Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziękuję, moje małpeczki:D Tak się cieszę! Jesteście takie kochane, bo cieszycie się razem z nami! Zamiast tańczyć, powinnyście iść prosto do celu, kobitki. Wiecie jak się to robi w końcu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no w tym miesiacu jak wezme mojego w obroty to od razu blizniaki beda ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój chłopek wczoraj pyta się kiedy idziemy do szkoły rodzenia i czy pojedziemy kupić jakieś ubranka hehehe a ja nawet u gina jeszcze nie byłam :) powiedziałam, że ubranek na 0,5 cm to nie ma, a do szkoły jeszcze się zdąrzy nachodzic :) te chłopy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj na poczatku rozmow o dziecku panikowal,ze to tyle wydatkow,bo wozek,lozeczko,ubranka, ZABAWKI-na co moja kumpela:taa od razu kup niemowlakowi rower..;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, wariaty, a tak się zapierają na początku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerek mówilam, ja to czułam że ty już brzuchatkowe fluidy roznosisz!!!! wielkie wilekie ggratulacje!!!!! o noszeniu ciężkich rzeczy to zapomnij, bo do 3 m-cy trzeba wyjątkowo się oszczędzać żeby dzidzia mogla się spokojnie \"zadomowić\". ja ostatnio się przesiliłam i zaraz to odczułam, więc naprawdę uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, jak ty taka czarownica jesteś, to kto jest następny? ja obstawiam Pati:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o test, to u mnie było identycznie kiedy robiłam w dniu spodziewanej @, też wyszly 2 kreski, w tym jedna dużo bledsza. ale jak zrobilam 2 tyg później to były obydwie grybe i czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dziwne..Zamiast normalnej @ mam tylko takie jakby jasnobrazowe plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea jeśli chodzi o Pati, to jest z nią dziwna sprawa, bo ją dopadły jakieś dziwne napady chorobowe, poza tym jadła wiele prochów i to wszystko mogło jej rozregulować cykl a tym samym przesunąć @. Anka czasem tak bywa ze przed samym okresem pojawia brazowe plamienie, ja tak czasem mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak dla przypomnienia POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 ..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............10..........7.11.2009...........2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieeeewww taka piękna pogoda a człowiek w pracy musi wysiadywać buuuuu chcę do domu, chyba dziś skoczę jakies buty kupię, bo normalnie w kozakach tylko latam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie pomyliam o 1 tzdzien, jutro dopiero zaczynam 9tc POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 ..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............9..........7.11.2009........... 2 4. ... ... ....... Animonda..............8..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda bedzie miec 4-raczki ma w tabeli 4.... hhmmmm nie zostawiajcie mnie tu samej ja tez chce dzidzi.... rea zapisałas mnie na kwiecien a mnie w krzyzu łupie @ idzie.... jajniki ciagna- halo nie zostawiajcie mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Siedzę w pracy, słonko grzeje w plecy, a mi się nic nie chce. Chmurko, gratuluję serdecznie, też przeczuwałam, że Ci sie udało. :)) Co do dźwigania, to lekarz mówił mi, że nie mozna więcej niz 5 kg, do 3 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest lato! byłam w lesie w bluzie i koszulce i bylo mi gorąco! a co to tu dzisiaj taki zastój? robię jabłecznik z kruszonką. zapisy trwają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nieco ponad godzinke...Chociaz nie ma sie co spieszyc,bo deszcz leje i pogoda okropna.. Rea a dasz troszke?Ja moge po pracy z kawka wpasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zapiernicz dzis i na kawe nie jade do Ciebie REA bo mnie tak kregosłup tzn. jakby nerki bola.... ze ło.... jednak to pewnie od siedzenia wczoraj w pociagu/...... REA jaka u nas tez sliczna pogoda.... a ja znowu w puchowej jeszcze kurtce..... mi jest zimno.... moze bede chora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku na kacu jest zawsze zimno, ale ten puch to mogłaś sobie darować! ja mam dzisiaj znowu gości, nie obrobię was wszystkich. siedzę w kuchni. idę ciąć te jabłka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła, bo dzisiaj mi ojciec pierwszy raz powiedział, że na wnuka czeka, a ten mój dupek tylko ramionami wzruszył! jest dupkiem i jak tak będzie dalej, to sobie innego eMa poszukam! on ma czas. super. niech sobie czeka, pomacham mu ręką, jak będą z walizkami odjeżdżać. egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaka ją mądra, że za mąż za niego nie wyszłam! idę babole, pogotuję sobie, albo wsiądę w pociąg i do stolycy przyjadę z moją blachą mojego ciasta, dobra? niech sobie sam z gośćmi siedzi jak sobie nazapraszał! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I slusznie Rea.Zrobcie sobie wycieczke,wsiadzcie w samolot i zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro jest po owulce u Ciebie to dawaj do stolycy... alej ak bedzie juz po @ i poczujesz slisko to pojedziesz wnuka robic.... tak juz jest.... mys baby mamy tylko ten jeden dzien na to cholerne JAJO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka323 REA sama chce jechac.... M-a zostawia...... z goscmi które zaprosił....... a ona z ciachem do nas jedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się już z nim ostatnio dogadać nie umiem. przy śniadaniu mi mówi, jakie poszły zamówienia, po śniadaniu mnie pyta jaki billboard zrobić, potem całą sobotę siedzi przed kompem, a w niedzielę znowu to samo. ja rozumiem firma, ale niedługo będę się czuła jakbym mieszkała sama! z sublokatorem:))) mam go gdzieś, daję mu czas do lata. a najlepsze jest to, że wśród znajomych mówi, jak to jestem prawie w ciąży i że przecież on dziecka chce. tak chce. ja też chcę nowe buty, kilka bluzeczek, takie jest jego chcenie ach babole, szkoda gadać, taki mi sie trafił! dobra idę, nie chcę wam psuć weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - przestan dobrze bedzie..... wiesz oni tak marusze poki nie dowiedza sie ze jestesmy w ciazy.... a jak sie urodzi to sie im przerwaca wszystko do góry nogami i dobrze... i tak ma byc.... To ja miałam lepiej..... mowie wczoraj do M-a ze jakis sluz mi sie pojawił jakby rozciagliwy.... hej nie cieszysz sie.... a on mi na to .... juz w tym cyklu był rozciagliwy mowilas ze na 10 cm.... a ja no tak ale znowu jest..... a on .... o NIEEEEEEEEEE tylko raz jest nie oszukuj mnie....... normalnie załamka z tymi facetami.... heheheehhee i co i myciu i spanko.... grzeczniutko raczki na kołderke...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×