Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Czesc dziewczyny.Wlasnie wstalam i jem bulke z ciemnego pieczywa z wedlinka i herbatke pije a pozniej kawka i na 11 do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke, bo zostałam troche w tyle... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, no w końcu jesteś! dlaczego tylko do końca tygodnia to l4? Chciejko - zgubiłam się? M został na noc? ten krętacz? czy jest jakiś inny już? Pati - cieszę się, że się wszystko dobrze ułożyło, wiedziałam , że bedzie ok.:) Chmurko - ty mi sie też cos nie podobasz! jakoś humorek sie popsuł, opadłaś z sił. jak to? największe marzenie się spełnia! halo! proszę się przebudzić na dobre i zacząć się cieszyć, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka wielkie gratulacje z otwarcia:D Mfigielek i reszta prosimy o fotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzę w tę naszą tabelę i zauważyłam, że brzuchatki są wszystkie młode. najstarszy ognik ale też przed 30-stką. mam nadzieję, że to zbieg okoliczności i wszystkie z trzeciej kadencji też się pojawią na dole. Ferminka, dawaj na dół popraw średnią! gdzie ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś, no to dobrze,ale i tak małolaty bija nas o głowę. trzydziestki do roboty sie brać! mój M już w sobotę wózki oglądał, także nie mogę go zawieść, ale się tak rozleniwiliśmy, że nie ma nic bzyt, co prawda jeszcze @ końcówki, ale coś libido na brzuchy zamieniliśmy... moja dieta legła w gruzach w ten weekend tak jak przywidywałam, grill, piwko i upiekłam ciasto, no nic dzisiaj muszę sie znowu braćw garść, okropnie jestem niekonsekwentna baba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ty na średnią nie patrz, tylko się bierz do roboty! bo tu nic do rzeczy nie ma. Zwolnienie wezmę tylko na tydzień, bo teraz w szkole zaczyna mi się szał, bo zbliża się meta, a w tym czasie dzieci przypominaja sobie o ocenach, poprawach i wszystkie się nagle zabierają do roboty. A propozycje ocen mają byc wystawione już w pierwszym tyg czerwca, więc trzeba się streszczać. więc nie mało czasu na wylegiwanie. będę miala na to wakacje. ale teraz nie ma wyproś. I tak jestem trochę do tyłu z programem, bo wcześniej miałam trochę wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj sie trochę przeraziłam, bo zobaczyłam pierwsze rozstępy na piersiach:( zrobily mi się takie różowo-fioletowe pręgi wokół obwódek sutków. a wydawało mi się że nie mam takiego jeszcze dużego tego biustu... prawa pierś jeszcze w miarę, ale lewa to masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea No nie wszystkie nie wszysttkie bo jeszcze ja jestem:( Kurde sama niewiem co robic z tymi hormonami? czy brac ta Diane czy nie kilka osob mi odradza, a jeszcze wlasnie teraz eM dzwonil do majstra do pracy i dopiero na 12 nie na 11 mamy przyjsc i max 2 dni pracy zle sie dzieje z ta robota tutaj niewiadomo czy do grudnia posiedzimy czy nasnie zwolnia hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:)) Wypoczeta i nareszcie mam zapał do pracy. Chyba mi sie w tym miesiacu wszystko pokickało.Bo miałam owulke w 19d .Juz myślalam ze wszystko w maju stracone juz nie bedzie prób zrobienia dzidzi a w ten weekend cholernie bolał mnie jajnik i cycolki i miałam śluz owulacyjny wiec po \"pracowitym \" weekendzie w górach teraz czekam na efekty. A co u was Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_______ Ja na Twoim miejscu zapytałabym o opinie jeszcze innego lekarza. Ja brałam Diane ale dawno temu i czułam sie po niej fatalnie .Wiem ze duzo moich kumpelek tez ale One sobie chwaliły i unormowały sie u Nich zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo Ja i tak juz zmienilam gina bo do tego co chodzilam to nic nie robil z nadrzerka nie wypisal mi ze mam zrobic badania dopiero do tej co teraz w kwietniu bylam 1raz to kazala mi badania porobic zrobila usg i tarczycy i mowila mi ze jak przylece to chyba bedziemy musili Diane zastosowac.Sama juz niewiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź jeszcze do innego gina .Ja tak chodziłam i w koncu za trzecim razem trafiłam. Kazdy mówił co innego łacznie z tym ze mi jedna znalazła zrosty na jajnikach i powiedziała że wogóle bede miała problemy z zajsciem w ciąze (bez zrobienia USG!) POtem okazało sie ze wszystko mam w porządku i o żadnych zrostach nie ma mowy a to co przeżyłam to moje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo to faktycznie ja co prawda narazie 2 gin ale ona jest bardzo dobra podobno