Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a pojadłam.... ufff teraz ruszyc sie nie moge... zjałdam jednego banana choc nie przepadam za nimi.... czyli tzw. slodkie ziemniaki.... i grahamke z wedlnka.... jeszcze mam fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nie nie dziekuje w niedziele ide na komunie a nie mam w co sie ubrac wszystko sie za małe zrobilo i wokolo pytaja kiedy rodze.... hehehehe dowcipnisie.... mnie przeciwnie do Ciebie mąz nie szuka za kijem od szczotki.... :( ale mnie ponoc kocha pytałam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robila ktoras moze z was pomysł na zapiekane zeimniaki.... z jkims miesem mielonym i do tego sos .... reklamuja teraz... bo jeszcze tego nie robilam.... dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 godziny i jade do mezulka do domku.... ostatnio cos mnie na przytulanie z nim nalecialo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy ide za pol godz..Przy zyciu trzyma mnie tylko mysl,ze dzis ostatni dzien i bede miec 3 dni wolnego.. Jeszcze bede dzis chyba za tlumacza robic,bo dzwonila do mnie jedna z dziewczyn-awantura sie zrobila przez taka smarkule,ktora niedawno zatrudnili.Wczoraj dostala opierdziel od szefowej i zaczela ryczec,pewnie jeszcze jej cos nasciemniala znajac ja i glupia szefowa zaczela ja przepraszac!! a gowniara jest nie do wytrzymania..do pracy przy sprzataniu przychodzi wymalowana i ubrana jak na dyskoteke.Ostatnio nawet w szpilkach przyszla!Do tego dziewczyny musza po niej sprzatac,bo robi niedokladnie,a jak jej zwroca uwage to sie smieje im sie w twarz.. Laska przyjechala tu za chlopakiem,ktory pracuje u nas jako kelner.Znali sie tydzien jak tu przyjechala.No,ale co tu duzo mowic laska ma roczne dziecko,ma 19 lat,a malucha wychowuje jej mama.Ona nawet nie zna rozmiaru ubranek swojego dziecka,w sklepie dzownila do mamy,zeby zapytac..Uhhhhh mowie Wam,moglabym ja rozszarpac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maja dosc i chca,zebym pomogla w rozmowie z szefowa,bo u nich cienko z jezykiem.Mam nadzieje,ze bede miala na to czas.. Zapomnialam dodac,ze przyjechala za chlopakiem,ktory jest od trawy uzalezniony.Swoja droga nie wiem jak mozna sie od tego uzaleznic.Mialam czas kiedy palila duzo tego gowna i przez dosc dlugi czas,ale kurcze nigdy nie dlatego,ze musialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zeszlo mi troche na herbatce u kuzynki,pozniej poszlam cwiczyc i zeszlam em zrobic obiadzis mmmm pycha rybka filet na warzywach uwielbiam tego to bym mogla jesc tonami takie to dobre jeszcze na oliwie z oliwek szok.I teraz pije kawke i zerklam do Was ale zaraz juz zmykam bo ide pouladac sobie ciuch w szafie i porobic porzadek trzeba troche kaloriew po obiedzie zbic.takze pewnie bede wieczor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu w droge temu rolki..Czas sie do roboty zbierac... Milego popoludnia Babolki.Zajrze do Was pozniej 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Milej pracy zycze a ja sie ide zbierac za porzadki w szafie jutro porzadki w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula gdyby nie mój brzuch na kolanach, to wzięłabym 2 porcje. a jak to sie robi, może zrobię wielorybowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, daj chłopu urlop bo zwieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Plujko, lekarz tobie powiedział, żeby z piątkę zrzucić nie odchudzasz się z nami? mnie to idzie różnie, ale się staram. ale dzisiaj robię grilla i pewno się napcham jak dzika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popaprancu.... REA... znaczy sie tu plujka - odchudzałabym sie z Wami ale Wy tak mało jecie.... a ja musze kawe... jogurt itp... a dzis nawet na banana sobie pozwolilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powga to ja jak sie nie zstanawiam nad jedzieniem REA to wlasne nie jem duzo i trzeba sie ruszac to podstawa.... to juz przeciwyczyłam w niejednej diecie.... ktoras to tu cwiczy - i dobrze... chyba lola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się nie głodzę bynajmniej, co to to nie jem chude śniadanko, w ciągu dnia warzywka (marchewki), owoce, jogurty, na obiad gotowane mięso z warzywami. więc jestem najedzona, a przy tym coraz lepiej się czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chcę do domu nic mi