Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik-racja,lepiej sprawdzić, po co później Ż zostawiać gotowe-jak mój M wrr... ale szkoda gadać! Wiesz, na razie też wynajmujemy, 42m-jeden pokój,ale bardzo ładne mieszkanie, potem pomyślimy co dalej-na razie się nie śpieszy, a nawet jeśli by nas było troje, to też jest na tyle miejsca... A co u siebie to zawsze u siebie bez takiego toboła jak Ż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Folku co sie czepiasz?0 ranbo to na kawe zapraszałaś:0 To jeszcze aktulane? bo bym sie napila:) mocną poprosze, z cukrem, bez mleka:) Ja czytam zaleglosci.. Chciejko, ja Ci zycze jaknajlepiej, ale nie rozumiem Cie zupelnie i uwazam ze robisz błąd. Na spokojnie przeczytaj sama, co nam pislasa o waszej sytuacji, moze spojrzysz choc przez chwile nna swoja sytuacje , jak ktos z boku. Jesli masz przyjaciólk,e to idz do niej czym predzej, weż wino, albo i nie, bo objawy masz niejednoznaczne:)..przedstaw sytuacje i ..uwierz przyjaciólce, temu co powie. Tobą powinien potrzasnac ktos bliski:)Mma nadzieję, ze nigdy nie przekonasz się, ze mialam racje, ale za bardzo kochasz..Milosć, owszem moze i przetrwa wszystko, ale wzajemna... ok kawe proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaproponowałabym kawę, ale niestety zmykam już, więc piłabyś Ferminko sama, a na to mi kultura nie pozwala,więc zostawiam to Folikowi-w końcu sama zapraszała :D 3majcie się babolki-do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina moze masz racje,ale nie bede podejmowala pochopnych decyzji,dam sobie,mojemu M..naszemu jeszcze zwiazkowi troche czasu....mam jeszcze nadzieje,ze cos z tego bedzie..moze sie myle,ale jak nie poczekam to sie nie dowiem..moze to tylko kryzys(jak w kazdym zwiazku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina jest kawa jest ale 3 w 1 tylko taka mam :( oj tam troszke smietanki...... parzyc.... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku-------------GRATUUUUUUUUUUUUUUUUULUJĘ z całego serca!!!Dbaj o siebie i fasolke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI______________KOCHANA a skąd mam Twój email wytrzasnąć?:)Jak klikam na Twój nick to pokazuje mi się przy adresie email "nie podała":)Mój to: nika_111@wp.pl więc jak możesz i dorwiesz się znowu do netu to napisz prosze bo jestem niezmiernie ciekawa co to za niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko----troszkę się już pogubilam w tej całej sytuacji z Twoim M więc nie będę nic radzić czy komentować, mam poprostu nadzieje,że wszystko ułoży się tak jakbyś sobie tego życzyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek GRATULUJE!w końcu się doczekałaś i spełniło się twoje marzenie ;) 🌼 Ja w tym cyklu stawiam tez na nature i nic nie zamierzam testować.Narazie muszę się uzbroić w cierpliwośc i zmienic podejście.Dobrze że mam chociaż jednego Skarbeńka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - podaje kawe... dawaj łapke... no wyleje bzdzagwa jedna.... no udało sie bo juz mylałam ze monitor mi uwalisz..... 3 w1 zeby nie bylo.... ja pije kawe 3w1 bo cchce byc niedlugo 2w1..... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku.... ale TY kochana juz na kawe sie nie załapiesz... wiesz Twój stan.... a zaraz a wóde w piatek z nami piłas... mam nadzieje ze nie.... no no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Klaudia0405 ---- ja juz w sumie zemykam widze druga zmiana wchodzi.... witam i zarazem zegnam.... dzis miałam ciut ciezki dzien jak to poniedziałek ale nadzieja nasz na ciaze wzrasta.. mfigielek ma Ii krechy wiec jest sie z czego cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi Foliku dobre z tym 2w1:)....dziękuję za ten napój kawowy i postaram się następnym razem jakoś sprawniej go złapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko----miejmy nadzieje,że przynajmniej 2 razy tyle co lutowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mfigielku jeszcze raz gratulacje dla Ciebie. Super, ja też bym tak chciała. Mój @szon zapewne przyjdzie za 3 dni. Nie nakręcam się ale dziś bolą mnie trochę cycochy i tak ciągną pod pachy i zastanawiam się czy to aby nie z powodu wczorajszych nart a raczej prób zjeżdżania z góry i zbytniego przeforsowania się przy wstawaniu i podoszeniu na kijkach i naciągnięcia jakichś mięśni pod pachami czy co tam jest. Z reguły nigdy mnie nie bolą w ogóle. Ale co będzie to będzie. Hej hej a jest tu ktoś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik ja kochana oczywiście nie piłam z wami w piątek, bo postanowilam sobie że w poście ani kropelki, a tak wogóle teraz się zorientowałam,że do południa jak do was pisałam to poliłam ognika z bombelkiem i zamiast do ognika to kierowałam szczególne podziekowania do bomebelka, ale to z tej radości. ewika te bole u mnie to były od połowy cyklu i to było tak jakby coś piekło i rozrywało w środku i promieniowało do pach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem mfigielku dlatego się nie nakręcam. Ja mam je od wczoraj. Więc to zapewne @szon idzie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to trochę za wcześnie, że już przechodze do brzuchatek, ale chciałabym przynajmniej poczuć jak to jest być tam na dole. Mam nadzieje, że przyniesie mi to szczęście:) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....07.11.2009............25...... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek------------ GRATULACJE DWOCH KRESECZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poczytam pozniej wszystko,bardzo sie ciesze ze sie udalo,a my dalej czekamy,a miesiaczka mi sie wczoraj skonczyla juz druga w lutym i niewiem jak mam napisac w tabelce zebyscie mnie nie wyrzucily z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folku za kawę dziekuje, 3 w 1 nie piojam, ale pomyslam, ze moze to dziala,, zeby być 2w1:) Klaudia, u mnie w niedziel, moze wponiedzialek @. Znowu przeczucia ze sie nie udało, a raczej inaczej: brak przeczuć, że się udało. Brzuch już boli jak zawsze niemal po owulce az do @. Cycki to mnie nigdy nie bolą na @, nigdy się nie powiekszaja ani odrobinę. One maleńkie , więc pewnie dlatego nie zachowują sie nawet jak normalne piersi:) hihi Ale skoro w ciazy coś sie znimi dzieję, a u mnie nic, to pewnie zaczne niedlugo 9 cykl:( Choc bardzo bym chciala....poprzestać na 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku, właśnie mi się przypomniało jak w styczniu pocieszałam Cię gdy dostałaś @. Pisałam Ci wtedy, że już niedługo obie ujrzymy swoje 2 kreseczki i wieczorami będziemy się dzielić obserwacjami i swoimi dolegliwościami, pamiętasz? No i teraz już obie jesteśmy na dole w brzuchatkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tam u góry przed owu. Podaj datę kiedy dostaniesz następną a że jesteś często tu więc nikt Cię nie wyrzuci zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika74---- Acha dzieki mysle ze w tej pierwszej ale jak mam napisac date nastepnej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty jesteś wpisana już. Przeskocz na dół do tych po owu i zmień tylko datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×