bo to Specjalista Ginekolog-położnk i Specjalista Endokrynolog:D Takze zobaczymy jak zajade co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki melduje sie że żyje jeszcze ale czuje sie fatalnie i niewiem jak sie nie poczuje lepiej to na to L4 pójde. Rea masz racje ale ja niedawno byłam na L4 i w tym roku już pare razy bo coś dużo choruje. Boje sie czy nie bedzie fasolki bo tak jakoś dziwnie sie czuje i rano wymiotuje a wczoraj strasznie mnie mdliło HHHmmmmmmm ledwo żyje Chciejka dawaj relacje co za M został na noc?????? pewnie hodzi o staregoTAK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Rea__ tak tak to o tego padalca chodzi..to on zostal na noc..:/ Chciejko gratulacje!Wiedzialam,ze dobrze Ci pojdzie i mowilam,zebys sie nie stresowala. Ja wlasnie kawke pije,zjadlam jogurcik i ogladam dzien dobry tvn. Mam dzis kupe roboty,bo przez weekend dom troche zarosl,bo nas nie bylo i musze to wszystko dzis uporzadkowac. Pozdrawiam Babolki i milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i ja zaktualizuję tabelkę :) Witam w poniedziałkowy poranek i życzę miłego tygodnia :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Ja jeszcze rozstepów nie mam, codziennie sie oglądam czy nic się nie pojawiło i jak narazie nic :) Ale pewnie już niedługo :) Mfigielek, a płeć już znana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Witaj:D Milego dnia zyczeja dopiero na 12 do roboty i tylko 2 dni niecale pracy oj zle sie dzieje w tej Naszej fabryce zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ja znikam ide na kawe do kuzynki bede wieczor bo na 12 do pracy ide.i bede po 18.papa🖐️ Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No w koncu mam co czytac ;) Odezwały się brzuchatki ;) Mfigielek to już 5 miesiąc....Właśnie jaka płeć?Animonda Ty też się pochwal. Foliku___Ty ty ty!Ja Ci dam dietę zgrabna d..pa jesteś :) z Twoich opisów inaczej sobie Ciebie wyobrażałam....I znowu blondyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja znajoma której został tylko jeden jajnik i też cośś z nim było nie tak ok.30-stki urodziła dziewczynkę a wcześniej mieli chłopca i co?cuda się zdażają ;) Uszki do góry nie jest z nami jeszcze tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki.... ja i dupa.... wlasnie dupa.... duza duza ..... nie wiem czy wszystkie otrzymały juz foto bo mi sie cos zawiesilo..... to ktora nie dostała mnie to pisac bo juz nie wiem gdzie co i jak.... ja tez dziekuje za foty od Was.... i ja nie blondyna ja tleniona.... hehehehe ja szatynka raczej ale jakos w blod mi ponoc lepiej..... a klaudia to jak sobie mnie wyobrazałas........... z brzuchem na kolanach.... ??? ja od soboty wzielam sie za siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Weszlam na chwilke do Was zobaczyc czy cos jeszcze mi doradzilyscie i co tam u Was,i zbeiram sie do pracy bede po 17:30 mojego czasu a waszego 18:30.Buziaczki.milego dnia.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik32 Ja nie dostalam Twojej fotki a wysle Ci moja wieczor po pracy.Czekam.buzka.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety płci jeszcze nie znam. Może dowiem się na USG 27 maja. Ale to dla mnie nie ma znaczenia :) Ważne, żeby dziecko było zdrowe i silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aminonda a pewnie ze byleby zdrowe dziciatko sie urodzilo.... to najwazniejsze.... ja tez obojetnie co byleby zasiac cossss.......... ale cos slepakami chyba moj M strzela..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem Wam ze wczoraj znajomi powiedzieli mi ze bzzyt sie jak chcieli dziecko.... przez pol roku codziennie a czasami i dwa razy dziennie... i nic w koncu ktos powiedzial im ze co drugi co trzeci dzien i jak tak zrobili to od razu w 2 miesiacu staran było II krechy.... ja juz zwariowałam..... kiedy.... ja juz nie mierze temp. w tym miesiacu ..... robimy przerwe.... w obserwacji... no moze jak kasa bedzie to monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ty diable!!! ale widać po tobie charakterek, ty żmijko!:))) poza tym laska jesteś i miałaś być czarna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie na moje miejsce jakie laski na rozmowy przychodzą! w 10 cm szpilkach! ja to nie zrobiłabym dwóch kroków w takich, ba nie wiem, czy ustałabym w takich, a te biegają po kaflach!!! a nosy pozadzierane!!!! no tak, jak oślizlaka zobaczą to im mina zrzednie! cha cha baby, jak ja już chcę stad iść!!!!! uciekać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×