Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ze tata przyjechal a ja nie heheh ale wsciekly,powiedzial,ze naprawde zaczyna mu sie to niepodobac hehehehhehe nie moglam sie powstrzymac od smiechu,zapytalam co dzis wiezorem robi,pow ze jedzie do domu cos na necie musi poszukac i idzie spac,bo padniety jest..powiedzialam zeby zadzonil do mnie jak bedzie w domu hehehhe..a ja leze w spudnicy,makijaz,ladna bluzka super perfumy (wszystko jak REA zalecila :) ) i czekam...nawet buty i plaszcz schowalam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska pzyszla pow,ze przyjechal i nie wiem gdzie on jest...nawet pow zebym laptopa zamknela bo swiatlo zobaczy...trzyma moja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak,,wszedzie ciemno,on wchodzi do pokoju i zapala swiatlo....byscie widzialy jego mine,jak by ducha zobaczyl..zapytal:mala co ty tu robisz? ja:czekam na ciebie kochanie :) podszedl i pocalowl ladnieee :) :) :) pelna zaskoczka...teraz rozm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babolki:) ale tu spiski! chciejka - życzę happy endu tej historii:D a mnie zaczęły się takie pobolewania brzucha jak przed @ a czasem jakieś krótkie kłucie po prawej stronie. Cycochy napuchniete bolące, sutków nie da się nawet dotknąć, takie wrązliwe i bolące. Tempka 37,05. Ale coś mi się wydaje, że @ jednak przyjdzie, bo ten brzuch mnie tak męczy. no nic, pozostaje mi czekać i patrzyć czy tempka spadnie w najbliższych dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Ognik a czego ty nie skaczesz na dół do brzuchatek??? POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Zierenko lnu a co się z tobą dzieje? bo widzę, że ty dawno po terminie @. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak mnie ciągnie w tym brzuchu buuu:😭 ognik ciebie też tak bolał na @? u mnie śluzu już prawie wcale, więc wszystko jednak wskazuje na jedno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka dzialaj dzialaj :) dowiedz sie wszystkiego do konca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek to testuj w dniu spodziewanej :) a piersi cie bola pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszego testa zrobilam chyba cztery dni przed terminem @ a piersi bolaly mnie to pamietam dobrze, co do brzucha tez bolal ale nie pamietam juz czy do konca czy jak no i sluz byl bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlismy na kolacje...pozniej wspolna kapiel...zaptalam jak to jst,powiedzial ze taki czas..wiec ja na to czy jestem mu obojetna..on...nie... ale to nie to samo mowie wam...zapytalam tez czy mam odejsc moze mu ulatwie decyzje..powiedzial,ze nie i nie myslal o tym,bo jk zacznie myslec o odejsciu to napewno droga bedzie w strone..KONIEC ciag dalszy jutro dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki. Oczywiście znów cierpię na bezsenność, nie śpię od 5:30. Chciejka_______ kochana mam nadzieję, że wczoraj sobie wszystko wyjaśniliście ze swoim eMem i od teraz żdnych nieporozumień. Szczera rozmowa jest czasem niezbędna. Trzymam za was kciuki. Mfigielku______ nie przeskoczyłam do tabelki brzuchatek, bo jakoś do mnie to wszystko jeszcze nie dotarło. Nie mogę do końca uwierzyć, że tam w brzuchu rośnie sobie maleńki człowieczek. Codziennie rano jak się budzę, to się macam po cycochach i sprawdzam, czy bolą tak samo mocno. Czasem się zastanawiam, czy drugiego testa by nie zrobić, żeby się upewnić. Wiem, że to głupie.Rodzinie też jeszcze nie powiedzieliśmy, wiecie tylko Wy dziewczynki. Ale już niedługo wpiszę się do brzuchatek. A co do testowania, to poczekaj te kilka dni, wiem, że to trudne, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ja robiłam rest w dniu spodziewanej @ a obiawy zaczęłam zauważać tydzień wcześniej. Głównym obiawem, który dał do myślenia była utrzymująca się na stałym poziomie temperatura (w poprzednich cyklach takiej nie miałam), a 2 dni przed spodziewaną @ coraz silniejszy ból w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale więcej nie będę pisać Ci o biawach, żeby cię niepotrzebnie nie nakręcać. Nie myśl o tym, co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) hej