Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

KLAUDIA_____ biorę Cię na spotkanie z foczkami :) zabierzesz ogórki , niunię i eMa, ja marchewkę i jazda, no nie Klauduś? CHMURKO_____ kochana tys mi jak siostra :) jakem się podpięła to ino burczy ta beta hihi a .... już się kłucia zaczęły , tylko czekać na implantacje hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ tak, tak marchewkę Ci oddam i syrop z mlecza, jak zdążę zrobić, pychaaaa i na przeziębienie idealne :) widzisz jak ja myślę o Tobie :) i twojej fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko ____ kochana żadna Ci nie powie "a nie mówiłam" nadal się powtórzę, że wiem co przeżywasz, bądź dzielna foczko nasza. wiesz ... właśnie dziś dowiedziałam się , że moja kuzynka odwołała ślub. Nie pytałam o szczegóły ale wcale nie musiała. Ma 28 lat a z gościem jest od podstawówki czyli jakieś 13 lat. Nie trzeba pytać "czemu" bo od zawsze jej nie szanował a ona na to pozwalała i wybaczała, wybaczała,wybaczała aż się czara przelała. Musiała dojrzeć do tej decyzji i chwała Bogu, że 3 m-ce przed ślubem a nie 2 m-ce po ślubie. Wy też albo się dotrzecie albo Ty kiedyś dojrzejesz do decyzji, że już nie dasz rady więcej. Powinnaś teraz mieć tylko motylki w brzuszku i nie posiadać się z radości a nie cierpieć. W miłości czasem jest miejsce na cierpienie i smutek ale to nie może zdarzać się często, bo się sama wypalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja jestem ale myslalam sie wlasnie brac spac juz,ale jak co to posiedze jeszcze jak chcesz popisac cus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja dziekuje ci bardzo.strasznie trudna sprawa jak dla mnie.Ja juz w swoim zyciu tez odwolalam wesele 3 miesiace przed.Poznalam M i powiedzialam sobie\" teraz wiem,ze dobrze zrobilam\" tak bylo na poczatku..pokochalam go,czulam ze on czuje to samo..nie rozumie jego ciaglego zmieniania zdania...mam teraz ciezki okres w zyciu,dlatego pisalam o wizycie u psychologa,nie radze sobie,a ta sytuacja z M napewno mi nie pomaga,moze dlatego nie moge zdecydowac sie na zerwanie,ale boje sie czuje ze on to zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka Hmm to faktycznie masz problem,niewiem co ci doradzic.Szkoda Cie dla niego.On nie jest wart ciebie skoro tak postepuje z Toba,a jeszcze jak myslisz ze on zerwie to poco masz sie dolowac dluzej zrob to ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola kochana zeby to bylo takie proste...ja tez bym tak powiedziala..a jednak nie jest..wiem glupia jestem,powinnam miec godnosc itp ale no nie wiem nie potrafie i mysle sobie dlaczego mam mu to ulatwiac...niech on sie produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Śpioszki!Patrycja no w połowie drogi się spotykamy ja z Lublina do Rzeszowa nie mam aż tak daleko ;) Chciejka no to nie za ciekawa sytuacja z Twoim M Wiem co teraz czujesz też miałam taką sytuację kiedyś i po zerwaniu długo jeszcze nie mogłam się z tym pogodzić a teraz myślę tak jak Pati napisała jaka ja byłam naiwna,młoda i głupia że takiego debila chciałam ale wtedy wydawał mi się super facetem i byłam mu w stanie wszystko wybaczyć.Miłość musi być w obie strony żeby coś z tego było a inaczej to tylko kwestia czasu.Nie rozumiem Twojego m przecież planuje mieć z Tobą dziecko w najbliższym czasie więc o co chodzi?Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia dzien dobry.ja tez bym chciala wiedziec o co chodzi.Kolejnym powodem przez ktory ciezko mi zerwac z M to moja rodz..oczywiscie polubili go i to chyba najbardziej ze wszytskich chacetow z ktorymi sie spotykalam.Jak zerwe to powiedza,ze nie wiem czego chce ze to ja zmieniam zdanie non stop itp...nie pomoga wyjasnienia..uwierzcie... @ nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - opowiedz mi o tym syropie z mlecza, zaciekawiłaś mnie. Chciejka - ja Ci już pisałam, po 7 miechach związku są takie wątpliwości? On powinien za Tobą szaleć, a nie wie czego chce. Ja cały 1. rok związku byłam wręcza zaślepiona, wszystko było takie nowe, cudowne, on był taki idealny w moich oczach. Na ziemię schodzi się po jakimś czasie, też miewałam potem wątpliwości, ale teraz jestem inną osobą i wiem czego chcę, tego chłopa kocham i teraz po 7 latach ta nasza miłość jest taka inna. Jakby dojrzalsza, niż na początku, jest więcej wzajemnego zrozumienia i samozrozumienia, wiadomo jak ze sobą postępować w trudnych momentach. Twój chłop dał plamę na samym początku, a Ty masz przez niego płakać? No way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... i zmykam do pracy.... u mnie dzis 15 dc... i nie wiem czy jajo pekło.... nie mam pojecia ale test ow. byl wczoraj mega pozytyw... cdn... ide po kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOzy MOje, witam was o prawie poranku! POpierwsze do Matki Załozycielki: WIEDZIAŁAM!!!!!!!! CZUŁAM W KOŚCIACH! Nawet nie wiesz jak się cieszę, nawet nie wiesz!!!!! No to teraz masz już spełnione wszystkie marzenia!!!! mfigielku - bardzo mi przykro, zachodź do nas i trzymaj się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, aktualizuję tabelkę, bo.... jak wiecie byłam na usg w piatek, nic nie pisałam...dziś byłam na powtórce i jest źle, fasolka się nie rozwija i czeka mnie zabieg ;( nie wiadomo czemu, powodów może być tysiące :( eh... co tu pisać POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Nikamo74.............26.04........28-29.....tak......34. ......5 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................13....04.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..9....30.04.......03.12.09...........22........... ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam newsa: złożyłam wypowiedzenie! czuję się wolna psychicznie, góra w szoku, nikt się nie spodziewał. były pertraktacje, żebym została, ale już podjęłam decyzję. niestety mam 3 mce wypowiedzenia i muszę to jakoś znieść, ale jestem twarda baba, jak mnie wkurzą pójdę na zwolnienie:) niestety to oznacza, że powinnam wstrzymać starania i głęboko się nad tym zastanawiam. na razie zaszaleliśmy raz, ale chyba dopiero jutro będę miała owu więc nici z tego. nie wiem co robić w tej sytuacji, mój M idzie na żywioł, ja się coś zablokowałam. pon i wtorek miałam urlop, dzisiaj aż mnie parzy stołek, tak chcę stąd uciekać...... decyzja przemyślana, ostateczna, nie było mi lekko ostatnio, sami idioci, wyścig szczurów, szukanie kozłów ofiarnych na spadek sprzedaży - jednym słowem trzeba uciekać, moje zdrowie jest dla mnie ważniejsze. mam teraz obawy o finanse, co dalej, jak się nam ułoży w firmie, ale wiem jedno, już nie ma dla mnie tutaj miejsca. mam podpisany przez prezesa papier ijest to mój paszport do wolności::) trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo trzymaj się kobietko, mocno! jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że natura sama czasami reguluje takie rzeczy. głównie dzieje sie tak przy poważnych problemach genetycznych płodów. bądź dzielna i głowa do góry, będzie dobrze, zobaczysz. jesteś zdrową, mocną babką i to nie ostatnia twoja ciąża. bardzo mi przykro, ale wiem, że dasz sobie radę. trzymamy mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda - oj jak mi przykro.... moze jeszcze nie koniec... czy beta spada.... robilas.... czasami lekarze sie myla.... a ktory to tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA