Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam Katia!(a może to REA się podszywa?bo jakoś tak brzmi po rosyjsku chi chi...;)Foliczku,Chciejka-bez kłótni mi tu!Co sobie nowa staraczka pomyśli o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie kłótnie Klaudia0405 - ja forum uwazam za wyrazanie mysli i opinii na rozne tematy jak sama nazwa brzmi mi tam tu dobrze i nie mam zamiaru sie z nikim kłócic... co niektóre babki sie lubia jedne sie mniej odzywaja inne wiecej ale kłócic sie gdzie Ty widzisz kłótnie.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik kochana to nie o to chodzi,ze nie macie sie wypowiadac..bo macie,ale niech kazda z was przed napisanie zastanowi sie jak jej M sie zachowuje...co mam pisac w obronie,ze normalnie jest czuly,delikatny,dba o mnie ,chodzi ze mna do gina,mowi o przyszlosci,mowi ze bedzie ze mna przy porodzie i duzo innych rzeczy...dlatego go bronie,bo po 1 znam go z innej strony po 2 kocham go i zawsze bede bronila chociaz czasami sama mam go dosc..po 3 mimo wszystko mam nadzieje ze sie ulozy,to chyba normalnie wypowiadajcie sie bo po to ja pisze do was,ale czasami prosze o male zrozumienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była przenośnia ;) co do Twojego stwierdzenia że "już się nie będziesz wypowiadać na ten temat" tzn.Chciejki i eMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dzieki za wiare :) kazda ma swoje zdanie,a ja w tym siedze i wariuje,bo juz nie wiem co myslec,ale dobra na dzis wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś ochotę na kawę?Bo ja sobie zrobię jakieś słabe dzisiaj ciśnienie chyba.Lola chętnie bym z Tobą popisała ale pewnie bedziesz dopiero wieczorem?A zaraz zrobie sobie testa na owu jeszcze przed ta kawką...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreseczki mi wyszły takie same ale obie takie jasne a może dlatego że troche wiecej dzis piłam wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,mleko cukier 2 lyzeczki cukru..kurde Klaudia masz gg,tam szybciej wiad dochodza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale nie zdążyłam jeszcze zainstalować bo zmieniałam sobie laptopaa tzn.nowego kupiłam i tak jakoś?Chciejka a ty skąd piszesz?Ja okolice lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Spóźnione ale szczere wszystkiego NAJ, zwłaszcza spelnienia marzeń o groszkach oraz ładnego wzrostu już obecnych z okazji wczorajszego Dnia Kobiet:) U mnie bez zmian, zaczełam łykać tą luteine i dostinex, czekam na @...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę daleko...ale za to wakacj pewnie spedzasz nad morzem?Ale Ci dobrze masz tak blisko.A Twoj M jakoś daleko od Ciebie mieszka?Gdzie Wy się w ogóle poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 7 lat nie bylo mnie w polsce(wpadalam na tydz i tyle)wiec nad morzem mnie nie bylo,ale teraz mam zamiar to nadrobic.Jak zamieszkam z M(jezeli to nastapi)to bede miala jakies 15 min na plaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów?Ja się tez z meżem i córeczką wybiorę w sierpniu na 2 tyg.na Hel albo do Unieścia.Spadam bo muszę kolacje przygotować pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M to ty już się umówiłaś na wizytę do gina?? ja idę 25 marca, czyli będę w 6 tc, bo ja liczę od owulacji. jutro mi się zacznie 4 tydzień. Narazie wie tylko mój M, ale tak mnie korci żeby pochwalić się już znajomym, narazie się powstrzymuje, ale nie wiem na ile... dzisiaj 38dc - tempka nadal 37,5, cycochy nadal bolą i są wielkie (pod każdym względem), brzuch od czasu do czasy kłuje, ciągnie i pobolewa. No i \"ciągotki\" przy myciu zębów bleee. Rea jak wrócisz z tej Moskwy, to daj znać co tam z tą twoją \"sraczką ciążową:D\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Wlasnie wrocilam do domu z pracy obiadzik juz czekal na stole.I zjadlam sobie i teraz szybciutko na forum do Was. Witaj Kate79 Co sie z Toba dzialo???Ze cie nie bylo? Ja mam jakies dzisiaj dziwne objawy strasznie mnie brzuch kuje raz z lewej raz z prawej do ubikacji chodze co godzine niewiem co jest grane,ale mam cicha nadzieje ze jest tam juz fasolka ale zobaczymy w niu dostania miesiaczki zrobie testa i zobaczymy co sie okaze,ale dzis bzzz bedzie napewno:D Witam nowa staraczke i pozdrawiam:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz Klaudia0405 i mfigielek. Jak macie czas popisac to czekam chyba ze polece sie ukapac i wroce za 10min. Jestescie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widze zeWas niema.ALe nadal czeam jak ktos bedzie to niech sie odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u ciebie?jak objawy?ja wlasnie jestem w trakcie dni plodnych.a mam pytanko.czy kochacie sie co 2 dni?bo ja juz sama nie wem jak to z tym bzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×