OGNIK....rozmowy szczerej do konca nie bylo...tylko zaskoczyl mnie troszke zczyms...rozmawialismy ilekto wazy i powiedzialam do M ile ja waze i ze nigdy wczesniej tyle nie wazylam,a on na to z calkowitym spokojem ,nalewajac piwko powiedzial:moze jestes w ciazy..a ja mu na to;a co ty z takim spokojem to mowisz,chcesz miec dziecko z kobieta ktorej nie kochasz??? usiechnal sie i powiedzial;przeciez ty znasz odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik a co ty taj wcześnie w sobotę wstajesz? chociaż ja ostatnio ja też nie mogę dospać rano do 6.30 a potem to się juz męczę, jak nie muszę wstawać rano. dziś 29dc - piąty dzień temp 37. jeszcze się tak zastanawiam, bo oprócz tego że te piersi tak bolą, to te obwódki wokół sutków to są takie wrażliwe i napuchnięte jakby większe , a sutki coraz bardziej wrażliwe. no i żyłki też bardziej widoczne. wczoraj znowu miałam takie kłucie w prawym jajniku i ciągnięcie w dole brzucha. Tylko ten śłuz jakby się skończył i jest bardziej sucho. kate ostatnio, jak pisałam ze chyba mam apogeum z bólem piersi, bo tak mnie w srodku rozdzierało to wtedy ten ból promieniował do pach. najbardziej te bóle nasilały sie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dawał się we znaki lewy jajnik, czułam kłucie od czasu do czasu. A Ty miałaś sie juz nie nakręcać, czekaj spokojnie do poniedziałku i wtedy rób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek kto wie moze to.. :) zycze Ci tego... U mnie wlasnie duzo sluzu,az moj M zdziwiony co mnie tak zalewa...az musialam wkladke dzis zlozyc,ale taki inny ten sluz...bialy,dosc gesty,ale nie lepki...hmmm inaczej podobny do spermy,ale bzzz bylo z gumeczka(obiecalam :) REA jestes ze mnie dumna? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dla mnie zaczyna sie kolejny dzień mdłości :( I ciągłego zmęczenia ale warto to przeżyć. Cycochy mam jak balony i ciagle bolą :) Ale jeszcze ani razu nie zwymiotowalam :) Ale narzekam co? :) Mfigielek ja ciągle trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
hej dziewczynki.znalazlam fajna stronke na temat wzmocnienia plodnosci u kobiety i mezczyzny.sa tam domowe sposoby na wzmocnienie spermy itp. podaje wam link : umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html - 146k milego czytania.a tak w ogole to jak jest z tym bzzz?raz czytam ze warto zaprzestac na tydzien lub 2 tygodnie przed "robieniem" maluszka, a jeszcze gdzies, ze najlepiej robic to co drugi dzien w cyklu.kate i ognik moze wy mozecie powiedziec cos n ten temat.wam sie udalo:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
no hej bombelek a moze ty moglabys mi pwiedziec jak to jest z tym seksem?a tak w ogole to ile cykli sie staralas zanim zaszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cisza..ja dzis wzielam sie za sprzatanie..nawet okna myje :) brzuch boli od czsu do czasu,ale jak zaboli to konkretnie i zaraz przstaje..chyba @ idzie bo wedlug tabletek ktore biore(duphaston)powinnam dostac za 2 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Ja starałam się dwa cykle. Pierwszy był nietrafiony a w drugim się udało. Ponieważ miałam bardzo nieregularne to używałam w drugim testów owulacyjnych, codziennie od ok 10 dc. No i seksik był codziennie :) Jak na testach wyszła owulka to bzz było mniej więcej co 12 h. Tylko, że robiłam to tak żeby mój M się nie zorientował, że służy jako reproduktor i, że to nie jest spontaniczne tylko dokładnie wyliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku ja mam pytanie do Ciebie. Od którego tygodnia zaczęły się u Ciebie mdłości? I jak byłaś na pierwszej wizycie u lekarza to jakie miałaś robione i zlecone badania? Bo ja na pierwszą wizytę idę pod koniec marca, będę wtedy w 9 tyg ciąży. Podobno pierwsze badania należy wykonać do 10 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, mi lekarz mówił, że bzz najlepiej co drugi dzień, ale było trochę częściej. Zaczęliśmy od 9dc potem 10dc, 12dc -wieczorem(tu była owu) i 13dc - rano no i jeszcze 15 dc. I to było na tyle ze staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×