Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikulam masz racje przynajmniej wiem z mężusiem że możemy mieć dzieci ale są wątpliwości że coś może być nie tak skoro bzzz i nic a z pierwszą ciążą za pierwszym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki ja też w chwili wytchnienia siadam i czytam co dzisiaj napisałyście. kurcze jeszce mi się nie zdarzyło żebym się relaksowała przy kompie hehe:) a tak jak zaczełam sie z wami rzopisywać to właśnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa i ja też mogę testować gdzieś za 5-6 dni ale chyba się wstrzymam i nie będę za wcześnie lecieć do apteki po testa.Nie wiem czy wytrzymam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---nawet jeśli "coś jest nie tak"to z pewnością przejściowe i do wyleczenia, bo chyba nie ma czegoś takiego jak niepłodność wtórna?(tak to sobie nazwałam roboczo)Nie martw się więc Kochana i głowa do góry wczesniej czy później z pewnością się uda!Wiesz ja mam prawie 31 lat, mąż 34 i ani on ani ja nigdy nie staraliśmy się o dzidzie i ta niepewność w tym wieku czy my wogule możemy jest chyba najgorsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 a mój M 27 więc niby jesteśmy w najlepszym wieku ale to naprawdę nie zależy od wieku.Trzeba być twardym i się nie poddawać ;) Znikam!do jutra pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja.....clostilbegyt :) a do mojego dlaczego bede musiala jezdzic? bo jeszcze nie mieszkamy razem ,a on strasznie zapracowany jest..wiec nie bedzie wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 19dc. Przedstawiam swoje dotychczasowe obserwacje i notatki,może któras z was to skomentuje? 8dc 36,4 - mętny mokry 9dc 36,65 (impreza, alkohol i mało snu) - mętny mokry 10dc 36,35 - bardziej rozciągliwy i lekko śliski 11dc 36,35 - rozciągliwy mokry 12dc 36,25 - taki sam 13dc 36,4 - rozciągliwy bardziej przejrzysty 14dc 36,4 - taki sam 15dc 36,45 - taki sam 16dc 36,4 - rozciąlgiwy przejrzysty obfitszy 17dc 36,6 - taki sam obfity jak białko; lekki ból i pieczenie piersi 18dc 36,45 - białko kurze; ból i pieczenie nadal 19dc 36,7 - rozciągliwy mętny; większy ból pieczenie piersi myślicie że owulacja już pprzeszła? powiem tylko że pierwszy raz piersi mnie zaczęły bolec tak wczesnie, zawsze mnie bolały kilka dni przed @,a nie przed wzrostem tempki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jescze muszę poczekać 2 dni, bo jeśli temp zostanie na tym poziomie lub będzie wzrastac tzn że owulka już była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam trochę poprawić swoje dane. bo moja owu przyszła (lub przyjdzie) trochę później niż myślałam POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek.............01.03.......29-31.......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 nowa81 ...............22.02.........32.........?..........?........ 2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) widze ze wszystkie codzien sie ladnie meldujecie :) superek:) a ja powoli doprowadzam nasza nowa chalupke do ladu i skladu, wczoraj bylam na pobraniu krwi-ale mnie skula baba jedna -mam taka sina lape jak cpun jakis. dzis bylam zarejestrowac sie u nowego lekarza, bo teraz musze zmienic i lekarza pierwszego kontaktu i szpital. Mam nadzieje ze w tym szpitalu nie bedzie takich nieuprzejmosci, i niezorganizowania jak w moim poprzednim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
klaudia ja tez mam juz jednego dzidziusia.synka, w kwietniu konczy 3 latka.z nim zaszlam w pierwszym cyklu staran.myslalam, ze i zdrugim tak bedzie, ale poki co nie zapowiada sie na to.a przydaloby sie, zeby synys mial juz braciszka lub siostrzyczke.ja juz nie wiem czemu tak jest.moja sasiadka zachodzi zawsze kiedy chce, a ja pewnie bede miala z tym problem:(dobrze, ze mam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i testujcie dziewczynki testujcie :) zycze Wam wszystkim takich fikajacych dzidziusiow jak ten moj w brzuchu :) mam nadzieje ze po porodzie bedzie nieco spokojniejszy :) bo teraz to co widzialam na skanie jak bylam ostatnio to lo matko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate, to Twój bejbik juz fika?:0 kurde jak to szybko czas leci:)testować to my bysmy chciały, ale raz tylko, zeby te krecy dwie zobaczyc i testy wyrzucic! ale poczekac trzeba..wiec czekamy:) ja to na rzie nawet na dni płodne, ale niektore to juz testy robic powinny) Ukłon do Patrycji:) pozdrwaimy mocno i o fluidy nadla prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Długo mnie nie było ale same rozumiecie przygotowania do ślubu....Ale poczytałam wszystko. U mnie 13 dc. Bzzz jest ale jakoś tak nie jesteśmy do końca wyluzowani. Śluz jest jakiś......No zobaczymy. Na szczęście teraz bardzo o tym wszystkim nie myślę bo mam czym innym zaprzątniętą głowę. Na szczęście chyba.... bo bym zwariowała czekając na datę spodziewanej @. Ślub już w sobotę, nie umiem się doczekać. Nie będzie mnie tu przynajmniej do niedzieli albo poniedziałku. A we wtorek wyjeżdżamy na tydzień