Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

folik ja mam podobnie..lekarz mowil ze chyba mam PCOS jeszcze podejzewal endometrioze,ale 2 wykluczyl,wiec teraz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka tylko tyle ze jednego gina sie słuchac nie bede... w sumie kazał mi próbowac... ale znam osoby ze diagnoza była PCOS i maja dzieci i to szybko załapywały.... to nie reguła... poza tym ta dolegliwosc objawia sie brakiem @ a ja mam cos ostatnio mi sie 2 razy opoznila ale jest a skoro jest to musi sie tam w organizmie cos dziac... mi powiedzial ze moge zajsc w ciaze przy tym schodzeniu teoretycznie 2 razy w roku (czyli 2 cykle moge byc normalne) bez wspomagaczy a to dlaczego te 2 m-ce maja nie byc kwietniem albo majem prawda... dlatego walcze... i walczyc bede... a lekarz te czlowiek i tez moze sie mylic... ot co za madrosc wyglosiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
chciejka dzieki za wsparcie a tobie folik za uswiadomienie mi kilku rzeczy.chodzi o to, ze mam nerwice lekowa i bardzo szybko sie wszystkim zamartwiam.jak cos mi nie wychodzi to zaraz sie obwiniam.razem z M chcemy dziecko, ale mysle, ze on ma do tego wiekszdystans.ja tez bym tak chciala.no, ale jak piszecie nie nie jestem sama i mozeuda mi sie nauczyc od was cierpliwosci i wiary w kiedys w koncu bede miala upragnionego bobaska.a tak przy okazji mam ptanie.6.02.mialam otai dzien sluzu plodnego,a 11.02.zamknela mi si szyjka maciy.ktory wiec jest uznany za dzie owulacji?no i te brodawki takie jakby opuchniete, ale jasne, z prawie biale.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - nerwice powiadasz... lekową... tez mam prawie to samo... to jest wlasnie to ale ponoc co druga starająca ma taka nerwice... i za wszystko obwinnia siebie jak sie nie udaje... ale to w niczym Ci nie pomoze jedynie zaszkodzi... i wmawiaj sobie ze i tak sie uda... i ciesz sie ze masz meza... który chce bejbika a to juz polowa sukcesu... a dzidzia i tak sie pojawi wczesjniej czy pozniej ale na pewno bedzie... ja podswiadomie tez sie nakrecam kiedy i czy w ogole... ale co - jedynie zaszkodzilam sobie tym i w poprzednim cyklu i w tym jedynie czego sie nabawiłam to opoznienia @ co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzało... wiec uwazaj na to bo pozniej bierzesz prochy na wyregulowanie cyklu i odstawiasz i znowu sie nakrecasz i tak w kółko.... nabierz dystansu... ale po 3 probie jak sie nie uda troche wyluzujesz samo Ci sie wyluzuje... bo nic na siłe nie uczynisz... a juz na pewno dzieciaczka... ae pozniej znowu bedzie gadanie - e pewnie nic z tego bedziesz przekonanan i sie pojawi taki mały fasolek... i bedzie rósł zobaczysz ze Cię zaskoczy.... a pozniej znowu nadejda obawy czy bedzie zdrowy itp. i tak juz do konca zycia... jak sie urodzi to czy bedzie dobrym czlowiekiem itp... wiec całe zycie w lekach... ale to jest wlasnie normalne... Ale zycze Ci abys długo nei czekała na te II kreseczki i abys juz nam niedługo powiedziała ze jednak byłas głuopawa ze tak sie zamartwiałas... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
dzieki folik.mam nadzieje, ze wkrotce zobacze upragnione kreseczki, a nawet jesli nie to nie poddam sie i nadal bede sie o nie starac.mam nadzieje,ze maz to jakos przezyje.a tak w ogole to w dni plodne ile razy sie kochacie?codziennie czy co 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MEg dzis jakos smetnie u nas jak i za oknem... ja zerkam od czasu do czasu ale to dlatego ze pozwy mi juz bokiem wychodza... I co jak samopoczucie Meg... jakies wymioty itp sa juz czy ... jak Patrycja myjesz zęby zeby pomóc sobie - od mdłości i dzwnego smaku pasta nie pomoze mowilam jej to sie zaszyła i nic nie napisała... a moze siedzi na becie... bo testom nie wierzy... a Ty cos tam zauwazasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa- ja juz przerabiałam tylko w teoretyczne płodne dni niby czy 12-13-14,15, próbowałam co drugi, i cały miesiac codziennie i co i dupa... ni ma nic... ale ono wyczekuje teraz gdzies i trafic