Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a wiec babki skoro mamy nowy topic to go pielegujemy... Ile macie latek i ktory cykl staran ja 32 - i staram sie 3 cykl dzis 14 dc. i sa starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, no ale dobrze ze topik zostal i mysle ze zostanie i wy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj rocznik jest przy nicku, wiec prawie trzydziecha, a staram sie 1 cykl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole wlazlam tez na jeden topik i o cos tam zpytalam, sluchajcie jakby powietrze, one gadaja o swoim i cos tam odpisza zbywajaco, a ja myslalam ze doswiadczone to cos doradza, nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek 26 staram się 2 lata (jezu ile to już cykli mineło??) no i dalej próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uzywalam nigdy tabletek anty, a moje cykle sa regularne i mn wiecej dzien owulacji mam obliczony, ale wiecie roznie to z tym tez bywa-jakas zmiana cos tam nie tak i juz , po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tabeleczke stworzymy NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 --------3 Prosze sie dopisac jesli macie taka przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate a Ty sie tak nie deneruj bo ja np. z pracy pisze i czasami moge sie nie odzywac..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie cos poprawic....:) NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- ? --------- ------ ? ----------2 lata kate79 ------------30 -------- ? --------- ------ ? ---------- 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , ja zaczelam ta tabele robic i komp sie powiesil, przy wklejaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a folik ty tylko z pracy mozesz pisac, czy w domu tez masz neta?mozemy tez wieczorami gada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- 30.11----------- ? ----------2 lata kate79 ------------30 -------- ? --------- ------ ? ---------- 1 a co powinnam wpisac w TEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate w domu rzadko bo mam zakaz jak jestem ok 8-10 h przy kompie to w domu nie mam ochoty chyba ze sie bardzo zzyjemy..... i do tego zakaz mam troche od M i moze w soboty niedziele.... tabeleka juz jest wiec proszep skopiwac poprawic i zaczynamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 napisz kiedy bedziesz testowała..... bo ja dzien po @ chyba ze to nie potrzebne to wywalamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakaz? pewnie w pracy duzo przy kompie siedzisz i dlatego, nie moj maz siedzi cicho jak ja grzebie przy kompie, tylko czasem zerka i pyta gdzie pisze, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z domu ale komp mi szwankuje za każdym razem jak coś napisze to sie zawiesza i musze od nowa strone włączac. ja też w pracy przy kompie i w domu to tylko czasami tak z doskoku siadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mam nanim tyle tych smieci , roznych programow, zdjec, musialabym kiedy remament zrobic w nim, ale zawsze mi szkoda czegos wywalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec ilodniowe macie cykle.... ja 30 dniowy ja w zegarku teoretycznie powinnam miec owulacje 14-16 ale juz próba w te dni byla i nic... wiec w tym miesiacy codziennie od 6dc. moze cos sie pojawi ja jak do grunia nie zaskocze to do stycznia ide do gina jak nic chociazby na monitoring czy mam owulke testom owul nie wierze jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam na ktorymś z topików taki kalendarzyk małżeński i tym razem zdam sie na niego. w sumie nie mam nic do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Folik, ja mieszkam w UK i dlatego tak potrzebuje kontaktu z polkami a jeszcze jesli chodzi o takie sprawy jak radzenie sie, wspieranie, no wiecie o co chodzi, z mezem tak sobie nie pogadam jak z babeczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze co 28 dni, i tez w tym miesiacu sie przytulalismy dosyc ostro( az do mnie nie podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiec musimy sie wpierac jak nic.... czyli ty kate79 zaczynasz dopiero??? to zycze powodzenia a mialas jakies badania robione w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×