Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej kobity ;) ja sie dzis napracowalam,wzystkie okna pomylam,podlogi,lazienka itp...pozniej byl spacer z tesciowa..poszlysmy na cmentarz,a pozniej do mojego M.Teraz zaprasza mnie na kawke i drina :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wrocilismy z Angli juz o 11.30 ale zanim sie zjadlo wypilo kawke potem na zakupki jakies zajechalo to zeszlo i dopiero teraz jestem na komputerze.Co tam u was slychac widze ze wszystko ok jak narazie,ja sie meczy z tym nieszczesnym okresem ale moze za jakie 2 dni sie skonczy i pinkole juz Luteiny nie zazywam bo sie poprzestawialo wszystko niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek--------- Ja również trzymam za Ciebie kciuki baardzo mocno zeby sie udalo.Powodzenia i czekam na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :) szkoda,że nikogo nie ma :( Niestety nie mam netu, korzystam gościnnie ale pamiętam o Was i tęsknię bardzo. We wtorek idę do gin - nowego i mam nadzieję, że dobrego. U nnie nic ciekawego, @ nadal brak a na dodatek nadal mam temp bezpowodową od 37.0 do 37.3 - może jakieś zapalenie się robi czy co? Nic mnie nie boli, nic nie dolega - mam biały gęsty śluz. Oczywiście bety nie robiłam i testu drugiego też nie. Mam nadzieję ,że nie muszę się przygotowywać na coś bardzo złego :( całuję Was mocno - pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez jestem ale chyba nie jestem w temacie co do M.Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuje tylko stwierdzam fakty..musi przemyslec wszystko...ze cos czuje,ale tonie to samo itp!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26-------- To trzymam kciuki zeby sie wszystko poukladalo,poczytalam troche wczesniejsze strony,bedzie dobrze zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze i wyje..on odwrocony spi :( powiedzial,ze mam nienaciskac,bo to tylko pogorszy sytuacje..znam o juz troszke i wiem co postanowi... nie bede ptrafila bez niego zyc dziewczyny...on to wlasnie TEN dla mnie ja to wiem...juz nie chce szukac,bo onlezy obok mnie.Jezuniu dlaczego???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26-------- Przykro mi naprawde ze amsz takie problemy powiem Ci ze ja tez bylam tak slepo zakochana chodzilismy 6 lat az po 6 latach sie rozpinkolilo wszytsko i teraz sie ciesze bardzo z tego.Bedzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś masz w sobie wiele żalu. Musisz zrzucić to z siebie. Wypłakać się. Ale myślę że on nie zmieni decyzji. Jest już tak zaprogramowany, że to raczej koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika wiem..i to jest najgorsze,wiemze podjal decyzje tylko nie wiem na co czeka..kurwa jak to boli,chcialam dac mu dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że tak piszę wprost ale faceci tacy są niestety a Ty musisz się podnieść. Wiem że to lepiej poradzić niż wykonać ale naprawdę czas leczy wszelkie rany. Uwierz mi. Przeżyłam już tyle przykrych i ciężkich chwil a dziś to już mnie tak nie boli.Ale minęło sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie my kobiety jak kochamy to chcemy dać im najwięcej ile umiemy i możemy ale faceci są zbudowani z innej gliny i tak nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że dziś masz w sobie wiele nienawiści do niego za to wszystko, ale nie powinnaś podejmować innych ważnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani wgłębiać się w kłótnie bo to jest ci teraz niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×