Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Tak wiem Lola. Staram się nie nakręcać ale sama wiesz jak to jest co? Człowiek niby nie myśli a zaraz sam się na tym myśleniu łapie.... Ja się za bardzo nie nastawiam ale ...... żal będzie jak wyjdzie 1 krecha. Zaraz uciekam. Głowa coś mnie boli. Idę się położyć. Na razie. Może zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---jeden ma 11mm i ona powiedziała,ze ten jest dominujacy a średnio rosną po 2mm dziennie wiec za pięć dni on może mieć 21mm...sama nie wiem, pojde w 18dc czyli za 6 dni to zobaczy tam co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM____ no faktycznie, coś sobie źle obliczyłam :) ... fajnie byłoby gdybyś zdążyła jeszcze przed owulacją, może trafilibyście :) a używasz tego żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---no jeszcze nie:)powiem Ci,że problemy z brakiem sluzu mam tylko "w te dni" pewnie od tej całej presji....w pozostałe dni nie mam potrzeby więc żel znajdzie zastosowanie pewnie za te mniej więcej 5 dni :)Kochana lece oglądać mój ulubiony program:) Ewiko---czekam na wieści i spokojnego wieczoru! Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati spoko,ale zobaczysz ze sie przyzwyczaisz,ja na poczatku to ani 5 nie moglam a terz bez problemu naraz 20 brzuszkow a wiierze ze bede mogla nawet 50 ale to czas,kurde chcemy sie gdzies do Hiszpani wybrac na wakacje to musze wygladac jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ to podniosłaś mnie na duchu :) hmmmm.... a gdzie jest BEATA_____??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2323
mam pytanie kiedys gdy próbowałam nie zajśćw ciąże mój sluz w dni plodne byl taki jak ma byc- tj jak kurze białko od jakiegoś czasu nie widze tego .Czy mozliwe ze nie mam dni plodnych???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALICJA_____ witaj :0 to wcale nie musi to znaczyć, pewnie się starasz o dziecko i się stresujesz, dlatego śluzu nie ma, a to czy masz dni płodne czy nie.... możesz sprawdzić mierząc codziennie temperaturę lub robiąc monitoring owulacyjny u ginekologa. Pozdrawiam Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko___Anka____a Wy gdzie się podziałyście? Też już idę spać bo mnie mój misio woła.Ewika czekam rano na wieści ;) Chciejka co u Ciebie? Lola na pewno zrobisz 50 brzuszków ja jak ćwiczyłam codziennie to robiłam 50 bez wysiłku a brzuszek jak skała ;) szkoda że teraz nie mam takiej werwy...Słodkich snów Kózki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. dziś pierwsza!!!! Wpadłam tylko co by napisać, że testu nie robię bo temp. rano już tylko 36,8 a więc spada a poza tym brzuch boli na @ i nawet wieczorem wzięłam sobie nospę bo bolało nawet. Pozdrawiam wszystkich mocno i życzę miłego dnia. Odezwę się wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja druga dzis miałam na 6 do pracy. wrrrr u mnie cykl widoczny w stopce... dupny pewnie znowu bezowulacyjny temp. stoi w miejscu.... ja juz wymiekam powoli w tej kwestii i jak tu sie nie stresowac... ja chyba z tego naszego forum musze uciekac bo moze ono mnie bardzoej stresuje.... ale juz sie uzaleznilam cholera..... :( dobrze ze weekend nie bede ogladac tych wykresów bo neta nie mam w domu teraz... i dobrze.... musze troche odpoczac.... lecz nigdzie nie wyjade... a tak chcialabym ale musimy z M-em troche pporzadki porobic bo juz mieszkanko wykonczyc musimy.... bo ja z Ż (tesciowa) juz nie mam siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś trzecia. nie było mnie troche bo miałam zapalenie spojówek dalej mam ale już widze co pisze i moge czytać ale nie za długo. Dziś mam urlop ide z moją myszką do fryzjera więc dziś razem mamy wolne bo do szkoły nie daję małej. Bondowo przykro mi bardzo z powodu fasolki ale tak jest czasem lepiej niż może jakieś chore dziecko by miało być ale idź jeszcze do innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI :) EWIKA______ melduj się szybciutko :) FOLIKU_____ no co Ty, teraz Ty słonko doła złapałaś? Przecież wiesz doskonale, że fasolkę tak czy siak załapiesz w tym roku, to czym się Kochana martwisz? Popatrz .... dopiero pocieszałyśmy ferminkę... :) i się udało. Poza tym masz pasek i medalik i.... eMa kochanego i....bociana i.... brzuchatki z dobrymi fluidami :) i..... nas, musi się udać :) to już zresztą przesądzone :) prośby poszły w eter :0 teraz czekać nam pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ to dobrze , że Ci przechodzi a ogólnie jak się czujesz? CHMURECZKO_____ dawaj ten magiczny kabelek ,bo się podpiąć muszę do bety :) tak mnie kochana bolą dziś od samego rańca piersi, że dotknąć się nie mogę, więc beta by się przydała i wyślij proszę troszkę fluidków naszemu FOLKOWI____ bo bidula się stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ jak samopoczucie, już lepiej? widzisz Kochana ..... to już może być drugi dzień ciąży... :) jak pójdziesz za miesiąc do ginekologa :) :) :) A gdzie nasza druga nowicjuszka????? ONLINE______ gdzie jesteś? REA______ szczęściaro nasza :) dziś ostatni dzień w pracy? nic nie pomyliłam ? FERMINKO______ wyślij troszkę fluidków do Rzeszowa, bardzo proszę :) bo moja Chmurka wreszcie powie DOŚĆ hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Ja tez czekam, co tam za wiesci ma Ewika? Foliku, jak przerwa potzrebna, to ją zrób, takie moje zdanie,a le zobaczysz, ze nie wiedzac kiedy, predzej lub później ale tu wrócisz:) Ja tu mało , bo tylko rano , w pracy nie mam netu, a popoludniu to z mem w domku i nie pisze wtedy. Czasmai Waw tylko czytam ukradkiem:) Nikulam, no to zycze, zeby te dwa jaj sie nie zmarnowały:) Ja do gina umowilam sie dopiero na przyszly piatek, chcialam wczesniej, ale terminy zajete. Ide do niego pierwszy raz, bo chodziam do takiego, ktory zajmuje sie bardziej staraniami,a od ciazy sa inni. Ja jak to ja, zamartwiam sie wszystkim, niech m tu doswiadczone powiedza czy to normalkne. Teraz sobie wkrecam, ze moze tam cos nei tak, ze ja zadnych objawow nie mam:(Kawusie popijam slabiutka, zadnych odpychajacych uczuc w stosunku do niej nie mam:) Nic a nic, tylko brzuszek czuje troszke. Brzuchatki, kiedy pierwsza Wasza wizyta u gina byla? Tak bardzo wspólczuje Bondowej, nie umiem sobie wyobrazioc co czuje i nie chciaabym nigdy tego doswiadczyc..Ale taki strach gdzies siedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czego mnie budzisz ;) No dobra to już kawę mogę wypić z mlekiem i bez cukru.U nas dziś zachmurzone ciekawe czy popada a jak tam w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea , gratuluje odwagi , decyzjki zmiany pracy:) I wiesz co mysle, nawet nie powinno Ci przez mysl przejsc ze moze odlozyc starania. Ja w tamtym roku bylam zatryuudniona na czas nieokreslony. Pomyslalm, ze oo , zadne b problem, o dzidziusia sie postaram od czerwca, na wakacje na pewno sie uda, potem zwolnienie , wszytsko mialam zaplanowane. Ale ..niestety. Od wrzesnia zmienilam prace i mam na czas okreslony do sierpnia! !!!I choc mialam miec przedluzona umowe to w tej sytuacji..racezj niukt tego nie zrobi. I tez mam mysli, co to bedzie, ja bez pracy, tylko M, my , rachunki, kredyt itp. Ale fasolka jest najwazniejsza, . Zeby to bylo takie proste, przedidywalne to mozna by bylo odkladac, planowac, ale niech bedzie co mam byc, byle wszystko bylo z dzidzia dobrze. Wiec nie mysl o odkladaniach, jajo jak gotowe to celowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko ja byłam na pierwszej wizycie w 6 tygodniu ciąży i żadnych mdłości ani innych dolegliwości ciążowych nie miałam czułam się normalnie żadnych zachcianek nic a z ciążą miałam wszystko ok.Więc nie martw się na zapas Kochana. Beatko to dobrze że już lepiej bo wiem jakie to uciążliwe chore oczy kuruj się bo trzeba zbierać siły na staranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fluidy wysylam ze wszystkich sil. Do dolnej tabelki to ja wskocze, ale za tydzien po wizycie, jakos nie mam odwagi i jeszcze. Wedlug moich obliczen to dopiero 20 dni od owulki. Ja caly czas nie dowierzam..a jednoczesnie przez caly dzien mysli kraza wokol tego tematu..same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina dawaj te fluidy... podłaczyłam juz usb.... Patrycja masz juz fluidy od ferminy to dawaj do mnie.... jakos mi markotnie.... moze przez to wczesne wstawanie dopiero 8 a ja juz kawe 1 wypiłam.... a jeszcze tyle dnia przede mna.... wrrrr i ciagle cos nie tak ..... Patrycja no wiara w Św. Dominika jest wielka.... musi sie udac... M jest moj bardzo religijny i tez w to wierzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko ale powiedz czy "robiac" teraz jak Ci sie udało bobasa byłas czyms innym myslami zajeta czy jednak sie nie da i jednak sie mysli... a jednak udaje ja nie potrafie nie myslec.... jak sie bz..... zawsze gdzies tam we łbie sie koleboce jedna mysllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×