kiedys musi...reguły nie ma... najlepiej jednak wtedy sie przytulac jak jest ochota najlepiej chyba w te dni ale reguły na dziecko i przepisu nie znajdziemy tutaj... jedni tylko raz inni caly miesiac.. inni mysla ze juz po plodnych a tu bach i maja II krechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam bo cala strona bedzie tylko Folik i Folik.... ze Wam se znudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek na szczoteczke brak reakcji:) jajnik nadal w ataku brzuch na @ syce bolą no i czekam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam od gina.....mam mala nadzerke(dal tabletki) i jakies male zapalenie(tez tabletki) i kolejne tabletki to duphaston i clostilbegyt zebym mogla wreszcie latwiej zajsc :) mam je brac przez 2 cykle w okreslone dni i jak po 2 miesiacach nic...to bedzie robil dalsze badania,dlaczego nie moge zajsc :) wiec jestem bardziej podbudowana..tylko czy moj M bedzie w te dni w ktore my powinnismy bzzzz(bo gin zaznaczyl kiedy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz teraz tylko przekonać M zeby z Toba zamieszkał i bedzie git... musi sie udac... ja tez do gina pojde tez zobacze co powie... a mowił cos o PCOS robill USG czy nie??? bo tylko po USG mozna stwierdzic te dolegliwosc... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_____ Ty babolu ile się jeszcze z tych zębów będziesz nabijać hahaha - samej chce mi się śmiać :) - ale oki nie będę już szczera hahhaha. A tak nawiasem mówiąc to masz rację - nic to nie pomaga - bo tego smaku i tak nie mogę się pozbyć. A teraz raport: :) :) :) :):) :) :) 36d.c - nadal bez @ mdłości bóle sutków ale bez przesady, nie takie jak w opisach :) ciągnięcie brzuszka hahhaha śluz biały, a uczucie jakbym miała@ poza tym jestem szczęśliwa i nie robię testu, fajnie jest się połudzić i pomarzyć - dobre i kilka chwil :) MEG_____________ Cudnie wyglądasz :) a Twoi mężczyźni hmmmmm..... cóż.... nic dodać - ślicznie wyglądacie, całuję!!!! Nie miałam dziś netu więc nie mam jak pisać ale całuję Was dziewczynki - trzymajcie kciuki , ja też trzymam za was NIKULAM______ równajmy kroku razem z MEG REA_______ Gdzie Ty się dziś podziałaś???? CAŁUJĘ WAS WSZYSTKIE I DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!ja mam jeszcze 6 dni do @ i zdrowy rozum mówi mi żebym się nie nakręcała ale podświadomość robi swoje ;) tak bardzo bym chciała no...co bedzie to bedzie ale łapie doła powoli.Wczoraj miałam tempke 37 a dziś 37,2 ale czy to o czymś świadczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati!Ty się nie łudż tylko testa rób jak jesteś to na pewno wykaże a podejrzewam że ujrzysz dwie krechy na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_______ witaj Słońce!!!! poczekam jeszcze kilka dni , bo cały czas czuję się dokładnie tak jakbym za moment miała dostać @ Widzisz Klauduś jak to dziwne jest - każda z nas wierzy, że inna może być zafasolkowana tylko nie my. Ale krechy - fakt = bardzo chciałabym zobaczyć :0 Powiem Ci jednak, że nie czuję się jakoś wyjątkowo inaczej, fakt spać mi się chce, jestem zmęczona ale taka pogoda jak czytam , co dziewczyny piszą o pierwszych objawach - to niestety nie posiadam ani połowy i nie z takim natężeniem. Gdybym jednak zafasolkowała :) napiszę specjalnie dla Was wszystko po kolei aale.... czuję, że na to pisanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik tak mialam USG dopochwowe i powiedzial,ze wyglada to jak PCOS(podejzenie)ale nie bardzo do konca,tylko scianka jajnika prawego jest dosc gruba,ale chyba po to dal mi te wszystkie tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapanowała cisza ..... wszystkie testują a ja się relaksuję, upiekłąm rodzince oponki - pyszne podobno wyszły :) zapraszam :) ja popatrze sobie jak wcinacie z kawusią tylko z dala ode mnie z zapachami i tymi oponkami. Myślałam ,że nie wydolę przy pieczeniu - ja to się poświęcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka nie trać nadziei bo powiem Ci że jak ja byłam w ciąży pierwszej to też się czułam