Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate79 to prawie to samo.... za duzo o tym myslimy ale nie da sie nie myslec wiemmmmm to juz ... no dziewczynki nie dajcie zniszczyc naszego topicu ja spadam do domku pracuje do 16.30 wiecmusze sie pakowac dzis leniuchowałam jak sie masz... juztro do Was nakrobie pracuje od 8.30 wiec owocnych staranek Wam zycze... i do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec w nocy łącze sie z Wami myslami a nie o zolnierzykach czy doleciały... bo one musza dotrzec tam gdzie ich mezulek wysyła z takim trudem hehehe czasami mi sie buntuje ale chce dzidzie niech pracuje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja na dzisiaj kończę. zajrze jutro jak sie doczlapie z pracy. trzymajcie sie!!! mam nadzieję że jutro też pogadamy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia do jutra papatki i nie spadajmy,.... jest nasz trzy moze ktos dolaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 papapa i poczytaj ksiazke... nie wsluchuj sie w organizm zaciazysz na pewno.... zobaczysz... i my tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie kobitki juz 4 strony za nami!!! byle do przodu.do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- ? --------- ------ ? ----------2 lata kate79 ------------30 -------- 06.12.-----------06.12 ---------- 1 no tabelka aktualna, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- 30.11----- ------ 13.12------2 lata kate79 ------------30 -------- 06.12.-----------06.12 ---------- 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoo, jak miło, że topik się rozwija:) Jestem, ja, załozycielka:) ja tez nie należę do najmłodszych, staram się już jakieś 4 cykle, w tym spróbuję z testami owu.I jako wspomagacz olej z wiesiołka:P Dziewczyny cieszę się, że siępoznałysmy, mam nadzieję, że topik się rozrośnie i będzie taki bardziej nasz, niż te pozostałe. Ja te inne podczytuję, ale jak dotąd tylko, bez udzielanie się, a może coś jest w tych fluidach ciążowych:)no to POWODZENIA nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umiem do tabelki? jak? mam ją skopiować ze swoimi danymi? No dobra, to może jutro, albo na koniec weekendu, bo gości mieć będę. Ale tu będę na pewno! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- 30.11----- ------ 13.12------2 lata kate79 ------------30 -------- 06.12.-----------06.12 ---------- 1 fermina30---------30----------?------------------?-----------------4 musisz po prostu zaznaczyc myszka, skopiowac i wkleic tu gdzie piszemy i tyle.Prosze bardzo zrobilam Tobie, tylko teraz gdzie data@ wpisz date kiedy masz dostac okres, test-kiedy bedziesz go robic, Cykl-chyba dobrze ci wpisalam?, to sobie tam popraw co jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- 30.11----- ------ 13.12------2 lata kate79 ------------30 -------- 06.12.-----------06.12 ---------- 1 fermina30---------30----------30.11------------------?------ -----------4 Ja własnie czekam na @, więc starania za jakiś czas a teraz to uczucie..które dobrze znacie:( Dobrego d nia i weekendu, moze owocnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że powstał nowy topik, tam faktycznie już zaprzyjaźnione i zaciążone :) Mam nadzieję, że tu tak też będzie, będę pisać z pracy, dziś mam wolne, ale w poniedziałek się odezwę :) A tymczasem dołączam do tabelki: NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- 30.11----- ------ 13.12------2 lata kate79 ------------30 -------- 06.12.-----------06.12 ---------- 1 fermina30---------30----------30.11------------------?-- ---- -----------4 dziewczyna_bonda----30------15.11 ----------?------------1 cykl chyba 1, bo w zeszłym miesiącu 2 x tylko :/ ten mój facio ostatnio przepracowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka no lat to sobie odjęłam :) więc jeszcze raz: NICK...............WIEK......DATA @..........TEST.......CYKL Folik32 ------------32 --------13.12 ------------14.12 ---------3 alexxa82 ----------26 -------- 30.11----- ------ 13.12------2 lata kate79 ------------30 -------- 06.12.-----------06.12 ---------- 1 fermina30---------30----------30.11------------------?-- ---- -----------4 dziewczyna_bonda----33------15.11 ----------?------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki... Ja moze poprawie tabelee co bysmy po kolei na @ czekałay OK. Tylko \"dziewczyna bonda\" Ty masz @ w listopadzie czy w grudniu bo nie bardzo rozumiem czy juz tyle dni po tereminie i .... zaciazaona juz ???? alexxa82 - a Tobie poprawiłam date testowania bo skoro masz @ (przewidujesz_ 30 to testujesz chyba na drugi dzien jesli cos pomysliłam to przepwaszam i uzupełnijcie wlasciwie..... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11------------------?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 dziewczyna_bonda----33---------15.11 ---------------?---------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo spiochy wstajemy...?????? meldowac sie bo ja juz dzin pracy rozpoczełam... ide na kawusie bo strasznie mnie boli glowa od samego rana i na dodatek wczoraj dostałam jakis bazowawych plamien wiec cos sie pewnie chrzani z moim organizmem... i znowu pewnie nic z tego.... ale działamy mimo wszystko.... dzis moj 15 dc. czyli teoretycznie srodek cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu poprawiam a Ty dziewczyna_bonda z której czesci swiata klikasz..... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 dziewczyna_bonda----33---------15.12 ---------------?---------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz powinno być Ok. sorki.... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewidywana to 11.12 a nie 15 :) obydwie zaspane he he a ja klikam sobie ze stolicy :) a jak sprawdzacie dni płodne? za pomocą kalendarzyka czy testy owulacyjne? ja już zmykam, dzień wolny a zawalony, muszę kilka spraw załatwić :) miłej pracki, może w weekend wpadnę i poczytam, ale poniedziałek się stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda - ja tez stolicy - to lec na te zakupki a topikowi moze (oda nam sie ) nie danym umrzec.... wiec do poniedziałku a swoja droga to juz w ostatniej tabeli... poprawiłam date przewidywanej @ na OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błedy miało byc: nie damy umrzec.... aj ten piatek dzis i pracy troszke jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×