Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea uwazaj, Ty tam wirusów nie lap, bo jeszcze pewna nie jestes, co tam w srodku masz. Ja zmykam do pracy, dobrze ze to piatek!od piatku do piatku, od cyklu do cyklu:) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi jednego wcięło :( To napiszę jeszcze raz: wczoraj coś mi się tak kichało i dzisiaj rano też i nie wiedziałam, dlaczego? Teraz juz wiem! Zakrapiany piątek dzisiaj :D To ja dzisiaj stawiam ten obiecany likier bananowy-mmmm pyszota! Ja tylko odrobinę z naparstka, bo wiecie, jeszcze nic nie wiadomo ;) Ale Wy kochane, proszę częstujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak od rana??? ja przed praca jeszcze?? a jak mnie wyleja? a co tam, lykne likierku..hmm..mniam:) ok ide ide popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M babanowy ?jeszcze nie pilam..kieliszek podstawiam :) 80% kobiet juz nie wychodzi za maz, bo zrozumialo, ze dla 60 gram kielbasy nie oplaca sie brac calego wieprza do domu, hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki, serio, czuję, że coś jest ze mną nie tak, ach Animonda mów co tu z tym robić? M_M - ty sobie ten test zrób, taka duża gula na szyi nie robi się z niczego:) coś w tym musi być, rób testa i pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef codziennie nazywał sekretarkę "swoim Słoneczkiem" - Sam przy niej promieniał. Aż któregoś dnia spochmurniał. Słoneczko zaszło. :) :) :) nie bierzcie sobie tego do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się koniecznie napiję, bananów wprawdzie nie lubie, ale potrzebuję alkoholu:))) a gdzie nasz Folik bezzębny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, jak dzisiaj się ciebie żarty trzymają, super, postaw mnie dzisiaj ty na nogi, bo kiepsko ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a ty na kiedy planujesz testowanie? trzymam mocno kciuki za Ciebie,bo Ty szczegolnie wysluchujesz moich marudzen :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę proszę, pijcie... Nic się Ferminko nie przejmuj, wyrzuty sumienia precz! Dobry humor od rana-to jest to! Bananowy-pycha! Sama słodycz, a jaki aromat :D Taki likier z bananów prosto z drzewa to po prostu poezja! Komu jeszcze? A gdzie Folik? Juz biegusiem do nas bo wszystko same wypijemy ;) Po testa idę dziś po pracy albo i może jutro? Jakoś mi się nie śpieszy, pewnie będzie I krecha i zaraz potem @... Więc nie dam się namówić, gula jak coś, to niech sobie spokojnie rośnie :) Napewno zaraz jak cuś będę wiedzieć, to od razu napiszę, choćby i jutro o północy :D Oj, REA Ty może też dzisiaj pij z naparstka, bo dziwne te Twoje objawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M ty rob tego testa dzis... :) kolejny kawal: Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garciami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona: - Kochanie co ty robisz? Mąż na to: - Nie chce ch.. stać, to nie będzie leżal na miękkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie namawiać mnie na testa proszę! potem tylko rozczarowanie, a a nuż @ dzisiaj przyjdzie? Chciejka, super te kawały! :D Dawaj, dawaj jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym najbliższą aptekę mam za rogiem, ale mnie tam wszyscy znają i nie pójdę tam po test bo zaraz się plotki rozniosą, a moje szefowa tu ma uszy wszędzie :D Więc anonimowo w drodze do domku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hihii.... ale smieszne REA wiesz bezzebna..... jesce nie bezzebna... jesce mam troche zebów... i sama sie zdziwiłam bo dentysta powiedzial ze nie ma co robic... i tylko mi kamien oczyscił... i powiedzial zeby wyrwac 8-ke bo rosnie policzkowo i dlatego taka gula była he.... a ja sie wyrywania boje.... oj boje.... upłynie czasu zanim przmysle kiedy pojde.... Ognik80 gratuluje zdania egzminu .... szerokosci jak to na TIR-ach mówia... Fereminko - dobre miski.... co ale i tak 3 zjadłam.... hehehehe ja wiem gdzie M-M chowa wiem wiem... zawsze w to samo miejsce.... (i dobrze M-M przynajmniej kawe mam zapewniona ze slodokoscia) A ja bałaganu nie robie w tabeli ja miałam cykl bez bzzz wiec dlatego tylko jak miałam obserwacja to siedziałam az do @ i przeniose sie zaraz - na koniec... juz sie przenosze.... juz nie bedziecie mnie widziec na górze... nie.... Dobra to teraz tabela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......32.........