6 a wczoraj 36,4 a dzis 36,3 w sumie chyba wzrastac powinna ale w nocy kilka razy sie budziłam wiec moze dlatego takie skoki... Lece na kawe dzis wczesniej bo jakos czuje niewyspanie ze ziewam na maksa... Pozdrawiam staraczki i piszcice ze macie te II krechy... Patrycja rób tesciowa a nie myjesz zęby... po zebach nie poznasz kochana czy to ciąża... kiedy to ten Twój termin... @-owania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati przestań z tym śniadaniem śmigaj do apteki po testa !!! Masz kobito samozaparcie - ja bym nie zasnela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg - gumowego?! przestań z tą przerwą! niby po co? nowa praca i co z tego? ze 2 miechy możesz odczekać mentalnie. wtedy robić w windzie, w ogródku pod drzewem itd. kobito pracujesz lata na zus i teraz trzeba to odebrać! każdemu się zdarza. u nas dziewczyna zaszła w ciążę w 2 mcu po rozpoczęciu pracy. no i już. nikt nie załamuje rąk. a rok to w naszym wieku bardzo dużo, wiesz o tym. czego się boisz? daj spokój Meg, cycki do przodu i działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, u nas śniegu po kolana. Padało 3 dni. jadę godzinę 8 km! to jak tam to nasze jajo? Mój M dzisiaj powiedział, że "już niedługo". No to jest bardzo dobra informacja. wie chyba więcej ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Foliku, na moich testach jest napisane, żeby testować między 16:00 a 19:00, potem, i już do rana wzrasta stężenie i może być niewiarygodne. przeczytałaś swoją instrucję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea kochanie masz rację tylko ja ciagle jestem taka odpowiedzialna ble ble za bardzo oddaje siebie w domu w pracy wiesz matka polka i potem dostaje wlasnie po dupie :( wiem ze rok w tym wieku to lipa zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK____________ :) :) ŁA CHA CHA nie???? a ja myslałam , że to po zębach hihihi widać:) MEG_________ jakbys wydała w swoim zyciu tyle na testy i okazało się , że pudło.... też byś była taka jak ja. Jakoś nie mogę Słonko w to uwierzyć, że to mogłoby być akurat teraz, bo nie umieram z bolu piersi a tem . też nie mam rewelacyjnej.... 37.0 bleeee..... niepotrzebnie jadłam coś kolwiek , teraz mnie muli jeszcze bardziej - może to nerwica żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK____________ :) :) ŁA CHA CHA nie???? a ja myslałam , że to po zębach hihihi widać:) MEG_________ jakbys wydała w swoim zyciu tyle na testy i okazało się , że pudło.... też byś była taka jak ja. Jakoś nie mogę Słonko w to uwierzyć, że to mogłoby być akurat teraz, bo nie umieram z bolu piersi a tem . też nie mam rewelacyjnej.... 37.0 bleeee..... niepotrzebnie jadłam coś kolwiek , teraz mnie muli jeszcze bardziej - może to nerwica żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie dzis juz z wami dzis duzo nie popisze,bo dostalam tel,ze dzis mam jazde :) o 13 ruszam,dobrze ze w pracy jestescie,nie grozi wam niebezpieczenstwo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, dosyć domysłów, no! dawaj, popraw średnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati !!! Słyszałaś !!!! My tu do ciebie kobito krzyczymy !!!! Testuj :) Ubieraj kozuch, walonki i dawaj na śnieg - jak masz z gorki wez sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja powaga lec po testa i nie wymyślaj... Rea_ a faktycznie - nie czytałam instrukcji wiec moze faktycznie winna zrobic jes jak bede z pracy wyjezdzała czyli ok. 16,30 nie napista za bardzo nie najedzona itp i bedzie git... tak zrobie a mam je przy sobie wiec zaraz zerkne i zobacze jak to jest z tymi godzinami... dzieki za przypomnienie... a JAJO oddaje bo u mnie pisałam ze w tym cyklu nici... wiec jajo przesyłam bierz i cisnij nogi.... Meg --- a co Ty taka zogadana pracy nie masz