Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA_____ za porade dziękuję , kwotę uiszczę :) :)ale porada mi sie do końca nie podoba, hahahha bo na urlop mozna iść tylko na lewo, a jesli mi się uda dostać tam , gdzie mysle, to jest to praca na pewno nie na lewo, wszystko zgodnie z regułami. Szkoda, bo myślałam, że za jakieś dwa m-ce wezmę sobie jeden dzień bezpłatnego a tu masz :( no i co bym zrobiła bez własnego hihihi prawnika ???? bo powiało prawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ trzymaj Słonko trzymaj :) ja już chyba z tego czekania tak do ubikacji latam. A tu nic....:) czyściutko aż mam żabkę w brzuszku. Ale to dopiero 34 dzien, niestety zawsze może sie wprosić nieproszony gość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_______ Wiesz ja tez tak miałam ostatnio i to był 10 dzień cyklu, więc jeśli sie nie pojawi @ będzie bardzo prawdopodobne, że to był dzień szczytu :) a tak poważnie Folik ja miałam tego 10 dnia najbardziej przezroczysty śluz, potem jeszcze 19-20 no i tyle. Gdybym zafasolkowała napiszę Wam wszystko ze szczegółami - cały przepis tajemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati---u mnie 31 dc i jakby zero obajwów czegokolwiek. Bzzz walentynkowo-urodzinowe z mężem wyleczyło mnie i bolu jajników i pobolewajacych piersi i teraz ciszaaaaa, czekam do tłustego czwartku na @ i w tym cyklu smigam na monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, hmmmm .... zawsze służę poradą, nie tylko prawną:)))) Foliku, ale jaja, może ty rzeczywiście masz wszystko przestawione! czekamy na wieści! Windykuj, windykuj, może premia będzie:) to pójdziemy za zakupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ale jaja... ale jaja faktycznie.... Ty a moze to jajo sie uwalnia dzis bo przeciez Tobie pozyczam na ten cykl... hmmm ciekawe co sie w moim organizmie dzieje z jajami i nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem co o tym myśleć?Bolą mnie trochę jajniki,baaardzo cyce,temka 37 stopni i do tego jakiś sluz białawy.Do @ jeszcze mam 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg,Ognik a u Was jak objawy?samopoczucie?Bo jestesmy w tym samym prawie dc no gdzie wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik poczytalam sobie co dzis napisałyście i zauważyłam że napisałaś że lola jest w II fazie cyklu. nie wiem czy sie pomyliłaś czy tak uważasz, ale I faza cyklu zaczyna się od pierwszego dnia @ do owulacji, czyli skoku temperatury, a z tego co lola napisała o skoku tempki to jeszcze nie miała wiec o owulacji nie można mówić. (skok musi być min 0,2 st) To własnie I faza jest płodną. Faza II zaczyna się dopiero od skoku temp i zniknięciu płodnego śłuzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje ale sie na noc nie skusze bo i tak spac nie moge... ale wołaj baby bo spadamy... ja co prawda spadam tez ale do domu .Pozdrawiam i zegnam... do jutra... a Ty wołaj wołaj i testujcie babki bo jakos mał w tej tabeli brzuchatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
dziewczyny a wy juz dlugo staracie sie o dzidzie?czy ktoras z was wie jaki powinien byc sluz w ciazy?czytalam, ze bialy i gesty.ja mam go duzo, ale jest rzadki i bezbarwny.za 5 dni moge testowac.a tak w ogole to skad u was ta cierpliwosc?dla mnie te 2 tygodnie po owulce to wiecznosc.i jeszcze te dobre poczucie humoru.zazdroszcze wam.ja o niczym innym nie mysle tylko o tym czy mi sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA ______ Cierpliwości uczymy się od siebie , jak pobędziesz z nami trochę to zobaczysz jakie życie - przynajmniej w tej kwesti - jest proste :) kiedys byłam dokładnie tak jak piszesz,wszystko chciałam mieć na wczoraj i wydawało mi się , że tylko ja mam taki problem, do momentu kiedy nie znalazłam tego topiku i do momentu, kiedy dziewczyny mnie nie przygarnęły. Ale ostrzegam!!!! Złociutka to bycie z nami bardzo uzależnia ale daje poczucie takiej wirualnej przyjaźni i zrozumienia. Wpadaj do nas często a zobaczysz, że fasolka zakiełkuje - nawet nie będziesz wiedziała kiedy :) Pisz jak sie czujesz, pisz o wszystkim i nie staraj