Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

heheh dobre bardzo podobnie do mnie ja 11 lat poznałam mojego M na weselu..... ale ja studia inne misato itp... poznałam innego (toksyczna milosc) z perspektywy czasu to smieje sie ze taka bylam naiwna i po czeterech latach znajomosci powiedziałam dosc - ale cierpiałam- i raptem odnalezliscmy sie z moim M na kolejnym wspolnym weselu... On po 4 latach znajomosci z dziołcha tez był sam... wiec ja o on postało nas dwoje i teraz bardzo pracujemy by bylo na troje a ja marze zeby w przyszlosci czworo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik podobno tak jest ze ludzie sie dla siebie rodza, cos w tym jest :) a M oznacza pierwsza litere imienia twojego meza? czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M to oznacza pierwsze imie mojeho meza (tak sie składa) ale jakby miał imie inne to tez okresliłabym go jak M-Mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram i staram i nic
cześć dziewczyny ja też staram sie z mężem już 3 cykle i ciągle nic :( mam pytanie jeśli można ? @ miałam 18 listopad mam regularne co 25 dni więc moje pytanie kiedy przypadają te dni płodne ? jak obliczam w necie na kalendarzu to w każdym inaczej może znajdzie sie tu ktoś kto sie na tym zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do staram sie po mojemu to mozesz sie ostro przytulac od 29 list, do 7 grudnia, ale wiesz musisz tez siebie troche poobserwowac, sluz i te sprawy...napisz cos wiecej no i witamy cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do staram sie a jesli np. chcesz dokladnie bardzo dokladnie znac te dni to albo testy owulacyjne(o tym akurat czytalam a nie robilam) albo do gina ktory ci to wyliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram i staram i nic
dzieki kate ,nie wiem sama już może akurat przez te cykle ostanie nie trafiliśmy na te dni, teraz jak skończył mi sie @ przytulanki są co 2 dzień ,może teraz w końcu sie uda , te testy owulacyjne muszę sobie kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie z tego mojego kaledarzyka to dzis winnas miec owulacje.... kate faktycznie mamy podobne historie zyciowe a moze histroia lubi powtarzaci te cycochy niech cie bola i pisz o II kreskach a ja po Tobie skoro mamy te samo historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram i staram i nic
kate pewnie mnie wyśmiejesz że taka zacofana jestem ,mam 30lat i jedno dziecko już w pierwszej ciąży za pierwszym podejściem sie udało bez obliczania tych dni itp może to i głupie ale teraz jak zaczęliśmy starania to tez myślałam że tak będzie a tu dupa :( może starość już robi swoje:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do staram sie nie moja droga tu nie ma wysmiewania sie z kogos, po to tu jestesmy by sie wspierac, radzic i dzielic sie swoimi uwagami.tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram i staram i nic
Folik dzięki mi też na tym kalżedarzu tak wyszło :) w takim razie do dzieła :) dzięki dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec jeszcze jedna rada, zmien swoj kolorek z pomaranczowego na czarny, wymysl sobie nick i zostan z nami! w kupie sila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_24
Cześć dziewczyny!!! Czy mogę się przyłączyć? Ja też podczytywałam różne topiki o staraniach, ale się na nich nie udzielałam bo ten temat mnie nie dotyczył.Aż do teraz :) Ja dziś dostałam @, ale jak się skończy to razem z narzeczonym zdecydowaliśmy, że zaczniemy starać się o bobo :) Już się nie mogę doczekać, bo zawsze się zabezpieczaliśmy i troszkę się obawiam jak to będzie bez niczego ;) Wcześniej byłam u gin. zrobić podstawowe badania, cytologia, usg, poziom hormonów itp. i były ok. Także mam nadzieje, że nie będę czekać latami na rezultaty. Ale czas pokarze. Zaczęłam brać już kwas foliowy i olejek z wiesiołka, ciekawe czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram i staram i nic
tak Kate masz racje i dziękuje jeszcze raz dziewczyny za odpowiedzi i sobie i wam życzę owocnych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do staram sie: wymysl jakis nick i na czarno witamy nastepna staraczke.... jak cos to siup do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram i staram i nic
jutro się zamelduję u was czarna :D dziś już muszę spadać obowiązki niestety . Pozdrawiam 👄-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jutro mam teoretycznie owulacje.... ale ja juz działam od 10 dc moj M troche sie dziwi ze tak ostro ale musze cos wymyslac i jakos jest ok - jak na razie bacznie pilnujemy jaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się do Was przyłączyć? To jest mój 5 cykl starań i ciągle nic.... Teraz właśnie mam @ a potem znów się będziemy starać....Popiszę z Wami później bo idę mężulkowi obiad podgrzać bo zaraz przyjedzie z pracy. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_24
zaraz się zrobię czarna tylko muszę najpierw dojść jak to się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ,ja juz pol roku zarlam folik- teraz mi sie skonczyl, ale mysle ze chyba juz wystarczy-czy nie?kurde nawet nie mam tu jak gdzie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy ziarenko lnu... kate ja od 3 miesiecy jem folik ale z tego co lekarz mi mowil to winnam jesc conajmniej 3 miesiace przed rozpoczeciem staran az do zaciazenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×