Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no jakoś się pmieścimy, ty zaraz byś dom chciała. nie dom, ale ruskie są, zupa i las i ja jestem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po pikantnym to zołądek lepiej pracuje! ten mój też coś zaniemógł, ty czy oni gdzieś razem nie chodzą po tych rehabilitacjach, co? może jakieś fajne masażystki tam są? ja im dam, otrute pierogi, będą na kiblu siedzieć i na żadne masaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam 10min ja zaraz spadam bo mam SKM-ke.... i jade ... u mnie za oknem ludzie chodza jak po plazy babki z cycami na wierzchu.... i w kurtkach.... w koncu jak na dworze jest....???? ja mam puchowa kurtke jak ja bede wygladac..... ???? brrr mi tu zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wietrzę pierzyny i idę po wino do piwnicy, coś tam wam wybiorę... ale tylko wytrawne mam, innych nie dotykam. może jeszcze wódkę znajdę z moskwy, albo nie bo brzuchate będą ślinę przełykać, a w winie dzioby zamoczą, to pewne. dobra mój adres: REA FORUMOWA LAS WROCŁAWSKI 87690/22 WROCŁAW przjezdżajta prędko, bo wieloryb na ruskie czatuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, toż to wiosna, ściągnij te futra i kamasze. cyce do góry i zad wypięty, no lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz REA podpytałam M-a czy tak sie dobrze czuje bo mu tam dogadzaja.... i pytam ile babka ma lat.... powiedzial 50 to chyba nie bardzo mu sie podoba ten wiek.... chyba jednak to nie to.... ale moze mi zamydlil oczy.... nie wiem... a rozmawial ostatnio z jakims spoza Warszawy (moze to Twój) mówił ze ma taka jędzę w domu slubu nie chce.... a bzzz chce ciagle i ciagle.... ale ostatnio chora była ta jedza..... i mial spokj z bzzzz..... ale mysli ciagle nt tego slubu.... zwierzal sie ze chyba bedzie musial siła Cię wziac..... hehehehehe moze to TWój M ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik skm nie dojeżdża do wro, musisz w tradycyjny wsiąść i zgarnąć Nikulam z centralnego. i słodkie kupcie, jakieś kawowe z masą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mój, i on też mi mówił, że jego znajomy z wawy spotyka sie z jakąś starą babą, bo jego żona lata z nim bez majtek przy jego matce tamta podobno dobrze zakonserwowana...ale taka stara??? fujjj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To folik śmigaj do domku skm, pakuj się i do zobaczenia na centralnym ,ale ja tam rower zabieram:)mam taki ładny holenderski czarny ze złotymi kwiatami....nie chwaląc się:)buziaki ja ide popracować, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rea.... lece.... ale z skm przesiade sie na centralnym.... wygon chłopa od koryta bo jedziem.... jedziem..... puf puf puf puf,..... baby siadac.... jedziem.... jedziem.... mowila przyjezdzajta to jedziem jedziem....... brzychate do 1 klasy a my z nikulam mozemy w 2 co by mozna bylo co wypic i brzuchate zeby sie nie sliniły.... brzuchate miejta jakies worki albo blisko kibelka siedajta.... co by na to haftowac..... łe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ukryj trochę tych pierogów przed M-em:)ja słodkie przywioze i ładne żółte tulipanki dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leć, leć, ale jeszcze mówił, że ta stara to nie chce seksu w ogole i głaszcze go ciągle po głowie. a ten się uskarża, że jak wejdzie do domu to jego baba już goła czeka na niego i rozkazującym gestem kieruje do sypialni. jego matka zdrowaśki odmawia, a tam się tynk sypie i dlatego on do tej starej, bo już rady sobie w domu nie daje a ten mój tak sobie to wziął do serca, że też przestraszony, że ktoś na mnie bardzo zły wpływ ma, bo też zaczynam go napadać... ufff, no biegnij już do domu, leć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkulam ty przetłumacz tej babie, że chłopa na amen odstraszy z sypialni i nici będą z bobo. a ja chłopu powiedziałam, żeby w firmie spał, bo ja organizuję zlot czarownic, to się chyba ucieszył, bo go zaganiać do obowiązków małżeńskich nie będę i piwa się napije, jak to facet wieczorem no dobra, jedźta już bo czekam a tulipanki uwielbiam Nikuś, super, czekam na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea jeszcze na koniec sie popłakałam jak poczytałam..... hehehehehehehe dobre....... A Nnikulam rowery i