się mysleć tylko o tym, bo zwariujesz hahaha jak my czasem - łatwo się mówi a w praktyce jest różnie. Będzie dobrze maleńka. Pytasz ile się staramy - w ostatniej tabelce na końcu masz ile która się stara cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA ______ Cierpliwości uczymy się od siebie , jak pobędziesz z nami trochę to zobaczysz jakie życie - przynajmniej w tej kwesti - jest proste :) kiedys byłam dokładnie tak jak piszesz,wszystko chciałam mieć na wczoraj i wydawało mi się , że tylko ja mam taki problem, do momentu kiedy nie znalazłam tego topiku i do momentu, kiedy dziewczyny mnie nie przygarnęły. Ale ostrzegam!!!! Złociutka to bycie z nami bardzo uzależnia ale daje poczucie takiej wirualnej przyjaźni i zrozumienia. Wpadaj do nas często a zobaczysz, że fasolka zakiełkuje - nawet nie będziesz wiedziała kiedy :) Pisz jak sie czujesz, pisz o wszystkim i nie staraj się mysleć tylko o tym, bo zwariujesz hahaha jak my czasem - łatwo się mówi a w praktyce jest różnie. Będzie dobrze maleńka. Pytasz ile się staramy - w ostatniej tabelce na końcu masz ile która się stara cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa nie jesteś sama jak tak samo byłam zdołowana i się wszystkim przejmowałam zwłaszcza jak dostałam@ ale można się od dziewczyn nauczyć dystansu do tego wszystkiego.Ciesz się że przynajmniej masz z kim się starać o dzidzię bo niektóre takiego szczęścia nie mają a też im zegar tyka...:)I już masz jeden powód do dobrego humoru-uśmiechnij się!!!!Nie jesteś sama bo teraz masz nas-cały zespół doradczy chi chi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie mądre rzeczy dziewczyny wypisują na wieczór:) Nowa..cierpliwości, spokoju i dystansu trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem.No ja wlasnie dzisiaj mam takie dziwene objawy bolace piersi bole krzyza i jajniki mnie bola?ciekawe czemu?ale dzisiaj nie odpuszcze musi byc bzzz.Bo to chyba ostatni dzien na szalenstwa bo za chwile dni plodne sie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz,bielizna lampka winka i molestuj swojego...ja nie moge ,bo mojego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od wczoraj też zaczęły boleć piersi, ale nie bardzo coś z tego kapuję, bo jesli mnie bolały to dopiero w drugiej połowie kilka dni przed @,a mi jeszcze tempka nie skoczyła:( byłam pewna ze skok już będzie dzisiaj a z 36,6 znowu spadła do 36,45. jajniki pobolewają mnie od kilku dni i śluz tez typowo płodny. no i tem bók piersi od wczoraj. dzisiaj już 18dc. poczekam jeszcze parę dni, a jak nie będzie skoku to niestety czeka mnie luteina..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek---- Witaj.Nie zaczelam jeszcze brac luteiny dopiero od 18 czyli od jutra.A cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm no ja napisalam wyzej jakie objawy mam od dzisiaj ale pomolestuje jeszcze dzis mezusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was tak miała, że piersi zaczęły boleć przed skokiem??bo mi się tak pierwszy raz zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek---mnie też wlasnie wszystko pobolewało na grubo przed @, a zwykle to wszystko się dzieje u mnie dopiero na tydzień przed. Natomiast teraz jestem w 31dc i NIC ani @ ani jakichkolwiek objawów ,że ma przyjść. Dziwne to wszystko.... Chciejka----biedne my bez tych naszych M, nie ma nawet kogo pomolestować ...ja pocieszam się pomarańczami , własnie 2 zjadłam, jeśli masz ochotę to proszę bo mam jeszcze 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo zdarza się tak, że zażywany progesteron powoduje takie objawy jak ty,no ale skoro jeszcze nie zaczęłaś brać, to nie jest od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ja Ci nie powiem,bo nigdy nie mierzylam temp..teraz piersi mnie bola,ale mysle ze to za szybko,tylko one tak mnie inaczej bola,nie wiem jak to wyjasnic..tak bardziej gleboko w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka a w którym jesteś cyklu?? mnie też tak dziwnie, jakby chwilami piekło tak rozrywało w środdku i takie twarde się stają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×