Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny.My żeśmu z kate79 posiedzialysmy wczoraj do pozna i dopiero teraz wstalam.I sie wybieramy na zakupki trzeba troche po sklepach pochodzic odprezyc sie.Takze odezwe sie popoludniu. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
dzieki dziewczyny.naprawde podziwiam was za wytrwalosc.ja tu nikogo nie mam.mieszkam w niemczech, a tu naprawde ciezko o przyjaciol.zbliza sie karnawal, a ja nie mam nawet nastroju na zabawe.dzisiaj wszystko mi sie zawalilo.a wydawalo mi sie, ze w tym miesiacu dalam z siebie wszystko.kochalismy sie w kazdy plodny dzien i nadal nic 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wstawilam expres - moze zdrowsza slodka, biala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lyzeczki cukru i smietanka,lub mleko :) (ide na "prawdziwa" kawke mamcia woła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wciagnełam tego pączka... a co niech i moj brzuch ma przyjemnosc... nowa - podzielam to co napisała Chciejka...Ty masz juz potomka... a my prawie wszystkie walczymy i 1-wego masz @ regularnie... i 2 dzidzi sie niebawem pojawi nie bucz to dopiero 2 cykl... a za 1ym razem sie udało z pierwszym bo i molodsza bylas... a im czlowiek starszy tym trudniej... ale uda sie zobaczysz... na serio nerwusek z Ciebie... Bozia da nam wszystkim bobaska tylko troszke poczekac musimy on wybierz najlepszy moment... :) ale oby szybko sie u Ciebie pojawił bo szkoda Twoich nerwów cos czuje... a ja dzis mam \"jako tako\" po japonsku w pracy czyli jest troche luzik... a Rea_ nie ma i co my napijemy sie ja dzis nic nie przyniosłam chyba ze do sklepu skocze bo ja Wam nic nie polewałam ale licze na Patrycje i jej szapmana z okazji mam nadzieje II kresek... Gdzie ta pati sie podziewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! widze że humorek coś nie dopisuje poprawiam tabelke bo widzę, że wczoraj skopiowałam od ziarenka nie tą co trzeba. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 nowa81 ...............22.02.........32.........?..........?........ 2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Meg75.................23.02.........29........tak..... 34........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi tez sie wydaje że jak się ma już jedno dzieciątki, to jest łatwiej, a my nowicjuszki nawet nie wiemy jakich objawów się spodziewać i te nasze 2 tyg prze 2 to jedna wielka niewiadoma co się wydarzy. ja pomimo tego że 25 rż mnie dopadł to u mnie już 5 cykl oczekiwania i nerwów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja pic dzis nie moge,bo o 13;30 mam jazde :) ale wieczorkiem chyba cos wypije,bo mamuski urodzinki sa ... Teraz uciekam pod prysznic,wlosy,makijaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 21dc, i jestem już pewna że jestem po owulacji, bo moja tempka dzisiaj wzrosła do 36,9, a to już duży skok w porównaniu do fazy I gdzie miałam od 36,25 (najniższa) do 36,45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
fakt dopiero drugi cykl, a ja juz sie czuje jakbym starala sie przynajmniej pol roku.a nie za bardzo pociesza mnie to, ze mam juz jedno dziecko, bo teraz nie chce by bylo jedynakiem.on tak bardzo kocha dzeci i jak patrze na niego kiedy sam sie tak bawi to az serce mnie boli.przepraszam jesli wam tu marudze, ale nie mam komu sie zwierzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę rygorystyczna, bo nasz dwie starające nie odzywają się już wieki, więc jeśli wrócą to się już wpiszą same w odpowiednie miejsce. kroś tu musi porządek trzymać:), no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 nowa81 ...............22.02.........32.........?..........?........ 2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Meg75.................23.02.........29........tak..... 34........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa oczywiście też cię rozumiemy,bo każda taka sytuacja jest stresowa i każdy się wtedy martwi, że może coś jest z nami nie tak. bardziej chodziło mi o to, że przynajmniej więsz, że mozesz mieć dzieci, a u nas jeszcze nic nie wiadomo: nikulam ty też chyba powinnaś się pomału testować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfgielek zabralas sie za porządki no to prawie jak ja tylko , że ja latam na "szmacie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ja juz chyba tez przepisze sie w tabelce bo po owu napewno juz jestem..mam nadzieje,ze przyszly miesiac bedzie owocny po tych tabletkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
