Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Meg mam bardzo złośliwy organizm, jak mogłabym pospać, to on krzyczy już o 6tej WSTAWAJ! A jak muszę wtać o 6 do pracy, to on spi w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ale się oczytałam - od piątku - fajna lektura na mroźny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati melduj co u ciebie !!! Ogniku ja to znam ! 6 pobudka i koniec - szwendam sie kawa staram sie uczyc itd itd ... dobrze ze czasem cos tu z wami poklikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! zapracowane gdzie podziałyście się? hmmmm tak tak pewnie wszystkie talerzyki z jakimiś pysznościami trzymają i nie moga ani mówić ani tym bardziej pisać. JA się zadawalam wodą mineralną mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Pati, co tam u Ciebie? Prosimy o poranny raport o własnym samopoczuciu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciagam z dżemikiem tylko nie czuje zapachu kawy ????? GDZIE JEST KAWA ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG____ Jaka dzielna dziewczynka od rana zakówa :) Co u mnie? Wczoraj powinnam była dostać@ ale coś czuję, że pewnie dziś:( boli mnie dół brzucha juz mniej ciągnie, za to boli jak na @, kłócie prawego jajnika , piersi zero - no prócz sutków ale przy dotyku, prawy jajnik kłuje jak w poprzednich dniach , juz nie wymiotuje tylko jest mi niedobrze i mam taki dziwny smak w ustach cały czas od 2 tygodni - nie umiem go określić - a szkliwo z zębów juz chyba całkiem starłam szczoteczką hahaha, bo cały czas myję ząbki :) , żeby się tego smaku pozbyć. Infekcja przeszła - teraz mam biały gęsty śluz no i chyba tyle.... kawy i słodkości nie jem ale to i dobrze, bo jak będzie po @ to się poodchudzam troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale skoro nadal nie ma @ to mozemy swietowac robilas testa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patrycja75--- dlugo cie nie bylo na topiku.Milo ze wrocilas.Ognik80 dzieki za rade to dzisiaj bedzie mozna bzzz moze sie udal hehe.A teraz zbiera sie juz do pracy i ciekawe czy mnie zwolnia dzisiaj bo o 16 ma sie wszystko wyjascnic.D wieczorka odezwe sie jak wroce z pracy.Buzka i milego dnia.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG_______ Net mi siada :( Nie robiłam , bo brzuch mnie wczoraj i dziś z ranca boli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz długie krecone jasne włoski ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...ja tez na polnocy mieszkam,ale sniegu baaardzo malo,kurcze ognik powodzenia dzis,koniecznie musisz mi opowiedziec jak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG____ Kręci mnie , żeby test zrobic ale poczekam kilka dni, może się cos rozregulowało. Zreszta znając zycie popołudniu będzie posprzatane i niemiły gość się pojawi. Ale trzymam nóżki równiutko hahha złączone, bo zawsze jest cień nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG_____ Mam a czemu pytasz??? Czyżbysmy się znały??? hahaha ale tak poważnie to podejrzewam czemu zapytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka to gdzie ta twoja północ bo Trojmiasto zasypane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati skarbie wybacz to zwykla babska ciekawośc a nie chec inwigilacji :) Prosze sie na mnie nie gniewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszly wszystkie do pracy :( wiecie co.... cos mi wzrok siada od ostatnich tygodni, chyba się wybiorę do okulisty, bo coś przez mgłę widzę albo to przez ten mój nałóg netowy, no i nie powiem jeszcze przez kogo:) działacie jak narkotyk hahha. A zwsze mówiłam, ze nie mam żadnych nałógów, no prócz kawy i słodyczy, teraz przerzuciłam sie na staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka moze malbor zainwestowal w odsniezanie bo Gdańsk i okolice tragedia hihi prawdziwa zima - ślicznie to wyglada ale tylko z okna w domu !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati takie nalogi mogą być najwyżej bedziesz jak "stępień" w denkach - cylinderkach śmigać :) Ale zbadac oczka musisz bo jak ty potem obetniesz paznokcie w takiej malej rączce dzidziuli - ty wiesz jak to rączki drżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nadal ja :) z tabelki drugiej hahah 16.02 :) teraz się musze zatabelkować :) Meg______ masz rację, dobrze , albo i nie :( , że mój M ma pewnie wprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie popisałam :0 zmieniłam nick, że hoho... oki nie będę zmieniać, wymazałam tylko maila - chyba - wymazałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg ____ jak mam wymazać tego cholernego maila????? mam sie wylogować zupełnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kózki, ja spóźniona, bo długie bzzzz było:)))) teraz ładniej wygląda świat. Pati, ładne masz te objawy, a najważniejsze, że nie ma @!!!!! Dawaj cały czas znać, co się dzieje, trzymamy kciuki. Meggi - jak u ciebie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazlam wiem ze odchaczalo sie to przy zakładaniu konta wejdz w swoje preferencje i sprawdz czy mozna je tam usunąć !!! Czyli smigaj na stone glówną i tam edytuj profil mnie zastanawia dlaczego ty czasem go masz czasem nie !! zauwazylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×