Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A niuncia właśnie wzięła swoje nożyczki-zabawkę i udaje że obcina sobie paznokcie,które ma wymalowane na różowo ;) i zaraz idziemy na dwór bo ją energia roznosi ;) I cały czas mówi \"mamusiu jus starcy,zamknij japtopa....\"Więc się nie nudzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUŚ______ ale ja lubię jak piszesz tak ślicznie, uwielbiam Cię :) normalnie :) :) aż sie rozmarzyłam ,.... też już tak bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja zapewniam Cię że i Ty się doczekasz swojego dzieciątka ;D ale mówię Wam dziewczyny córeczka to jest to chociaż te co mają synów pewnie myślą inaczej :) No dobla ziamykam japtopa i idę lobić babki w piaśku....;) O ta mała rozrabiara właśnie mi gwizdnęła komórkę i wlazła pod stół i mówi "mamo idż do niuni bo mam fuj teleton..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Dziewczyna Bonda bardzo mi przykro - ale idź do innego lekarza na potwierdzenie. A ja się zastanawiam co ze mną. Okres miałam dostać wczoraj (zawsze jak w zegarku co 27 dni) - w ogóle o nim zapomniałam i dziś myślałam że rano dostane bo coś mi się dni pochrzaniły ale nie dostałam czyli 1 dzień po jestem. W piątek robiłam betę była negatywna - robiona jakieś 10-11 dni po płodnych tych najlepszych podobno. Teraz też jak wróciłam z pracy zrobiłam test ciążowy ale siku to musiałam wycisnąć z siebie bo prawie tam nic nie miałam. No i wyszedł negatyw. I co? Brzuch jak na @ ale słabiej, cycki czasem czuję... Rano z nocnego moczu chyba powtórzę ten test... co? Wolę już dostać ten okres jeśli nie jestem w ciąży bo to czekanie jest najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. dziewczyna bonda wspolczuje Ci naprawde,wiem co mozesz przechodzic,ja tez to przezylam,wiem ze to straszne co sie stalo,ale widocznie tak mialo by ja sobie to tak tlumacze.Glowa do gory bedzie dobrze. A ja dzis dostalam @ po 10dniowym braniu Luteiny,zobaczymy czy mi sie @ unormuje i bedziemy dzialac:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA______ betę podobno najlepiej robić po 14 dniach , może jest za wcześnie ? A jak się czujesz? KLAUDIA_____ był na misji pokojowo -stabilizującej - mówiłam ci, że jest żołnierzem zawodowym :) ale... wtedy nie byliśmy jeszcze razem, zaiskrzyło jak on był daleko a ja każdego dnia truchlałam , czy wszystko w porządku. Wiesz.... miliony sms-ów, miliardy minut wygadanych, jak wrócił to myslałam , że umrę ze szczęścia i czasem do dzisiaj nie wierzę, że jest cały i zdrowy :) no... i.... ma zakaz wyjazdów odkąd jesteśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ :( przepraszam .... pisałaś wczoraj do mnie a ja już wyłączyłam neta :( przepraszam słońce . Fajnie, że dostałaś @ ... teraz będziesz mogla działać i mam nadzieję, że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betę robiłam w zeszły piątek a było to po 10-11 dni po "tych" dniach. Może faktycznie za szybko? Był to mój 24 dc. Dziś mam 29 dc a zawsze mam 27-dniowe cykle. Czuję się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy test wieczorny może jeszcze nie wykazać ciąży? Dziś jestem prawie dwa dni po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja mi nie mówiłaś?Czyli w Iraku był mam rozumieć?No to nie zazdroszczę i na pewno też bym nie chciała mojego M tam puszczać.A wy jesteście małżeństwem?To wasze pierwsze dziecko? Ewika najlepiej zrobić test rano i będzie wtedy wiarygodny wynik.Czasem testy się mylą ale naprawde rzadko. Ja już wróciłam z dworku bo się ochłodziło i jakiś wiatr się ruszył.Jak tam pogoda u was?bo u mnie susza i deszczu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika oczywiście że test wieczorny może nie wykazać ciąży nawet jeśli w niej jesteś.A jaką masz tempkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja spoko nic sie nie stalo przeciez.No ja sie tez ciesze ze dostalam @ ale jakos na poczatku takie dziwne plamienie brazowe dopiero po kilku godzinach krew ale to pewnie po tej Luteinie.No a jak bete robilam to wyszla negatywna takze w ciazy napenwo nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ no jasne , może nie pokazać... trzeba było zrobić rano, ale... wiem , że Cie kręciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ jeszcze nie jesteśmy małżeństwem i dzieci jeszcze też nie mamy, wszystko przed nami, a był w Kosowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ a temperatura ... obiecująca :) jestem w ej dziedzinie poinstruowana świeżo :) przez moje gina, dziś pokazywał mi wykresy kobiet, które były w pierwszych dniach ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Powiem Ci ze dosc nawet nie mam zadnej depresji tak jak moja kuzynka ani nieczego a co Ty mialas jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM______ gdzie jesteś , jak usg ?a... może.... będę.... ciocią, że tak cichutko siedzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×