Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dziewczyna... to testuj testuj ja prawie 3 opakowania wywalilam w poprtzednim m-cu i w tym mam jeszcze 4 ale ja zaczynam od 11 dc... bo ja mam tak srednio 30-32 dni jesli bez zdanych histori.... ale wiem jak psycha moze pochrzanic ja juz dwa cykle schowalane ze moze sie udało to i 2 razy 10dc opoznienia ateraz jak bzz nie bylo bylo ok... 27 dni... teraz chyba tez bez bzzz jeszcze m-c i zobaczymy czy to ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki napiszcie mi jak z ta tempką w owulację jest ten skok czy po?Bo wczoraj robiłam test na owu i wyszły 2 kreski,jajnik mnie kuje a temp ma spadła o 0,2 stopnia i jeszcze skoku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia84
E widze wesoło tu u was!!! ja dzisiaj 13dc staranka idą pełną parą. :)) tylko czy coś z tego bedzię?? a robiłam w tamtym miesiącu testy na hormony i prolaktyna mi wyszła 22.7 czy to dobry wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Katia!Z prolaktyną niestety nie wiem?Ja jestem w 15dc i też z mężem ostro się staramy ;) Wpisz się do naszej tabelki i zrob się na czarno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia..mi tłumaczyły babolki ze skok jest po owulce... czyli ze dwa dni przed skokiem jest owulka albo dzien ale to tylko na razie moja nauka.... bo nie mam doswiadczenia tak duzego.... ale chyba tak jest bo na wykresach mi tak wlasnie wychodzi.... a skoro testy wyszły dodatnie znaczy ze moze jeszcze do góry poleci... ja tak miałam ale kazda baol jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Folik.Właśnie tak wyczytałam że skok jest po owulce więc wszystko by się zgadzało.Mam szczytowe dni więc aby M wróci bzzzz...Mogę się dziś rzadziej odzywać.Ciekawe jak mi dzisiaj test wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze puchy sie probiły REA wyjechała troche babek zaciazyło i spadamy... spadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea pojechała i cisza, masz rację Foliku:) Ja dzisiaj mam troch roboty, więc raczej siedzę cicho jak mysz pod miotłą-ludzie mnie dzisiaj wkurzają, mam ochotę iść do domku i się zdrzemnąć... Na szczęście jeszcze tylko 45 minut i lecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Chciejka gdzie? Te jej kawały by nas trochę podniosły na duchu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie smutaski ;) : Test na to, kto jest lepszym przyjacielem: żona czy pies? Zamknij oboje w bagażniku, po godzinie otwórz i zobacz, kto się będzie cieszył że Cię znowu widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
– Tatusiu, czy ty wiesz, że mama jest lepszym kierowcą od ciebie? – Chyba żartujesz? – Uwierz mi. Sam mówiłeś, że przy zaciągniętym hamulcu ręcznym samochód nie ruszy z miejsca, a mama wczoraj przejechała prawie 15 kilometrów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi dwóch starszych dziadków na ławeczce w parku i przechodzą dwie młode laski. Nagle jeden z dziadków do drugiego: - Podrywamy dupcie? - Eee tam, jeszcze sobie posiedzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he dobre! :D Tak trzymać-poczucie humoru może nas tylko czasami uratować :D Ja zaraz znikam babolki, proszę się nie obrażać,że Was zostawię do jutra-a rano pewnie będę pierwsza, chyba że jak dziś mnie Fermina uprzedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od czasu do czasu podglądam stronke ale tez mam dzis nawał roboty... dzis na maksa sie nie lenie..... wrrr... ale ide po herbatke... ja jeszcze 1h40 min do konca wrrr. ale mi dzis poleciało.... M_M masz prawo byc dzis spiaca takie sa uroki w ciazy organizm wie co robi... trzeba odczpoczywac.... za dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A ja dziś własnie pracy miałam mniej i już w domku jestem:)W pracy niestety netu niet :( Wiecie chyba przez te hormony co biore mam ogromną ochotę