Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

----rea 1) ja ze śłuzem nigdt nie miałam problemu, bo go zawsze mam przez cąły cykl, mniejszxy, większy ale zawsze jestm, więc 'suchych' dni nie ma. 2) u mnie malutki ból w piersaich już miałam dzień przed owulacją. na początki były tylko lekko bolące, jak przed @, ale potem to juz wiedziałam że dzieje się coś nie tak, bo ten ból nasilał się wieczorem i to było takie odczucie rozrywania w środku i promieniowało do pach, dużo później zaczęły być wrażliwe sutki, a przed paroma dnaimi zauważyłam że obwódki wokól sutków są dużo napuchnięte, wrazliwe i mam więcej tych malutkich gruczołow no i pojawiły się wcześnie 2 wyraźne żyły we wcześniejszych cyxklach ból piersi pojawiaal się dopiero kilkadni przed @ i w dniu @ przestaławały boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, a w czasie owu, lub przed ciebie bolały cycki? z tym śluzem, to pytałam, czy oglądałaś to co zostało na bieliźnie, czy to co było w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwczyna_bonda
Witam kochane! MFIGIELKU GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo bardzo bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole, to dzięki mfigielkowi i jej obserwacji - mamy dokładne objawy po kilku dniach od zapłodnienia - jak się nasze dumy narodowe dwie zachowują....:) czyli dalej sutki są kluczowe - to super - a jaki masz dzisiaj śluz? rzadki, gęsty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku, OGROMNE GRATULACJE!!!! Tak myślałam, zobacz pisałam ze trzy razy ( w tym raz dzisiaj) że będą II krechy!!! I te z trzymałam kciukasy przecież!!! Super :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek...GRATULACJE !!!!!!!! JUPi!!!! niecierpliwcu....... jeden..... to powiedz co brałas... i przez ile cykli jakis dupek luteina czy cos... pisz.... bo widze ze bzyku było czesto i tu chyba nie ma reguły..... na dzidziolka.... po prostu mial teraz przyjsc w najodpowiedniejszym momencie... przeciez nic innej metody nie ma jak bzzzzzz...... robilas testy owulacyjne jesli tak to napisz jak one Ci wychodziły kiedy pozytywne.... i zaraz nie zmykaj na inny topic chociaz troche zostan u nas..... nie zdradzaj nas za szybko..... kate bombelek i ognik nas nie opuszczaja to Ty tez nas nie opuszczaj.... a teraz szczegolnie..... a co my kózko jedna nie trzymałysmy kciuków... Ty my Ci damy.... wszystkie za wszystkie trzymamy kciuki jak maja zatestowac... no no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziewczyna bonda - a na jakim etapie Ty jestes??? co ta odliczasz juz dni.... do @ czy bzzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku ogromne gratulacje!!!!!!! :) :) :) :) :) ;) Wiedziałam, byłam pewna tych Toich 2 kreseczek. :) Miałaś tak jednoznaczne obiawy, że ten test to tylko formalność. Super, że brzuchatek jest coraz więcej. Jeszcze raz serdecznie gratuluj ę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku - ja odliczam dni do @, ma nawiedzić mnie w piątek Mnie w przeciweiństwie do Mfigielka nie bola cycole, więc chyba przyjdzie @ :( Za to sobie tempke zmierzyłam z ciekawości rano tam na dole - ale zwykłym termometrem - 37 ponad ... ale chyba takim zwykłym to nie bardzo, po za tym nic nie pobolewa, troche kuło na dole ale przestało jakieś kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ przeczytałam co pisałaś wcześniej i wydaje mi się,że niektórzy faceci już tak mają,że dopóki nie zobaczą dziecka-nawet nie na usg ale tak "na żywo" to dla nich pozostaje ono czymś niezbyt realnym... Co innego, jeśli piszesz w takim sensie,że on się waha co do dziecka? Wtedy to niezbyt miłe, faktycznie, ale chyba tez typowo męskie :/ Bo to prawda, od początku to my mamy z dzieckiem najbliższy kontakt-najpierw ciąża, potem karmienie, itd. a oni choćby nie wiem jak chcieli to są bardziej z boku, bo nie założymy im na tydzień czy miesiąc brzucha, a potem nie przystawimy do piersi dziecka :) dlatego dla nich bardziej niż dla nas dziecko jest powodem zburzenia całego świata, do którego przywykli i tego się boją, choć to my mamy od początku świat przewrócony do góry nogami! Ale to oni są takimi dużymi dziećmi, w