czy co... zartowałam... i wcale sie nie nabijam tylko jakos szczebioczesz teraz sporo... ciagle na sronie tylko Meg i Meg... trzymam za Ciebie kochan te kciuki ze mi paluchy popuchły i za Ciebie i za Patrycje... jeden kciuk u nogi i jeden i ręki po rowno dla jednej i drugiej... wiec prosze nie zawiezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błędy i literówki ale mnie gonia do innego pokoju i pisze z predkoscia swiatła....paaaa.... do pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliktu to tylko ten tydzien i koniec wakacji chyba bo jesli sie uda znowu popracuje a jesli @ sie nie pojawi to zostaje tu na dluzej i bede was przesladowac :) Foliku w pracy byl zakaz smigania po necie no i brak czasu wiec wybacz skarbie - nadrabiam zaleglosci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati puściłam ci strzałke na mailika bo dostałam pstryczka w nosek od folika i chyba zabiore sie do pracy. Buzka babolki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg wybaczam kochana - i przesladuj nas bo forum czasami stoi i spadamy ale bardziej rzycze Ci karteczki z napisem L- 4 a jak nie uda sie to wiadomo pracy nie męczącej i z wiegasnymi zarobkami jesli takowe istnieją,..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ______ MEG______ Poczekam do wieczora i jutro zrobię ale nie wydaje mi się, mokro mi hahhaa to pewnie nadchodzi @ MEG_____ Ty moja droga z ta dpowiedzialnościa już skończ, wiem że to dobre , bo sama tak robiłam a teraz postawiłam wszystko na jedną kartę. W zasadzie nowy rok to praca by sie przydała i fasolka też, a co do mnie to może będzie praca od marca ale na umowe zlecienie , na kilka miesięcy . No i dlatego sie nie przejmuję, bo możę.... jest duże i szerokie. A Ty Meg bierz się do działania a nie marudź :) szybciutko powiedziałam !!! Oj Słońce wiem , że to nie jest takie proste ale powiedz mi , co dzisiaj jest proste i pewne???? A jak zanm życie to ułozy Ci sie wszystko tak jak trzeba i pewnie według innego scenariusza niż przyjęłaś. Zawsze tak jest, szczególnie w tych złych scenariuszach, no nie babolki??? A tak a\" propos.... jak to jest z tą umową zleceniem - nie ma urlopu nawet bezpłatnego i nie ma chorobowego??? Tak kiedys miałam :( nieciekawie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się napisałam i zeżarło!:( Pati - jeszcze raz - obecnie umowa zlecenie mało się różni od umowy o pracę. głownie tym, że nie masz urlopu. żadnego, chyba, że umownego z pracodawcą na tzw.lewo. Masz poza tym staż pracy, świadczenia chorobowe, ale: dopiero wtedy, gdy masz przepracowane 90 dni (ciągłe) czyli zus płaci twoje wynagrodzenie. w przypadku ciąży 100%, chorób 80%. najlepiej po 3 mcu ciąży iść już na zwolnienie lekarskie, bo ok. 6 mcy masz płacone (ok. 180 dni). do tej pory tzw. okres wyczekiwania (ilości przepracowanych dni uprawniających do chorobowego) wynosił 180 dni, ale w styczniu zmienili to na 90:))))) nie wiem, jak to jest z urlopem macierzyńskim, ale jak już będziesz w ciązy to się dowiem, cha cha opłatę za poradę w kwocie 100 PLN proszę uiścić na poniższy nr konta 0909708787896798687687687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole dzis jest 11 dc cyklu a ja wlasnie zauwazyła bardzo duzo sluzu plodnego... wrrr co to dlaczego teraz dzis przeciez dopiero 11dc... i to bardzo plodnego... wrrrr cykle mam jak ostatni 44 dniowe i teraz poczatek owulacji.... zwariowała... dzis zatesuje... jak bede wychodzic z pracy ciekawe co pokaze test owulacyjny....??? Mam dzis metpli w pracy ze juz wyssiadam.... Kryzys sie zaczal coraz wiecej pozwów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik---zatestuj koniecznie może Ci się coś w cyklu poprzestawiało,szkoda by przegapić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×