Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość fermina 30
Już trochę nas tu jest, oby więcej i oby powoli spełniały sie nasze marzenia co do Dziecka:) Ja najbardziej się boję, że myslenie o posiadaniu dziecka zajmie mnie całkowicie, że nie będę potrafiła się odłączyć od liczenia dni, czekania, szukania objawów. Wiem, wiem, że niby trzeba nie mysleć i takie tam ble, ble, ale jak????Gdzieś na forum wyczytałam i bardzo mi się spodobało mareznie jednej z dziewczyn, że chcialaby dowiedzieć się o ciąży spontanicznie, być nawet zaskoczoną:)No, mogę się obejść i bez tego, a by w końcu ujrzeć dwie kreski. Pozdrawiam i zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik76
Witaj kate79 dzis jakos wszystkie jestesmy zapracowane.... jak to w piatek jak tam samopoczucie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoko, wczoraj musialam sobie odpuscic przytulanki, przez ten bol w podbrzuszu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie mysle ze ten bol moze byc spowodowany tym ze mam, wstyd pisac o tym ....okropne zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jak juz pisze o moich dolegliwosciach, to mam jakies takie bardzo wrazliwe piersi, a wlasciwie same sutki, wczoraj moj maz jak mnie dotknal az syknelam na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie podczas wczesniejszych przytulanek moze byly za bardzo"wytarmoszone" przez mojego mezusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a moze jednak to wszystko o czym piszesz to jednak ...... TO. byłby wtedy strzał.... ???? A u mnie dzis nic takiego jedynie o czym mysle to o weekendzie...... mamy imprezke..... andrzejkowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee chyba nie, tak mysle-chyba ze sie myle, a chcialabym sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze pare dni przed okresem wcinam co widze i teraz tez tak mam no plus te dziwadla jeszcze, a my w Andrzejki chyba w domu, no chyba ze co wymyslimy do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my idziemy na Andrzejki do znajomych ale w sumie z tego bardzo sie ciesze bo moze przestane tez sie nakrecac i wsłuchiwac w organizm.... ja juz trzeci raz bede przez to przechodzic i troszke jest lepiej znastawieniem ale to jeszcze 15 dni do @ (oby jej nie było)..... dlaczego czlowiek wczesniej o tym staraniu nie myslał.... ej zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam objawow ciazy na necie, ale tam jak dziewczyny pisaly to bolaly je cale piersi i do tego jeszcze im robily sie nabrzmiale, a u mnie same sutki-ale nie to ze bola tylko sa takie wrazliwe dziwnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przed okresem wcinam wszystko ale ogolnie zawsze tak mialam wiec to akuracik mnie nie zaskoczy jak bede jadła slodycze na przemian z czyms kwasnym.... Obiecałam sobie ze myslec bardzo nie bede ale jak to mowia jak sa starania to sie nie da nie myslec.... pociesza mnie to ze wszystkie babki ktore pisza o staraniach i sie nakrecaja bo jesli pisza to tak a jednak maja II upragnione kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie, bo jak to zawsze sie mowi...a to nie teraz, a to nie wlasciwy moment na dziecko, a to znowu cos innego, a potem jak sie chce to na zlosc nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie z tym to roznie bywa.... a ja wslanie wiecej postów czytałam o tym ze jednak ból sutków jest bardziej wiarygodny na TAK.... Mnie piersi kiedys bolały i były nabrzmiałe przed kazda @ Ale co do tego nie ma reguły.... jedni maja ból całych inne tylko sutki i wlasnie takie wrazliwe na dotyk.... ja nie bede Cię nakrecac bo ja akuracik niedoswiadczona w tej kwestii ale Ty masz jeszcze 8 dni.... wiec nie panikujmy.... Mi np. przez 2 cykle nie dane było nawet zakupic testu.... a niektore dziołchy robia po kilka w cyklu.... grunt to jednak zachowac do tego dystans choc ja do takich nie naleze.... ale rozpoznanie ciazy na takim etapie przez@ nie jest łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zeby mozna byko zrobic taki test juz po dniu albo dwoch:), moze za 100 lat cos takiego wymysla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie da sie nie myslec, tym bardziej jak sa starania, jestem zdodna z Toba w tej kwestii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 a ile jestescie po slubie??? ja dopiero od 9 sierpnia 08 ale juz wszyscy w rodzinie patrza jedynie w jeden punkt... a co bedzie jak nie bedzie długo zaraz do wzroku dołacza pytania kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to chyba nie wytrzymam i zrobie test dzien przed@, pewnie nic nie wyjdzie co? bo ty widze ze robisz dzien po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ? mloda mezatka jak ja:D, ja prawie 8 miesiecy po slubie, ale i tak pozno sie zdecydowalysmy nie? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie dzien po bo czekam na @ bo mam jak w zegarku a jak sie opozni dopiero bede miec nadzeje... a tak co ja bede wydawac na testy ..... (nie mowie ze mi szkoda na testy) ale.... wole w to konto zakupic tampony i podpaski.... :) Ale wiesz co moze w tym m-cu kupie wczesniej test i moze sie wtedy przyda..... o moze pomysle bo @ pewnie wie ze nie kupuje to przylazi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i na slub i na dziecko, bo jak by sie czlowiek zdecydowal wczesniej na slub to pewnie i na dzidzi tez :), no ale wszystko po kolei przynajmniej u mnie tak zawsze musialo byc, zawsze bylam w tyle za moimi kolezankami ktore juz dawno mezate i dzieciate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak ja.... tyle tylko ze troche zycia straciłam z nieodpowiednim facetem a ten odpowiedni poznany był 11 lat temu (pozniej przerwa) i zaobraczkowany dopiero teraz..... A teraz co a teraz próby o dzidziusia moj M jest o rok starszy ode mnie wiec na tym etapie jestemy ze juzwielki czas na dziudziolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bardzo podobnie, ja zmoim mezem znamy sie 13 lub 14 lat a zawsze bylismy dobrymi kumplami, ja bylam z kims innym wiele lat i on tez mial dziewczyne, potem on z nia wyjechal do Anglii 9 lat temu, jemu sie posypal tu zwiazek- mnie jeszcze w polsce.potem ja 3 lata temu przyjechalam tu(ale nie do niego tylko do mojej kolezanki) i po roku mieszkania z kolezanka postanowilam go odwiedzic-a mieszkalismy w innych miastach jakies 200 km od siebie....... i tak sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×