Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

szczerze to ja bym nie wytrzymała jesli jurto rano by go jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem córka grała na komp. :-) Ja jeszcze nie widziałam bocianów ale jutro jade do Krakowa a po drodze zawsze jest dóżo boćków więc jak przyleciały to będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam dziś ciężki dzień nóg nie czuje bo prace mam stojącą i 8 godzin na nogach hi hi ale za to wiem gdzie mam kręgosłup bo mnie tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ja też jak ma @ termin to robie wcześniej test bo nie wytrzymuje. ostatnio mnie test w konia zrobił i wyszło ze bedzie dzidziuś :-) zamiast dzidziusia mam @:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy nie miałam bo nic mi sie takiego nie działo. Ale przed @ miałam typowe objawu na ciąże dziwne smaki mdliło mnie troche a cycochy 2 tygodnie przed @ były ogromne i mój M sie cieszył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ w okolice Ostrowca Świętokrzyskiego ale tam jest tyle pięknych rzeczy do oglądania, że... aż dech zapiera :) Co prawda przez dwa pierwsze dni nie będę miała transportu , bo mój M będzie pomagał teściowi przy świniobiciu ale myślę, że sobota i niedziela będzie nasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale martwię sie trochę moim M , bo ma ostatnio bardzo wysokie ciśnienie :( 170/110 a dziś nawet 180/105, dostał leki i od jutra zaczyna brać. Mam nadzieję, że mu pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie teraz to kiedy indziej ale bedzie dzidziuś Tylko sie strasznie boje bo i moja siostra i koleżanka poroniły bo zrobił im sie zaśniad groniasty i fasolka nie ma szans. mam nadzieje ze do mnie sie to nie przypląta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jak M ma leki to mu obniży ciśnienie a rzeczywiście bardzo ma wysokie to ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę tabletki na nadciśnienie od listopada 2008 i mam niższe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 90/60 nawet w ciąży miałam takie ciśnienie lekarz cały czas mnie sie pytał czy sie dobrze czuje bo niskie mam ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma lenia? Od kilku dni tylko bym spała, albo się leniła, jestem często głodna. Chyba nie mogę się pogodzić ze zmiana czasu, czuję się trcohę rozregulowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lenia i to ogromnego rano wstać to dla mnie kara. a jeść to jem tyle ze ostatnio przytyłam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA_____ ja tez mam niskie góra 100/70 ale w ubiegłym roku, przez trzy miesiące miałam cholerne problemy - na okrągło miałam 90/100 i puls 160 !!!! Okropnie się czułam , bo serce waliło mi na okrągło, do tego doszła temperatura 38 - 39 C !!! i tyle miesięcy się męczyłam,zrobili mi chyba wszystkie badania jakie można zrobić, tomograf od stóp do głowy i nic, OB było cały czas w normie , krew tez, odwiedziła wszystkich możliwych lekarzy a do dziś mam jeszcze ślady po igłach. Zrobiłam wszystkie możliwe badania na wirusy, bakterie i inne chamstwa. Wszystkie badania wychodziły super. Wykupiłam tysiące lekarstw, co tydzień inne, bo ciągle okazywało się, że ubiegłe nie są już potrzebne. Słuchajcie po 15 zaczynała mnie tak bolec skora , że nie mogłam się kołdra dotknąć i od tej godziny tempa wzrastała co 39. Żaden lek na obniżenie juz nie pomagał i wreszcie będąc chyba po raz milionowy na badaniu krwi laborantka poradziła, żebym wzięła skierowanie do szpitala - tak na wszelki wypadek a.... tymczasem.... żebym odłożyła wszystkie leki i wiecie co..... przeszło mi. Do dziś nikt nie wie co mi było, za to lekarze różnych specjalizacji poznają mnie na ulicy :) kłaniają się hahhah i mówią , że jestem ewenementem na skalę światową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPCERKU_____ dziś 37.0 czyli spadła o jeden stopień, ale kłuje mnie w brzuszku :( na pewno ten babon idzie wielkimi krokami :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci lekarze wszyscy tacy sami. ja już od roku z dzieckiem po lekarzach latam i nic nie wiedzą co sie jej dzieje bo cały czas głowa ją boli i brzuch. Zroniłam rezonans to u mnie w N. Sączu debile lekarze stwierdzili ze ma góza na mózgu:-( na szczęście to nie to a z brzuszkiem to cały czas mam cyrki ale jeżdże już do Krakowa do normalnych lekarzy może oni sie dowiedzą co jej jest. A może następny ewenement?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA______ to zamiast do Krakowa wybierz się do Tarnowa :) tam przyjmuje p. Stasia - cudowna kobieta o niebywałych zdolnościach - po prostu kobieta skarb. Patrząc na człowieka lub na aktualne zdjęcie potrafi określić co człowiekowi dolega, poradzić co jeść i jakie badania - na dowód tego, że mówi prawdę zrobić. Z jej porad, dorad i zdolności korzystają dziesiątki moich znajomych , nawet z zagranicy i to cierpiący na nieuleczalne choroby. Przy tym wszystkim kobieta jest niesamowita, bo nie bierze za wizytę ani grosza!!!! Podobno ktoś z jej rodziny był chory na raka i błagając Boga o uzdrowienie obiecała, że jak ta osoba wyzdrowieje ona będzie do końca życia udzielać porad za darmo. My sami jeździmy do niej jak coś dolega poważnego, wtedy.... z ta tempa też byłam. Została przyjęta jak księżniczka, n drugi dzień tepma spadła o 10 stopni i nie podwyższyła się już. To ona powiedział, że nic mi nie jest, że to stres. postawiła chińskie bańki i zaczęłam żyć :) a przynajmniej przestała bolec mnie skóra. Podała co mam jeść, na co uważać, z czego na czas jakiś zrezygnować, zapisała jakieś tam specyfiki - ma sklep, więc można u niej kupić ale nikt tego nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja niestety musze kończyć bo jutro mnie czeka ponad 200 km i musze być kierowcą niestety. Ide spać jutro sie odezwe. Miłego plotkowania pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby taka sama droga Kraków czy Tarnów ale ja tarnowa wogóle nie znam byłam tam 2 razy w szpitalu z moim byłym mężem a Prokocim jest zaraz na wjeździe do Krakowa więc nie ma problemu z dojechaniem. Ja kiedyś właśnie słyszałam o tej kobiecie ze ona nawet jak ktoś jej zdięcie zawiezie to powie co sie dzieje z organicmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was i trzymam za Was kciuki, ale już niczego z siebie dzisiaj nie wykrzeszę. Idę spać. Dobranoc, babeczki. Miłej nocy. Aha, czemu wiek ciąży mierzymy od pierwszego dnia ostatniej menstruacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×