rowery Ty to zloto zostaw w domu holenderwkie czy jakie tam bo w pociagu jak sie pochlasz to bedziesz miec złote dodatki..... taaaaa..... REA wypozyczy nam rowery ale jak ona ma wino to my tylko tam pic i zryc bedziemy.... i zygac z brzuchatkami my po winie a one z patrzenia na nas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa puf puf puf puf pociag rusza............. puf puf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tylko domofon nieczynny, dzwońcie jak dojedziecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam kilka godzin na odgruzowanie chałupy! dobra co tu robić, idę po wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojechały?REA?To ja biedna muszę na stopa lecieć albo gwizdnę mężusiowi Lagunke spod domu chichi ale chyba do Wrocławia nie dotrę wcześniej niż rano bo mam 560 km ja dojadę i będzie po imprezce.....ja to mam szczęście Już mam w domku wysprzątane aż lżej się oddycha.Uwielbiam porządek jestem chyba pedantką?!?booooscheeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva26
witam, ja też staram się od jakiś 2-óch tyg.juz zrobiłam 2 testy ale narazie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki..malpiszon idzie do mnie wielkimi krokami..Juz zauwazylam lekkie plamienie,wiec rano pewnie dotrze..:(:(:( A najgorsze to,ze minely tylko 2 tyg od poprzedniej..Ciagle chyba odbija sie na mnie odstawienie pigulek...Brzuszek pobolewa..Ale ciagle jeszcze mam szanse na kwiecien... Witaj Evka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Kobitkom. Ale sie rozgadałyście ja cały dzień w Krakowie ledwo żyje wyniki córci są dobre inarazie mam ją w domu obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byma też jakieś pierogi zjadła albi zupke ale teraz to juz za późno:-( NIE WIDZIAŁAM BOCIANÓW :-( CHYBA JESZCZE IM TU BY BYŁO ZA ZIMNO ale to nic przylecą mi dopiero @ wczoraj wieczór poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, laski:) Folik - mam PCOS, miesiączki bardzo nieregularne, kiedyś pękła mi cysta w okolicznościach bólów brzucha, przy oddawaniu moczu, gorączki. Obecnie mam 11 cyst, tylko nie wiem, czy na jednym, czy na dwóch jajnikach. Miałam podwyższoną prolaktynę, która zbiłam Dostinexem. Odtąd mam krótsze cykle i owulację:) Figielku - jutro daje znać o wyniku testu:) Nie forsuj się więcej:) Pani Bond - jak brzuszek?:D Rea - jak zdrówko wieczorkiem, zmęczona? Reszta dziewczynek, jak spędzacie wieczór? Ja padam po pracy:P Jutro rano dowiem się, czy jestem w ciąży. Jeżeli tak, to już automatycznie nie mogę nosić trochę cięższych rzeczy? Muszę czasem coś przenosić w pracy, tak pytam z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!Balangowiczki pewnie śpią.....Chmurko daj znać jaki wynik testu!!!!!Ja za godzinkę jadę do Lublina z Córcią do lekarza.Piękna dziś pogoda ;) aż chce się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No tak, pijaństwo jak mozna było sie tego spodziewac! N adodatek wyjazdowe? A dojechały chociaz całe do tego Wrocławia?:)A zywe po nocy picia? A do pracy to dziś kto pójdzie? No dobra, juz sie zamykam, bo pisze jak stara ciotka, zaraz mnie tu Rea zjedzie! Ze pewnie z z zazdrosci.. a pewnie! bo mnie nie wziely! Spacer w chmrurach, tes robiłas|? Anka..to samo pytanie?:) Jakos ja sobie Ciebie Rea nie moge wyobrazić przy tych pierogach! Wyobraznia za wąska chyba, trudno:) Do Twojej roboty bym się nie nadala:) hihihiPrzy róznych inncyh czynnościach..owszem,a le pierogi lepiącej ..to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... ale była Balanga.... załujcie te co nie były....!!!! ja juz na miejscu REA... samolotem jednak najszybciej no ale wiesz praca ... wiesz REA nawet sie nie spoznilam.... z Okecia nawet korka nie było ale oczy mam na zapałki.... Nikulam a Ty jak.... a mowilam nie bierz roweru... teraz u REA tylko zawala przedpokój a i tak nie jezdzilas.... ale na inny weekend niech zosotanie przeciez jedzimy... REA ale Twój mąz jak rano przyszedł... jaja co.... cdn.... bo teraz kawusie musze wypic.... Mfigielek a mówiłam zeby tyle pierogów nie jesc.... ale wiesz te rzyganka to nie tylko od pierogów..... nasteonym razem kolo mnie nie spisz bo kreciłas sie i ciagle do kibla na siku to jest straszne.... ale brzuszek juz troche masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×