na słodycze!Własnie siedze i piję czekoladę......a @ nadal nie widać, no ale tak mówił gin. że luteine 10 dni 3 razy dziennie a po odstawieniu @ przyjdzie, no nic jeszcze trochę tego czekania na robienie fasolki mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia84 -----nie wiem czy to dobry wynik tej prolaktyny, a nie podali norm?Każde labolatorium ma inne. Ja robiłam prolaktyne na czczo i miałam 191 a po teście prawie 3700, z tego co wiem to prolaktyna po tescie powinna podskoczyć 2-5 razy a mi skoczyła jakieś 19.....no nic podobno jednak i tak lepiej,że po teście skacze niż by ta poranna miała być już za wysoka . Tak czy siak mam Hiperprolaktynemie i dostałam dostinex na zbicie tej cholernej prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zegnam bo lece do domku do mojego kochanego meżusia.... który stara sie bida zeby jak najszybciej wydrowiec... wlasnie zadzownil do mnie ze w poludnie nie musial brac tablety przeciwbolowej.... stara sie bidak i moze powoli powoli wcale nie bedzie bral i staranka o dzidzie powróca... jeszcze rahabilitacja i bedzie git... och jak my pragniemy tej kruszyny.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobitki.ja wlasnie zostalam sama z synkiem.maz pojechal na nocke do pracy, ale przed tym bylo bzzz.dzisiaj mialam skok temperatury.wiec jestem juz po owulce.teraz tylko czekac te 2 tygodnie do @.pogoda fatalna - deszcz i wiatr.ale chociaz synus mogl pobiegac dzic po kaluzach.pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam kobietki. Nikulam mam pytanie robiłaś te badania prywatnie? Jeśli tak to ile Cię one kosztowały? A tak w ogóle to żeby zrobić te badania to trzeba być w odpowiednim dniu cyklu? A co to za test co Ci po nim prolaktyna podskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika------tak robiłam prywatnie,ale ile mnie kosztowało to nie wiem bo mam ubezpieczenie prywatne i rachunek na ubezpieczyciela wystawiany. Z tego co wiem to akurat w tym badaniu dzień cyklu jest bez znaczenia. Test to jest test obciążeniowy metoklopramidem.Wklejam Ci linka do opisu do tej mojej przypadłości: http://www.krzysztofmiskiewicz.pl/vademecum.php?haslo=43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak:pobierają krew, dają do połknięcia taką malutką tabletkę, trzeba odczekać godzine i znowu pobierają krew- to tyle. wyniki miałam na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nie lubię badania krwi a tu jeszcze v2 razy mnie będą kłuć? No ale się poświęcę. Ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Twoja Pani doktor myśli że to jest przyczyną problemów zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pójdę na te badania bo za tydzień idę do endokrynologa a więc i tak zrobię sobie te na tarczyce a za jednym (dwoma...) kłuciami także i prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... czy jak po tyg zabaw z chlopakiem dostalem okresu a teraz mi sie spoznia to moge byc w ciazy? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika----zrób badania, myślę,że warto, mam nadzieje,że nie zemdlejesz:)Ja też tego nie lubie bo nigdy mi nie mogą znaleźć żyły i siedze tam i siedze...:) Tak moje gin. twierdzi,że to może mieć duże znaczenie. Wiesz ta prolaktyna może prowadzić do bezowulacyjnych cykli, ponadto często wskazuje na wystepowanie policystycznych jajników (ja tez myslałam,że to mam,ale chyba jednak nie bo mam zbyt duze endometrium jak na ta przypadłość-podobno mam tylko jajniki o pecherzykowatej budowie)do tego prolaktyna blokuje wydzielanie progesteronu co prowadzi do :niedomogi ciałka zółtego, plamień przed @, a jak się uda już zajść w ciąże to mozna ją poronić,dlatego też na zwiększenie progesteronu który rzeczywiście wyszedł mi w dolnej granicy normy lub nawet troszkę zbyt mały jak na faze poowulacyjną dostałam też duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×