Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie ja wlasnie zeszlam teraz z gory pocwiczylam sobie na rowerku 30min plus inne cwiczenia i kapiel to mi zeszlo,a teraz zaparzylam sonbie herbatke na odchudzanie i pije ja codziennie nazywa sie DietaFit taka rozowa i pisze Spalanie z L-Karnityną.Pila ktoras z Was cos takiego?Ale powiem Wam ze juz czuje sie innaczej pmimo ze to dopeiro poczatk ale juz mnie nic nie boli jak jezdze na rowerku w domu i jak cwicze juz sie chyba organizm przyzwyczail.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, powiedz sobie szczerze, czy ten związek cię uszczęśliwia? Pomyśl, czy Twoje dziecko byłoby szczęśliwe? Myślę, że nie, jeżeli mamusia miałaby płakać przez tatusia. My nie powiemy "a nie mówiłam?", bo rozumiemy co to znaczy kochać faceta. Najtrudniej jest wyrzec się miłości, kierować się rozsądkiem. Jednak jeżeli czujesz, że coś jest nie tak, to nie wiem, czy warto ryzykować, dawać 1000 szans, aż się coś naprawi, on się zmieni. Bez obrazy dla Twojego mężczyzny, ale jeżeli Ty się tak przez niego czujesz, to czy on zasługuje na Ciebie? On ma wątpliwości od samego początku... Czy to jest ta jedyna, prawdziwa miłość? On Cię powinien na rękach nosić! Wy jesteście ze sobą tylko 7 miesięcy. Ja rozumiem po paru latach jak przyjdzie taki etap, gdy spada poziom hormonów zakochania i trzeba nauczyć się kochać, przestawić się na spokojniejszy tryb, ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___hmmmm zalezy ktorego Bonda...bo bylo ich kilku..hihi.. No,ale masz racje Bond to jednak Bond..James Bond..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki znasz moj sekret? mow mi tu zaraz!!! ja tez cos na cibie wymysle poczekaj no ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co ja mam mowic,a na zarty to napisalam,a teraz ide na M jak milosc.bede jeszzce pozniej jak ktoras z Was bedzie,i napisz mi o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja probuje mecz w necie obejrzec tyle ze tutaj net ma takkosmiczna predkosc,ze nie nadarza za sygnalem..ehhh.. To sie Lola zdenerwowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyklad zachowana mutanta irlandzkiego z dnia dzisiejszego: Maly ok 4 letni mutatnt rzucil bila od bilarda w generalnego menadzera hotelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się szykować do snu, bo mnie ten mój dzidziuś wymęczył, czy też te całe hormony. Zmęczona jestem, choć nic takiego dzisiaj nie zrobiłam. Oczywiście głodna, a Klaudia nie pozwala nic już jeść do śniadania. Klaudia, a co powiesz na śniadanie o 21.10?:D Jutro za kare nie zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI :) sadziłam dzisiaj kwiatki i tak mi zeszło, a potem z moim M biegaliśmy. Teraz mogę na chwile usiąść ale pewnie nikogo nie ma :( Chmurko _____ odbieram betę całymi garściami :) w zamian będą ekologiczne warzywka :) NIKUSIU_____ marchewka będzie czekać na Ciebie :)aaaaa posadziłam jeszcze wczesna kapustkę :) FERMINKO_____ dla Twojej fasolki też będzie marchewka, w końcu z W-wy do Ostrowca nie jest daleko, latem zabierzesz się z NIKUSIĄ i spotkamy się gdzieś ooooo np w Kałkowie - jest ślicznie a noclegi kosztują tylko 20 zł (fasolki za darmo hihi ) no.... weźmiecie jeszcze po drodze moją CHMURKĘ______ tzn. ona was weźmie :) i jazda po marchewkę :) noooooo..... dodam jeszcze słoiczek konfitur z malin też ekologicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się cieszę, że kolejna z nas zaciążyła. W końcu coś się przełamało. Najfajniej by było, gdybyśmy wszystkie tu były w ciąży i plotkowały sobie o naszych brzuszkach i zachciankach. Mam nadzieję, że to niedługo nastąpi, a wtedy Pati i Klaudia stawiają marchewkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer No a juz myslalam ze masz jakies ale do mnie,ale na szczescie nie,a juz sie balam ze jestem jakas niedobra na topiku,a tu na szczescie nie.Ja skonczylam ogladac m jak milosc i teraz posiedze na chwilke jeszcze na kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola wrzuć na luz bo za bardzo bierzesz wszystko do siebie-więcej dystansu kochanie ty nasze ;) Chmurka ja Ci dam!Zapraszam do mojej piwnicy zapraszam!Że ja ogóra zakisić nie potrafię????Nooooo ja jestem ekspert od ogóreczków ;) A co do śniadania to rano!Proszę bardzo można jeść ale teraz już odpoczynek dla duszy i żołądka też.Zmykam pod kołderkę wy moje papużki buziaki na dobranoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wiem dalam juz na luz myslalam ze cos ktoras ma do mnie, a tu na szczescie nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer ja ci moge dac jak chcesz to co mam w lodowce z warzyw to ogorka marchewke i pomidora i cebule,pycha salatka z tego by wyszla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×