Ty jeszcze ow. nie miałas.... cos chyba nie tak.... bo u mnie albo juz dzis, jutro... tak mi lekarz mowil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyna Bonda______ o nie my się nie zgadzamy, żadna Foczka!!!! No nie? aż mi łezki poleciały Bondowa kiedy masz termin tego zabiegu? Nie płacz , nie martw się tylko do świętego Dominika się módl DO WSZYSTKICH FOCZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 POMOŻEMY NASZEJ FOCZCE? NO NIE? FOCZUSIE MOJE KOCHANE MÓDLMY SIĘ WSZYSTKIE DO DOMINIKA I NIECH COŚ ZROBI , ŻEBY Z FASOLKA BYŁO DOBRZE Modlitwa jest na stronie : www. mniszkidominikanskie.pl albo wpiszcie pasek św. Dominika MALEŃKA GŁOWA DO GÓRY, BĘDZIE DOBRZE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_______ SŁONKO....wiesz , co ja sobie tak mysle o Tobie.... a może Ty jesteś za bardzo wrażliwa i wcale nie jest tak źle, gdyby popatrzeć na to z boku? To normalne, że jak facet zawiedzie to potem kobieta zaczyna być wyczulona - i dobrze - ale też wiem , że nie można przesadzać. Może tak masz jak ja dawno temu..... :) zawiódł mnie w tamtym związku i potem już we wszystkim dopatrywałam eis wszystkiego, co najgorsze. fakt , tam nie chodziło o inna kobietę ale w zasadzie żadna różnica na jakim tle ktoś oszukuje. Może popatrz z innej strony.... stań obok siebie... wiem ,że to trudne ale... opłaca się... i popatrz obiektywnie na to wszystko. Nie musisz od razu iść do psychologa, sama podziel kartkę papieru i z jednej strony wypisz wszystkie jego zalety a po drugiej wady, to co Ci w nim przeszkadza. Chciałabym ,żebyś była bardzo szczęśliwa ale to wcale nie oznacza, że to co ja czy inne foczki uważają za szczęście, będzie dla Ciebie dobre. Każda jest inna Jedno jest pewne , że ideału nie znajdziesz, więc zastanów się co potrafisz w nim zaakceptować a czego nie jesteś w stanie znieść. Musisz pójść trochę na kompromis, bo wiesz.... mi się tak trochę wydaje, że... chciałabyś żeby było idealnie :)a tak się nie da. Pogadaj z nim, powiedz mu co jesteś w stanie zaakceptować. I jeszcze jedno .... jeśli chcesz, żeby był wobec Ciebie fair , to pokaż mu że ty tez jesteś. Nie baw się w głupią zabawę " a ja Ci pokaże", jeśli to nie pomoże to wtedy wszystko będzie jasne. Wiesz Chciejko ja tak mam w związku.... staramy się nie robić sobie na złość i co ważne : jeśli nie życzę sobie, żeby wychodził sam wieczorami... ja tez tego nie robię. Tylko , ze... my jesteśmy prawie dwa lata (mieszkamy razem) ze sobą i na początku tez zdarzały się zgrzyty,jak to w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO______ oj przykro mi , że znowu przylazła ale... jak to mówi Nikusia nasza kochana :) przyjście @ jest pierwszym dniem ciąży, więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ja przestałam zwracać na to uwagę, ale obliczyłam, że albo jutro, albo pojutrze mam mieć owu. coś ten mój cykl jest dziwny, może bezowulacyjny będzie. normalnie mam w 19 dc, czyli powinno być dzisiaj lub jutro, ale nie bolą mnie cycki, które zawsze są jak komety, a jajnik mnie tylko zakłuł wczoraj raz. Może się owu przesunie, tak naprawdę powinnam dodać sobie 1 dzień do przodu, bo 1 dc miałam tylko plamienia... jedyne, co mi się podoba, na co zwróciłam uwagę, to to, że wraca mi śluz płodny, czyli im się mniej denerwuję, tym więcej go mam z miesiąca na miesiąc. Ale jak nie urok to sraczka, jak już M chce i nie biorę leków, to się zwalniam i analizuję finanse, może się blokuję przez to.... nie wiem co robić.....bo jakoś sobie nie wyobrażam być bez świadczeń w ciąży, wiecie różnie to bywa w życiu potem. NIE WIEM co robić.... ale jakoś się tym nie stresuję...wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×