ale wydaje mi sie, ze to, ze zaszlam juz raz w ciaze nie oznacza tego, ze uda mi sie zajsc w druga.ale nie moge byc egoistka.tak jak mowicie ja mam juz jednego brzdaca, a niektore z was zadnego, ale zycze wam z calego serca byscie wkrotce zobaczyly swoje upragnione kreseczki, bo super z was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa głowa do góry - chyba raczej Ty wracaj z tych Niemiec do nas do Polski - bo tam jednak pewnie obco sie czujesz i dlatego takie smutasy Cię dopadaja... bedziesz miała dzidzie... moja kuzynka podobnie jak Ty 1 dziecko łup cium za 1-ym razem (miała 19 lat) a teraz 9 lat pozniej łupu siupu było 8 miesięcy i udało sie (a juz sie martwiła) ale co zegarek biol. i samo zycie stresy itp wpływaja na to wszystko... bedziesz mamusia... i pisz co tam a na nogi stawiac bedziemy... no to sama pic nie bede ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ wracaj do nas bo niektore baby sie nam sypia.... tzn. marudza... jak to piszesz kozy nam sie smutaja.... i pisza o dołach pić nie chca... a dzis piatek tylko kawa i pączki w ruch poszły... a ja sam pic nie bede.... dupy nam wszystkim rosna od pączków... i wszystko sie wydaje dupne... a na dworze np. w W-wie słoneczko swieci... i az chce sie zyc... a tutaj marudy i marudy (wiem wiem ja tez ma dołki ale szybko je zakopuje - bo wpasc do niego to zadna przyjemnosc).... wiec apeluje REA - wracaj wracaj wracaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka ja juz kwas foliowy (FOLIK) to biore od 5 m-cy bo co najmniej przed poczatkiem staran 3 m-ce wskazane zeby brac... wiec pedem do apteki i łykaj juz.... to nie pomaga... ino jest wazne dla zdrowia dziecka - ale dokladnie nie wytłumacze dlaczego... ale w necie poczytaj... w kazdym razie bardzo wskazane... choc niektore babki dopierio jak sie okaze ze sa w ciazy biora.... ale nie zaszkodzi.... na pewno... ja nie na darmo mam taki nick... co by pamietac.... i Wam przypominać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby :) no widze ze dzis inwazja mocy na chlopow :D:D:D ciekawe kiedy moj przestanie mnie przytulac tak bez okazji... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest witamin, który wpływa na zmniejszenie ryzyka wystapienia wad cewy nerwowej u potomstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kate... Twój CIe przytula bo czuje ześ 2 w 1... (ale dobrze niech tuli tuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj jak zaraz walne tego kompa.....no kafe tak mi dzis chodzi ze masakra wrrrrrrrrrr Folik a co tam u twojego M jaksie czuje ??? a mamuska jego jak tam .....ulubienica twoja :) Chciejka ile ty jestes w zwiazku z tym swoim facetem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate kilka miesiecy,poczatki :p powiecie i juz dziecko? tak,wiemy czego chcemy..znaczy sie ja chyba bardziej chce od M,ale on powiedzial ze jak bedzie to super,a jak nie to bedzie pozniej...wiec on mniej sie stara :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate- ULUBIENICA- a dzis juz o NIEJ pisałam... wrrrr jak zwykle wtraca sie - jesli chodzi o nas do wszystkiego.... wrrr ale weekend bedzie bez niej - bo jedziemy do moich rodziców ... a tak na prawde do mojego brata - którego nie bedzie a sa mojego bratanka (Chrzesniaczka) urodziny (roczek) i jedziemy z prezentem - juz sie ciesze chyba bardziej niz moj chrzesniak bo on jeszcze nie kuma po co tort itp... ale od zabawek to pewnie ogłupieje.... bo kazdy pewnie cos kupi a ma byc 40 osób... hehehehe... szkoda ze nie kuma jeszcze po co to wszystko.... Moj M od poniedzialku cały czas do pracy chodzi od 8 - 17 czyli pełny dzien pracy... i w miare jest dobrze - ale i tak na rehabilitacje jedzie... bo bez tego tzn bez srodków przeciwb. nie moze sie obejsc... i cdn jak to bedzie dalej... Ale musi byc zle zeby bylo dobrze... Kate w którym cyklu po slubie zaszłas... pamietasz o tej naszej tajemnicy... te wszystkie zbiegi okolicznosci nasze... ja bede sie starac 5 raz bo tego teraz obserwacyjnego nie licze czyli 6 cykl a 5 starankowy moze bedzie jak wszystko sie potoczy jakbym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no przeciez pamietasz jak to u mnie z tym zajsciem bylo :) hop siup i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×