Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja mam cykle 26-28 dni a na testach owulacyjnych już się przejechałam. kiedy bym nie robiła takiego testu to zawsze wynik był dodatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostro to znaczy codziennie czy raczej co drugi bo rozne sa teorie niektórzy sadza ze co drugi jest wskazane zeby plemniki bylo dojrzale i zdolne do zaplodnienia tej komoreczki jednej ktora jest taka trudna do upolowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 a Ty skad piszesz tez spoza Polski.... i jakie badania mialas robione bo ja w styczniu wybieram sie do gina ale calkiem innego niz zawsze musze innych opinii zasiegnac co do mojego przypadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 badanie ginekologiczne to troche za mało ponoc lekarz zleci przy staraniu sie swiadomym wiecej badan wlasnie podputuje jak u Was bo ja tez z takim pytaniem ide do gina.... a co do podstawowych badan gin to tez mowi ze dobre cytologia tez ok. wiec dzialamy ale do 3 razy sztuka jak teraz nie wyjdzie to ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa codziennie, jak szalec to szalec. Wiesz folik sa dwa typy facetow, jedni maja silne plemniki i bez problemu codziennie ich sila moze byc taka sama, drugi typ facetow, wlasnie to o czym piszesz co drugi dzien.zobaczymy z jakiego typu jest moj maz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z lublina. miałam badanie poziomu hormonów i mój chłopak też. i PCT też mamy już za sobą. teraz szukam dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cóz innego jak sie starac nic poza tym ... ale wiecie co mam wokolo same pary majace problemy z zaciazeniem ze nie wiem dlaczego ale mam czarne mysli a jednoczesnie gdzies tam nadzieja tkwi ze moze na gwiazke bede miec prezent a raczej moj M bo sie stara stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 jesli badania ok. to moze sie uda ile piszesz 2 lata juz ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos ostatnio od 3 dni jakos tak dziwnie mam, boli mnie w podbrzuszu, boli potem przestaje i znowu boli, nie wiem bo okres mam miec za 9 dni, owulacja juz chyba byla, a moze za duzo sciskania bylo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie niby badania w granicach norm a tu nic. byłam u takiego lekarza co stwierdził ze mam za mało hormonu odpowiedzialnego za jajeczkowanie. mieszcił sie w dopuszczalej normie ale niby mało. bralam więc zastrzyki na wytworzenie pęcherzyków i dalej nic. więc teraz szukam dobrego lekarza. nie chce iśc do pierwszego lepszego i opowiadac o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak boli przy staraniu to ponoc tylko sie cieszyc co niektore dziewczyny jak ich bolały to az zacierały rece ze cos sie dzieje wiec badz dobrej mysli - ja juz 3 cykl stram sie to tak troche z dystanem podchodze ale w I cyklu to sie nakrecałam ze sie uda na pewno bo niby dlaczego nie a teraz wapliwosci i raczej na nie tylko tyle ze zawsze cos nowego w I cyklu ze 4 dni były przytulania w drugin czesciej ale co 2 raczej a teraz codziennie moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 a moze poszukaj na forum jakiegos lekarza z polecenia... ja tez wlasnie do znajomej dzwonilam i miała ona taka Panią profesor ale dwie ciaze donosiła z powidzeniem ale jakos jej sie zawału dostało i dupa juz nie przyjmuje.... i znowu pytam po znajomych tylko wiesz kazdy organizm inaczej reaguje kazdy przyoadek inny wiec jak tu wierzyc ze tej pomógl a tej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz nie kazał codziennie. mówił że takie kilku dniowe plemniki są żywotniejsze.... mój chłopak nie był tym zachwycony...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma zaszla w ciaze a nie dawali zadnych szans a ona za I razem i sie dziwili ze I dziecko to jakis cud wiec lekarze tez jedynie ludzie tylko ludzie i sie myla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik myslisz ze taki bol moze cos znaczyc? eee chyba jakies napiecie przedmiesiaczkowe, albo po owulacji, a nie wiem......... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 ja tez mysle ze codzienie nie dobrze ale nie chce przegapis owlualacji jest w gole jest metoda prób i błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 no pewnie ze moze znaczyc ponoc ból przed @ jest bardzo podobny do bólu ciazowego i najczesniej dziewczyny pisza o bólu tuz po owulacji... i dodatkowo wystepuja plamienia - niekoniecznie wskazane ale co niektóre jak maj plamienia to wtedy w ciaze achodza... wiec ciesz sie bólem a w szczegolnosci jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam koleżanke której lekarka powiedziała że jest bezplodna. miała problemy z miesiączkami albo wcale albo jej po nogach cieklo.... dlugo walczyla... jak dała spokój zaszła w ciąże... ma śliczna córcie. wbrew naturze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a ty mialas takie bole jajnikow na pare dni przed okresem moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 tak wlasnie jest .... cud natury nie jest nazwany bez przyczyny.... A Ty w którym dniu cyklu jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 wlasnie o to chodzi ze ja jeszcze takowych bóli nie miałam ale wiesz wszystko mozna sobie wmówic... wiec nie nakrecaj sie tak bardzo bo sugerujesz to masz wmawianie nie jest dobre bo pozniej wieksze roczarowanie.... jedynie rozczarowanie a to ma byc wspaniałe zaskoczenie ze bedzemy miały II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielę powinnam dostac @. więc mikołajkowa noc może byc gorąca.... niestety wiem już że dostane bo mam już objawy napięcia. zreszta po takim czasie już nie mam takich emocji. inaczej bym oszalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dzis 10 minut i do domku spadam.... jeszcze poczta bank i zakupki a do domu jade w korkach az 2 godziny wiec na 8 winnam sie zaczlapac a pozniej jedzonko dla mezusia... zdrowe hehehe :) co by chlopaki były zdrowe i zywotne jakis filmik ii.... przytulanko ma sie rozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa82 a moze wlasnie czekała twoja dzidzi na Mikołajki i zadna @ nie nadchodzi a dzidzia sie tam rozpycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze nie tyle sie nakrecam co jestem ciekawa co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga to ja bym tak bardzo chciała miec prezent na swieta pod choinke taki tescik bym zapakowała dla mezusia och marzenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×