Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziewczyny dawać maile bede zdięcia rozdawać hi hi ja troche późno ale dziś zaliczon. Byłam cały dzień u M i dopiero iedawno do domu przyjechałam. Szkoda ze nikogo już nie ma LOLA Co to za dołki łapieś zakaz masz i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i budzę ale nie wiem czy ktoklwiek tu jest w niedzielny poranek.Ja piję kawkę i szykuję się na tą komunię. Ognik____poczta! Chciejka_____co tam u Ciebie?Jak się sprawy mają? Ania______śliczna z Was para a Ty jak młodziutko wyglądasz super! Pati______jak tam marchewki?:) Beatka_____zdawaj relacje ze staranek....:D Ewika______Fajna babka jesteś. Nikulam_____A Tobie widzę że zostało jeszcze 10 dni niepewności.... Lola_____nie smutaj się,co się stało czemu nie masz humorku? Ziarenko Lnu____pisz nam jak tam z eMem i w ogóle wszystko! REA_____Ty to jutro pewnie się odezwiesz i czekam cały czas na Twoje fotki. Folik____j.w.Lalko jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj moj eM wrócił o 23-ej ja już spałam a ten mnie budzi i mówi:kochanie rozbudzaj się bo dzidziusia działamy a więc mi dwa razy nie trzeba powtarzac...;) no i poszliśmy spać po północy.Miłego dnia Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kobitki. Ognik, masz wiadomość. Klaudia, świntucha, dzieci biorą się z kapusty, a nie z obłapiania bezbronnego męża! No, a reszta cwaniaczek gdzie? Fermina miała w pt lekarza, Rea zniknęła, wracaj, kwiatuszku. Pati kręci loczki na palcu, hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Ja widze,ze na tym forum to sie sama polska smietanka zebrala..Wszystkie mamusie i przyszle mamusie ladniutkie.Ale beda fasolki.Kiedys o nas napisza-mowie Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Klaudia i Beata dzieki ze sie martwicie o mnie:D A niema co mowic juz przestalam miec dolka juz przeszlo. Ja wlasnie koncze pic kawke i zaraz ide wyprasowac sobie bluzke i zbieram sie do kosciola.Jak wroce to sie odezwe.Pozdrawiam.papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne Foczki____ :) witam w piękny niedzielny \"poranek\" Klaudia____ czy Ty musisz robić dokładnie to co ja hihihi- jak siostry syjamskie :) a eMy wniebowzięci hihi, marchewka.... hmmm... jadę do niej po 20-stym to zobaczę czy zeszła ale przy takiej suszy to wątpię :( Ogniku____ śliczne zdjęcia Lola___ no no no( tu grożę paluszkiem) żadnych smutasków Ania____ Ty lasencjo :)... Ty to masz rację, jeszcze film o nas nakręcą , a przed to ja chyba zacznę książkę pisać o naszym topiku :) Spacerku___ :) nie kręci , nie kręci :) już mnie w niebie pokręcili ( włoski hihi) niczym się urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolegowaczki. Dziękuję Wam za zdjęcia i namiary na NK. Bardzo fajne z Was laseczki. Naprawdę. A ja w piątek byłam na spotkaniu klasowym jeszcze z liceum ale było nas tylko 7 osób bo to było takie spotkanie z tymi koleżankami co mieszkają najbliżej. Wypiło się nieco piwka ;).Było bardzo fajnie. A wczoraj byłam na grillu u koleżanki. Ma fajny domek, podwórko. Nasz piesio też się wyszalał. Pół dnia na dworze, wieczorem padł i spał do rana. Z racji tego, że byłam kierowcą (to była kolej mojego eMa na spożywanie piwka) dziś bynajmniej nie boli mnie głowa. Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika____ a jak samopoczucie ogólnie, bo niedługo zbliżają sie fajne dni... chyba nie pomyliłam nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____ależ on się wcale nie wzbraniał chichi....wręcz przeciwnie ;) Pati____a mi już wzeszła marcheweczka ;D To Twoj M też chodzi od rana uśmiechniety?Mój już planuje bzzz jak wrócimy z komunii no szok! Dobra zbieram się i wybieram makijaż już jest aby się wystroić.Idę w spodniach czarnym topiku i żakiecie-muszę sobie dodać trochę powagi a co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati tak wiem. czuję się dobrze. Wiesz staramy się....jak na razie bardzo systematycznie. ;) Tylko że jak zaczynają się powoli te dni to mi zaczyna burczeć tam w dole brzucha i tak aż do @. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam poprawić ...... POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8.........