się nie chce tu robić, fuj! najbardziej mnie martwi to, że zabiorą mi komórkę. mam po 1000 rachunki i kto mi teraz będzie za to płacił????:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a M_M nam zaginęła w akcji, gdzież ty się podziewasz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. niki juz sprawdzam.... REA wynocha @ w tym miesiacu i jedziemy gdzies po dziecko..... -ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M sie gniewa bo ja sie odzywałam dawno cos mowila ze zaginie w kacji gdzies miedzy wierszami pisała... halooo M-M jestem juuuuuu wiec wracaj do nas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam.... pa róbcie dzieci te co moga bo ja i REa to sie musimy troche pomeczyc z niemile widziana @ .... musimy do Ameryki powywyłac na wczasy nasze niechcie kolezanki i dopiero działac... ale co tam jak trza to trza... papapapa moj jedniodniowy tydzien dobiegl konca huraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tylko na chwilkę bo spadam na imprezkę ;) Byłam dziś i gina. Dał mi nadzieję na dzidzię. Zbadał mnie i zrobił usg. Jajeczko ma 14 milimetrów jak na ten dzień coś małe ale mówił też że może to być już ciałko żółte po owu. Więc nie wiadomo. Jeśli jeszcze jajeczko to trzeba działać ale mówił, że co dwa dni. Wczoraj było więc jutro następne. Oprócz tego kazał zrobić tą prolaktynę z obciążeniem w drugiej fazie cyklu no i badanie nasienia. Wprawdzie te pół roku czy więcej co się staramy to mało ale z powodu mojego i eMa wieku można zacząć już badania pomału czy coś jest nie teges. Wyobraźcie sobie że napisał mi w którym dniu cyklu w przyszłym miesiącu mamy bzzz a jak nie będzie ciąży to rozpisał kiedy bzz jeszcze w następnym miesiącu. No i około 12 dc mam znów przyjść z wynikami i zobaczymy ile ma jajeczko. A jak będzie małe to zrobimy jeszcze badania hormonalne. No ale nadzieja jest!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki kochane wreszcie jestem bo wczoraj nie mogłam bo nie było mnie. Klaudia jak tam samopoczucie masz jakieś przeczucia że bedzie fasolka??????? Ja to mam tak jak folik ale zobaczymy kto wie może akurat sie udało bo od dawna nie miałam tak jak teraz w dni płodne mokro może tamte cykle byy bez owu ja już bym chciała do przodu czas popchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU kochana szkoda że przeczucia były bez podstawne ale @ minie i bierz sie do roboty. Dawaj maill-a ze zdięciami Nikamo też czekam na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babony wstrętne gdzie jesteście???????????????????????? wracać tu i to szybko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea__napisze Ci jutro maila z przepisem,ale pychota jest mowie Ci.. Ja tak sobie w pracy siedze.Za tlumacza juz robilam,nie bylo tak zle.Chociaz troche krzyku bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Musialam sie isc zdrzemnac po obiedzie,a teraz siedze i ogladam serial.A u Was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widze ze nikogo tu przy piatku niema wszystkie juz zyjecie weekendem??? Trudno,w takim razie znikam z kompa:D Do jutra.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć okropne babole! Nie zaginęłam w akcji, ale jak widać moje zniknięcie wreszcie wyrwało Folika z letargu :-))) więc warto było... Zapowiadałam,że lecę eMowi obiadek zrobić i wio do dentysty :-) Nie wywinął się biedny, ale lawirował jak mógł:-) Ja niestety już przez jego guzdranie się nie wyrobiłam, ale byłam dzisiaj, już mam spokój. Nie wyrywałam bynajmniej, tylko wyleczyłam oba górne \"mądre\" zęby (mądry to będzie ten, co mi wytłumaczy, na co one komu-ani ich umyć, zaraz się psują i cholernie bolą przy leczeniu najmniejszych ubytków!) Ale nie narzekam, przeżyłam, mam już spokój! Foliku, wysłałam Ci zdjęcia na maila Ferminko, z Ciebie też śliczna mamusia będzie! Wysłałam Ci zaproszenie na nk (ta Magdalena z Oświęcimia to właśnie ja!) :-) Lecę, bo mój M już mi tu ziewa, przyszłam tylko na chwilkę, zapytać moją mamę,jak się robi młodą kapustę z koperkiem i boczkiem, bo mam smaka a zero wprawy:-) Trzymajcie się i bez odbioru! PS będę u Was niedługo :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_M To ty jestes z Oswiecimia? Mój eM tez jest z Oswiecimia a ja niedaleko.Podaj na NK dane albo napisz mi na emaila.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×