Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Mi się naprawdę coś popieprzyło bo myślałam że dziś miałam rano dostać @. A moja @ to jak z zegarkiem w ręku po 27 dniach rano mnie witała w łazience.A to przecież miałam nastąpić wczoraj - 28-ego kwietnia. Mam wielką nadzieję, rano zmierzę temp. a potem teścik no chyba, że wieczorkiem dostanę bo brzusio pobolewa czasem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ nie, nie.... wiesz Słonko po tych wszystkich objawach ciążowych :) i tym przezywaniu, trochę wyluzowałam, bo nerwy i tak nic nie zmienią, teraz staram się podchodzić bardziej na luzie , chociaż.... to nie takie proste i już .... już zaczynam mieć mdłości hahaha Lola a masz kontakt z Kate? jak ona się czuje? pozdrów ja ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu tu dzisiaj cicho,wogole to juz nie ten topik co kiedys duzo Nas sie wypowiadalo a teraz mao co.Kurd co jest grane!!!!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja z kate mam caly czas kontakt,oki przekaze pozdrowienia.Teraz jest w Polsce.Wraca w polowie maja czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola ja jestem z doskoku bo sprzątam chatkę ;) A Ty co porabiasz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika ja siedze i nudze sie dostalam okres takze dzis nie bede cwiczyla bo boli mnie brzuch,a sprzatac domek dopero bede w sobote,a dzis nie mam humorku widac ze mam okres bo jestem nie znosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to dobrze że dostałaś okres widać wszystko masz ok. A nieznośna jesteś? Tak to jest w pierwszym dniu @ czasem.... Ale jutro będzie Ci lepiej na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika hmm dzieki mam taka nadzieje ze jutro bede lepsza,tez sie ciesze ze dostalam okres a juz sie denerwowalam jak nie mialam ze cos jest nie tak a jednak z badan wyszlo ze wszystko oki.super.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że ok. Lola a oglądasz Barwy szczęścia na dwójce? Ja właśnie zapomniałam dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki spoko,a ja ogladam pierwsza milosc na polsacie, M jak milosc,Tylko milosc.hehe wszystko zwiazane z miloscia,jakos tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz już wolne do poniedziałku co? Ja jeszcze jutro a w piątek wolne bo u nas jest święto pracy więc wszyscy mają wolne a w sobotę i niedzielę ja nie pracuję więc mam dłuższy weekend już od jutra hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm to fajnie,a mnie korci zrobic golabki,nigdy jeszcze nie rozbilam zawsze moja mama robila aleteraz juz nie zyje,i moze ja sie naucze a mam 5 dni wolnego to moze zrobie albo zrobimy bo do eksparymentow zaciagam tez mezusia.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---jaką ciocią:)w końcu to mój 12dc :)Na USG jak na ten dzień cyklu dobrze, endometrium ładne ( co niby wyklucza te policystyczne jajniki,ale to jeszcze nic pewnego) w lewym jajniku 0 pęcherzyków:( ale w prawym dwa 9mm i 11mm owu jesli będzie to gdzieś za 5 dni...kolejne badanie mam za 6 dni wiec albo przed albo po owu...jesli do niej dojdzie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm a my mamy juz od dzis wolne bo niema tyle pracy tutaj we fabrykach w Irlandi i jutro piatek sobota niedziela i poniedzialek Bank Holiday czyli tez wolne.i dopiero ide na 11 we wtorek i pozniej 3 dni i znowu wolne.spoko no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiko---może jednak ta beta była zbyt wcześnie? powtórz jutro rano ten teścik!trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE się zmachałam, kondycji to ja nadal nie mam :( Lola a Ty masz jakieś specjalne ćwiczenia ? Bo pamiętam , że to Ty chyba pisałaś , że tyle schudłaś :) mnie by sie przydało tak z 7 kg, bo się źle czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi sie teraz by przydalo 13kg ale do dzis cwiczylam 30min na rowerku,20brzuszkow,20przysiadow i rano i wieczor.I nie jadlam chleba ziemniakow slodkiego nie slodzilam i w miesiac schudlam 7,5 kg i powiem ci ze juz 4 misiace minely a nie przytylam nic ale stoje w tej wadze a chce schudnac jeszcze takze jak mi sie skonczy @ to zaczynam znowu cwiczenia i zero cukru i zero chleba bo jak narazie to sobie jem wszystko i pewnie dlatego nie chudne albo sama juz niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM____ no co, no co.... cuda się zdarzają :) ale fajnie, że endometrium ładne, będzie dobrze ale Dominika mnie sie wydaje, że dłużej niż 5 dni... skoro teraz mają 9mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie zaczyna pobolewać mocniej buuuuu. A wiesz Pati, że ja jednak tego dodatkowego testu już nie miałam bo więc dzwoniłam do eMa co by zakupił w aptece hehe , dobrze, że teraz se zobaczyłam bo co by było rano ? chyba bym se siusiu do słoiczka i w pracy test zrobiła kupując go po drodze w aptece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika widzisz jak dobrze ze maz byl w miescie i ci kupi.Takze rano daj nam znac co i jak,ale niema sie co napalac,kurde ale nam sie nieszczesci co po niektorym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ ja też się zabieram za taki ćwiczenia, skoro mówisz, że pomagają, tylko ja na początku nie zrobię 20 brzuszków, nie ma mowy :( A w ogóle strasznie mnie boli brzuch, jakbym miała zaraz dostać okres, dlatego dziś więcej przeszłam niż przebiegłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ dobrze , że popatrzyłaś :) jutro z rańca zaraz relacje proszę :) NIKULA_____ gdzie Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×