miodowy do Ustronia. Już się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko ale moje dzidzi fikalo na skanie (na ekranie bylo widac) to jeszcze za wczesnie na wyczuwanie ruchow w brzuchu :) az sie boje co to bedzie jak tak w brzuchu zatancuje, chyba bez zeber bede chodzic :D Witaj Lola :) jak po pracy ? tired ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kate79-------- No jestem bardzo zmęczona ale już wolne i dopiero w poniedziałek do pracy.Raczej jeszcze zostanę w pracy bo ciężko jest znaleźć gdzieś indziej prace jeszcze jak ja nie znam języka tu w Irlandii a mój mąż nie chce zjeżdżać do Polski bo w Polsce tym bardziej słabo z praca.No ale może już niedługo będę pracować jak się okaże że jestem w ciąży,ale zobaczymy czas pokaże na razie ile dam rady to będę pracować.Pozdrowionka i miłego wieczorku ja znikam bo idziemy do znajomych.Buziaczki:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
dziewczyny a jak to jest z tymi piersiami?mnie przez jakis czas bardzo bolaly, a teraz juz mniej.tylko troche jak dotykam.jedynie co mie zastanawia to ten dziwny smak w ustach i opuchniete brodawki.no ale zobaczymy.a jak z ta szyjka?wie ktos?kiedy nastepuje owulacja?w dzien zamkniecia szyjki czy ostatni dzien sluzu plodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane po długiej przerwie. U mnie nie wiele sie wyjasnilo...Bylam u innego ginekologa i powiedziała mi że mam duze zapalenie i przepisała mi tabletki nystatynę i kazała dalej brać luteinę i dala mi skierowanie na badania z krwi i mam do niej isc 13/14 dnia cyklu zeby zobaczyła czy mam owulację. O cytologii jej nic nie mówilam żeby jej niczego nie sugerować, dopiero sama ma mi zrobić jak pójdę następnym razem i wtedy jak znow wyjdzie mi zle to zaczne sie dalej badac i leczyc. Narazie chce sie po prostu upewnić i powtórzyc cytologię a potem zobaczymy...Czytam Was caly czas i chociaz nie za czesto sie oddzywam-jestem caly czas z Wami! Witam wszystkie nowe dziewczynki i zycze wam powodzenia! Powiem Wam jedno...Miałam chwile załamania po tych moich wynikach, ale teraz wiem jedno! Dalej będę się starać o moją Kruszynkę i wiem że mi (nam) się uda!!! Buziaczki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ZAPĄCZKOWANE i te ktore na swojego pączusia wciąż wyczekują :) Musze znowu troszke podgonic topik bo bylysmy na koncu drugiej strony !!! Wszystkie wczoraj tracily kalorie (bzzz) przed dzisiejszym tłuściochem czwarciochem Pozdrawiam kobity i melduje brzuch nadal boli na @ nie mam wytrwalosci Pati wiec przetestuje jutro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! kto piekł paczki? przyznać sie?> Kto dziś częstuję? ja , jak zwykle... tylko podjadam a nie cżęstuję:P Meg i Pati, a moze dzi?s tak w tłusty czwartek sie dowiedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy czwartek jak powiedzial Bartek... Ja juz jednego wsunełam dzis mam dyspense... ale przesadzac nie bede... bo co zrzucilam troszke nie bede nadrabiac... jeszcze 1 do kawy i STOP. U mnie wczoraj na tescie owulacyjnym pojawiły sie dwie kreski to był 12dc i to ta testowa wyrazniejsza niz kontrolna... moze jednak ta owulacja nastepuje wtedy kiedy trzeba... hmmm zobaczymy co sie dzis pokaze bo testowac mam codziennie... ja tak myslałam ze moze 15-18dc owulka wiec moze jest - a ja sie zamartiwam... zobaczymy... no dobra dzis sie spoznilam do pracy 30 min. wiec musze leciec nadrobic... to paczkujcie dziołchy..... dzis nam wolno... raz w roku... musimy zapączkować... dosłownie i w przenosni... Kate - fajnei ze sie odezwałas... i meldujesz co i jak bo inne ciezarówki to zapomniały ze tu zaczynały.... powynosiły sie... REa- Ty chyba gdzies na szkoleniu miałas byc... czy jakas delegacja... ??? pozdrawiam... do pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
a co sie dzieje chciejka?ja tez nie jestem dzis w najlepszym humorze.przez ostatnie 10 dni moja temperatura wynosila 37.1 a dzisiaj niestety juz spadla do 36.9:( czyli oznacza to, ze nie jestem w ciazy:( a myslalam, ze moze mi sie udalo tym razem.a tak w ogole na ile dni przed miesiaczka spada temperatura?ja myslalam, ze na dzien przed lub w dzien okresu.a testowal dzisiaj ktos?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja dziś wcinam pączusie i faworki własnej roboty proszę się częstować narobiłam jak dla wojska ;) Nowa- ja mam córeczkę też będzie miała 3 lata w sierpniu teraz bym chciała chłopca może się uda ja nie mierzę temp.czekam cierpliwie do poniedziałku na @ a jak nie dostanę to będę testować.W tamtym cyklu mierzyłam i miałam 37 stopni do samego @-szona więc ja w tempkę jakoś nie wierzę.Foliku może jakoś zbałamuć swojego M bo dziś najlepszy dzień!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po 3 po kawie i 2 pączku... bleee juz wiecej nie chce... Klaudia0405 - ja juz pisałam o tym ze M-a moge \"zgwałcic\" ale to nie chodzi o to tu bardziej chodzi o silne leki mojego M-a wiec dlatego tylko opbserwacja... w tym cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×