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ślubem: On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać! Ona: Możesz ode mnie odejść? On: Nawet o tym nie myśl! Ona: Ty mnie kochasz? On: Oczywiście! Ona: Będziesz mnie zdradzać? On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy? Ona: Będziesz mnie szanować? On: Będę! Ona: Będziesz mnie bić? On: W żadnym wypadku! Ona: Mogę ci ufać? P.S. Po przeczytaniu proszę przeczytać od dołu do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wlasnie wstalam jem kanapeczke i pije kawke i za niedlugo znow jedziemy na zakupki bo co tu w domu robic.no wczoraj mialam temp.36,3 a dzis 36,4 moze sie ta owulka zbliza poczekamy zobaczymy ale juz widze jaka jest roznica miedzy sluzem 2 dni temu mialam gesty a teraz mam przezroczysty sliski takze mozliwe ze owulka sie zbliza i dzien kobiet bedzie owocny tak jak kilka lat temu hehe.Pozdrowienia i do wieczork wieczor bede.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolik32
hallo hallooo gdzie babeczki sie pochowały ja rozumiem musze pracowac ale leniuchy gdzie.... hehehehe REA jak tam pewnie zapoceniec Cię szpieguje.... umył sie dzisiaj Twój donosiciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr to ja wyzej.... ja we wlasnej osobie i z nowym wykresem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! czyżby sie wczyscy pod koniec tygodnia wzięli się do pracy?? nawet żadnego pijaństwa nie ma...ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik kochaniutka, to może ten cykl poświecisz nz konkretne obserwacje dla fasolki;) skoro tem był poprawny/.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek ja bym bardzo ciala go poswiecic fasolce ale cóz siła wyzsza ten moj M.... niby lepiej sie czuje ale bez leków nie uda mu sie wytrzymac... a kiedy od nich odejdzie nie wiem obiecal mi ze4 sie postara ale jak nie bedzie mógł wytrzymac to cóz czekac musze do nastepnego cyklu... przynajmniej juz po 2 cyklach (bo mam jeszcze pazdziernikowy) wiem kiedy mogła byc owulka.... jeszcze gin jak potwierdzii to bedzie.... wiadomo kiedy celowac... A Ty co leniuszkujesz... z fasolka sobie gadasz... hmmm samo zycie... ale chyba fajnie i zarazem dziwnie wiedziec ze masz juz w sobie kogos za kogo jestes odpowiedzialna... co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... Małe zawirowania w pracy-szefowa była więc szaa... ;) To i ja Wam sprzedam kawał: Idzie żona z mężem ulicą, mijaja witryny sklepowe i nagle- ekskluzywna bielizna. Malutkie majteczki, stringi, koronki itp. Żona do męża: -Może kupiłbyś mi takie stringi? -Coś Ty! Przecież ty masz tyłek jak kombajn! Nic się nie odezwała, poszli dalej... Wieczorem oglądają telewizję, mąż coś zaczyna kombinować, dobiera się do niej, na co ona: -Daj spokój! na takie małe ździebełko nie będę całego kombajna uruchamiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki postanowilam was odwiedzic i poczytalam ostatnią tabelkę - mam nadzieje ze jak nastepnym razem was odwiedze na dole bedzie wiecej babek na F .....i na R.... trzymam kciuki i śle dobre fluidy znad morza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, coraz mi gorzej Animondo - mam od niedzieli rozwolnienie, dwa dni mocno, teraz trochę ustąpiło, ale muli mnie w brzuchu, w jelitach, przelewa mi się, mam wzdęcie, ślinotok i teraz mnie mdli, zaraz chyba pójdę do kibelka i małego pawika puszczę, może się odmulę, raczej nie mam temperatury, ale wierci mnie w brzuchu! we wrocławiu jest epidemia tzw. rota wirusa, pochodnej grypy żołądkowej, nie boli mnie żołądek co tu wziąć na to? to już 6 dzień cholerka. mam apetyt i jem co tam mi wpadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi, super, że jesteś, co tam u ciebie mów szybko!!!!! no w końcu się pojawiłaś, mamy bananówkę!!!!! polejcie Meg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, ale żartami sypnęłaś! ja do testowania to się nie zabieram szczególnie - u mnie to jedna akcja była, czy dwie 12 marca powinnam dostać @, ale nawet wam nie powiem, czy dostałam, bo będą bardzo daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×