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.........6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia___ jasne, że uśmiechnięty :) może sie gdzieś wybierzemy za miasto po obiedzie ;) chociaż ja do owulki to mam jeszcze szmat drogi, no ale... romantyczności nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA___ a może to z nerwów? ze stresu takie jeżdżenie burczenie i takie tam rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja no sama już nie wiem ale tak mam od kilku miesięcy. Takie burczenie, kiedyś pisałam o tym. Na razie zmykam muszę coś załatwić a potem obiadek upichcić.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wlasnie wrocilam z kosciolka:D Wypijemy kawke i zbieramy sie na Klify pozwiedzac troche i wyrwac sie z domu bo mnie szlka trafia. Ale bardzo jestem szczesliwa ze chudne naprawde:D Takze odezwe sie jak wrocimy. Ognik i Ewika Fermina, czekam na emaila ze zdjatkami jak wszystkie to wszystkie:D takze jak wroc to sie wieczorkiem odezwe.papa:D Milego dnia:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj siedzę w domu i odnawiam się, remontuję. Nic mi się nie chce, trochę się uczę. Ładne macie te krajobrazy na obczyźnie, babki. Nie tęsknicie za ojczyzną? Mówicie tam po angielsku, czy uczycie się irlandzkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, a szczegolnie witam klaudie, ktora namawiala mnie na powrot na forum.dlugo mnie tu nie bylo, ale mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie ponownie.poki co nic sie nie zmienilo.staramy sie 5 cykl i nic.15.05. ide do gina, wiec mam nadzieje, ze dowiem sie czegos wiecej.myslalam, ze jak odejde z forum to bedzie mi latwiej,ale niestety tak nie jest.wy potraficie podtrzymac na duchu, a tak bardzo mi tego brakuje.pozdrawiam was wszystkie goraco i mam nadzieje, ze pozwolicie mi do was wrocic.no i aktualizuje tabelke. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................28.........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.........6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Ale tu dzis pusto.. Chmurko pewnie ze sie teskni za domem...ale dom nas nie chce.. Irlandzkiego jakos nie mam zamiaru sie uczyc..sami irlandczycy go nie znaja.Po irlandzku mowi moze 60tys irlandczykow.Angielski w zupelnosci wystarczy. Hej Nowa fajnie,ze jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassss89
hej . jak myślicie jakie może być prawdopodobieństwo że zaszłam w ciążę jeśli : brałą tabletki 2 miesiące, poczym je odstawiłąm. po 3ch dniach dostałąm krwawienia z odstawienia - nie miesiączka (podobno to sie różni. w ostatni dzień kiedy już nie krwawiłam kochałam sie z narzeczonym, i tu pojawia się pytanie czy mogło dojść do zapłodnienia... ? chciałabym mieć dzidziusia :( robiłąm test ale dopiero 8ni od stosunku i oczywiście negatywny.. za wcześnie :/... dodam jescze że moja temperatura w pochwie utrzymuje się od 37.2 37.3 a nawet 37.4 , ścianki pochwy również są rozpulchnione, czasem miewam lekkie zawroty głowy... za wcześnie na test i badanie lekarskie.. Jak myślicie czy mogę być w ciąży? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy powinnas dostac @? Poczekaj do tego czasu i jak nie bedzie @ to zrob test,a potem daj nam znac jaki wynik. Zycze dwoch kreseczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, sami tworzycie własny dom:) Nowa, siema, jak się masz?:D My tu piszemy sobie, fajnie, że jest nas znowu więcej. Opowiadaj, kochana. Jak chcesz się wymienić fotkami jak inne kobitki, to pisz na nasze e-maile. To jest mój signy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak mi nudno... Jak w hotelu cisza i ja nie mam co robic,to na topiku oczywiscie nikogo...Ja chce do domu...buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ witaj kochana, jak się czujesz? oprócz ... hihi tego co ja ,.... że sama nie wiem czego chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja właśnie do domu przyszłam od M po całym dniu hi hi a był męczący chyba z mojego M wszystkie plemniki wycisłam a śluz całkiem całkiem ciągnący i przeźroczysty to mi sie podoba. A i jeszcze dodam że bzzz nie było że śluz dobry tylko chcica mnie dorwała i M też więc było dużo bzzz bzzz bzzz:-) Ania biedaczko ile można pracować ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×