identycznie jka na @ brzuch mnie bolał dosłownie tak samo ten sam rodzaj bólu takie ćmienie czasem kłucie.Właśnie to dobrze że brzuszek boli bo rośnie macica powoli.A ja sie z chęcia poczęstuje tą oponką narobiłaś mi smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ właśnie Ty wiesz jak to jest;) zapomniałam , żeTy masz już dzieciątko. Wiesz dziewczyny piszą owysokiej tem. - ja jej też nie posiadam - 37.0 czy 37.1 to nie wysoka temp, poza tym nie posiadam żadnej kreski na brzuszku ani innych rewelacji, poza tym śluz też nie taki jak w opisach - dużo przzroczystego - u mnie dość sporoale biały i gęsty. Klaudia ja się już tyle wyłudziłam i tyle miałam objawów, że teraz to pestka :) powaga - dlatego cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj gin powiedzial,zeby nie myslec o dziecku w czasie bzzzz !!!!!! ja tez to wiem,ale jak tu nie myslec,jak miesiace leca..kurcze sama bede jezdzila do M jak bedzie trzeba,musi sie udac po tych tabletach,juz troszke poczytalam na ten temat.Jak pomoze to zapytacie swoich ginow o to i wszystkie bedziemy brzuchatki :) ale zakonczenie napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ właśnie Ty wiesz jak to jest;) zapomniałam , żeTy masz już dzieciątko. Wiesz dziewczyny piszą owysokiej tem. - ja jej też nie posiadam - 37.0 czy 37.1 to nie wysoka temp, poza tym nie posiadam żadnej kreski na brzuszku ani innych rewelacji, poza tym śluz też nie taki jak w opisach - dużo przzroczystego - u mnie dość sporoale biały i gęsty. Klaudia ja się już tyle wyłudziłam i tyle miałam objawów, że teraz to pestka :) powaga - dlatego cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA______ a co Ci przepisał? Jeździćdo M??? a coś pisałaś ale nie pamiętam - to Ty jesteśgdzieś z okolic Lublina czy mi się pokiciało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
patrycja z tego co wiem to powinien byc gest i bialy sluz jesli jestes w ciazy, ale na to nie ma reguly.ja mam w ustach wstretny smak od tygodnia.nie moge sie go pozbyc.cos paskudnego.ale masz zaparcie, ja juz bym testowala.niestety musze czekac jeszcze 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kreska na brzuszku nie robi się od razu a na pewno nie w pierwszym m-cu ciąży ja np.mam jasną karnację i u mnie była widoczna ok.4 m-ca i wcale nie taka ciemna,a co do temperatury to nie wiem bo ja tez mam 37,2 a do @ 6 dni.Nie pomyliłaś się za bardzo jestem z okolic Lublina ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:)Dopiero z pracy wróciłam, mój M dalej remontuje, a ja zrobiłam sobie herbatkę i mam pączka a konto jutrzejszego dnia:)Moja ciężarna kolezanka z pracy juz zapowiedziała,że jutro ma zamiar przynieść 30-ci pączków dla 6 osób...troche zwariowała,ale potrenowac nie zaszkodzi:)Ja dziś mam 32dc i wszelkie objawy jak przed @ w tym apetyt na słodycze, więc w tym cyklu już raczej nic z tego nie będzie:(Zazdroszcze tym z Was, które już mają dziecko, znają troche swoje ciało jak one reaguje na taką sytuacje i potrafią wyczytać coś ze swojego organizmu, aha no i przynajmniej wiecie,że możecie mieć dzieci, to chyba pozwala na większą cierpliwość . Pati------podziwiam Cię,że jeszcze nie testowałaś!Ja to bym pewnie już przynajmniej 3 zrobiła:) Chciejka-----dobrze,że poszłaś do tego gina, mój też sądził,że mogę mieć PCO(to chyba taki skrót)miałam wysoki poziom prolaktyny,ale zbiłam ją Dostinexem, na USG też masa pęcherzyków,ale po owu znikneły i gin doszedł do wniosku,ze to jednak nie PCO. Cóż w tym cyklu ide na mase badań, już mam sierowanie i monitoring cyklu więc wszystko się mysle wyjaśni....pewnie też przypisze mi ten lek na d potocznie zwany dupkiem bo juz ostatnio cos wspominała. Jeju ale się dziś rozpisałam...wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka łatwo mówić ginowi żeby nie myśleć...o dziecku to NIE MOŻLIWE!!!!Przecież wszystkie chcemy JE tak bardzo mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---zgadzam się z Tobą, ja nie umiem nie mysleć o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×