większości, niestety... Myślę,że dobrze jak mówisz zrobiłaby Wam taka krótka przerwa od tych starań, itd. Może trzeba trochę czasu żeby i on przyzwyczaił się do myśli o dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--rea ja zawsze noszę wkładki (właśnie z tego powodu że mam tego śłuzu dużo) i obserwowałam jaki jest ten śłuz na zewnatrz, a szczegłonie przed siku podcierałam sie papierem i wtedy sprawdzałam jaki jest, ze srodka nie brałam. dzisiaj mam biało-żólty rzadszy i nie zawiele. ---folik luetine brałam tylko 1 cykl i odstawiłam, bo postawiłam na nature! co mam byż to będzie i cykl był książkowy bez tych "wspomagaczy" testy kupiłam na ten cykl, ale zaczęłam za wcześnie ich używać (tzn od 10 do 15dc), a potem to stwierdziłam że tylk się sugeruję tymi testami kiedy się bzz, a przecież i tak żemy się co drugi dzień po dwa dni bzykali, więc stwierdziłam, że co ma być to będzie. Z tym że łatwo było u mnie zauwazyc owulkę przez skok tempki i śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009..............30.... . ....... mooncia...............5......27.09.2009...........22...... ....... Bombelek83...........6.....10.10.2009............25....... ...... Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Czas już uwierzyć, aktualizuję tabelkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie, jesteście kochane:) Mój M jeszcze nie wiem, robię mu niespodziankę. tzn coś się domyśla, bo jak zaczeło mnie ciągnąć przy tym myciu zębów i myślałam że zwymiotuje (zreszta dzisiaj było to samo) to się śmial że chyba baby daje znać o sobie. po wizycie u lekarza pytał się co tam ciekawego, bo rano dałam mu znać że się fatalnie czuje i nie idę do pracy i że musze iśc po zwolnienie. A potem powiedzialam że lekarz stwierdził, że to jakieś osłabienie zimowo-wiosenne;) i zmieniłam tematm jak przyjdzie to w łazience na pralce zostawiłam mu ten test;D a teraz mam tydz wolnego, bo lekarz stwierdził że lepiej żebym sobie odpoczeła, skoro nie czuje się najlepiej, a potem sama zobaczę. także na pewno was nie zostawię i będe starała się jak najczęsciej do was zaglądać, jak zawsze:) --ognik ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziałaś od dawna co się u mnie dzieje, tylko nio chcialaś mnie nakręcać co? przyznaj sie! teraz wiem co czułaś jak się dziwiłamczego skoczyłaś na doł do brzuchatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - cieszę, się, że mnie rozumiesz:) te chłopy! mnie to jednak tak zabolało, że się teraz zacięłam i koniec. on lata za mną biega, ale tylko dlatego, że widzi, że ja mam focha, ufff, nie dam się chłopowi, nie będzie rządził. Mieliśmy zresztą spory konflikt, nawet mi się nie chce o tym mówić, jest w tej chwili średnio, mi jest przykro i trochę go omijam.... trzeba nam czasu, wiem. się normalnie obraziłam na moje jajo!:) tak sobie leżałam w weekend w łóżeczku, wiedziałam, że ono sobie malutkie czeka a ja nic, zawsze jest odwrotnie, to ja czekam na nie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, to powiedz nam jeszcze, czy kolanka się trzęsły, jak te dwie krechy zobaczyłaś, co? ogniku, skopiuj ostatnią tabelkę, moją chyba, bo umieściłaś mnie znowu w 1, a ja już lecę w dół:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, a może mu ten test dać jako prezent? albo ofoliować i dać jako śniadanie do pracy jutro? albo jakoś tak. albo do kieszeni wsadzić, do portfela? niech tak samotny test nie leży sobie, bo jeszcze się obrazi:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna_bonda --- kochana ja tylko normalnym rtęciowy tzw. termometr uzywam... i tak zalecił mi gin... mowił ze najbardziej wiarygodny ja co prawda obserwacje teraz przeprowadzam ale Ii cykl skok był w tym samym dniu... i temp. mierzyłam w pazerzeniklu i teraz nastepny raz wraz z testami owu.. wiec juz mniej wiecej cos tam swita mi kiedy wsytepuje owulka.... i tak jak M-figielek... trzeba sie bzzzzz...... i czekac.... choc ona to schizowała oj schizowała.... ale sie w koncu doschizowała babolka jedna.... oj ja mam ja za nerwuska oj juz ja sobie wyobrazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea przepraszam najmocniej, już poprawiam :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, najfajniej jest kiedy we dwoje chcemy tak samo mocno dzidzi, ale życie to nie bajka, a faceci to nie chodzące ideały-niestety... I tak jest,że nasz zegar biologiczny tyka... a oni najchętniej spędziliby życie na leniuchowaniu, unikaniu obowiązków itd. Chyba nawet najlepszy i najcudowniejszy M ma czasami takie odpały,że ręce opadają... Ja tak samo nie pozwoliłabym sobą rządzić, mój M też raczej nie ma takich zapędów żeby mnie uzależnić od siebie, bo wie,że to niemożliwe, ale czasami muszę pokazać pazurki i wytłumaczyć najprościej, jak się da, że on też ma 2 rączki i garnki w zlewie go nie pogryzą ;) i też się wkurzam,że trzeba go do takich rzeczy zaganiać...Albo palnie coś bez zastanowienia, a potem przeprasza "bo nie pomyslał,że mnie to może zranić..." Więc trochę fochów raz na czas nie zaszkodzi-trzeba go uświadomić,że bez nas już nie będzie tak fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku-właśnie-może lepiej jakaś fajna kolacja i jakoś tak bardziej.... hmmm uroczyście mu to oznajmisz? ;) Mi się bardzo podobał pomysł Kate z tymi malutkimi buciczkami :D Zrób coś,żeby mu mowę odebrało, bo znając życie, albo testu nie zauważy, albo i tak mu będzieszmusiała wytłumaczyć co znaczą dwie kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdego przyjdzie pora :) gdyby był idealny przepis to każda już by go stosowała :) ja mam termometr taki elektroniczny, on chyba jest też ok. ale mnie dzis w nosie kręci, oj leje sie z nosa makbrycznie :/ jesc mi sie jakoś nie chce a mam dzis sushi domowej roboty, czestuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Przyznaję się bez bicia,że sushi jeszcze nie próbowałam,ale raz kozie śmierć :D Żartuję oczywiście, napewno będzie pyszne, dziękuję-trzeba się spieszyć bo zaraz może nie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie M_M widze ze juz sporo podjadłas.... dziewczyna rzuc no troche wiesz gdzie W-wa ochota..... czekam na kuriera.... Rea a Ty słonko co tak cicho dzis dawaj jakis kawał albo jakie zarełko.... bierz od dziewczyny bonda ponoc wlasnej roboty moze byc dobre.... A ja miałam wytłumaczyc o co chodzi z moją Ż.... mielismy wyremontowac na wiosne pokoj ale ja zakomunikowałam ze nie bedziemy wlasnie kasy w niego pakowac i tak sie przeprowadzimy i bedziemy powoli wykonywac jakies tam robótki.... a jednoczesnie bede obserwowac jaki ona ma stosunek jak bedziemy oddzielnie bedz niej i jezeli nadal bedzie mi sie wchrzaniach to rzucamy to wszystko i szukamy narazie jakiejs stancji a w przyszlosci chyba kredyt... a przez 2,3 m-ce w niewyremontowanym sobie pomieszkamy.... ciepło jest prad jest ja juz doprawadze to wszystko do porzadku..... wazne ze M jest za mna.... a nie ja JEJ pokoj wykoncze.... a ona mnie o nie..... powoli zobacze co sie bedzie swiecic.... ale zanim cokolwiek zaczniemy zapytam jej jak Rea pisałas czy ona zyczy sobie zebym po 1 dachem tam byla jak powie albo cos bedzie kreci to mnie juz jutro tam nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, dziewczynki, z tego wszystkiego dziś zapomniałam Wam napisać,że jak szłam do pracy to widziałam pierwsze przebiśniegi!!! Wiosna idzie do nas wielkimi krokami! Nie wiem, czy u Was w wielkich miastach też ją już widać i czy Was to tak cieszy, bo ja od razu jakoś bardziej optymistycznie podchodze do życia-dzisiaj zimno ale słoneczko świeci i wogóle rano już jasno, wieczorem dłużej też-może to poskutkuje większą liczbą fasolek w marcu-Mfigielek już zaczęła ten, mam nadzieję wysyp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło FErmina jak filip z konopi.... Ty w pracy winnas chyba być.... co na zarełko sie przyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek GRATULACJE !!!! sorki,ze tak chaotycznie pisalam,ale wlasnie tak bylo...mi samej trudno przypomiec sobie jak to wszystko sie dzialo,co kilka min co innego...mowa o dziecku byla,niepewnosc czy chce ze mna zostac tez byla,lzy byly,bzzz bylo,dzis rano slowo kocham Cie bylo,wyjazd do Krakowa 13-15 tez bedzie(do jego znajomych)..wszystko bylo!!! jestem wyczerpana psychicznie..jedyne czego nie ma to @ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×