Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

wyobraźnia była inna, jaka była? mnie dawali kruczo czarne kudły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez Ciebie jako bruetke widzialam taka popaprana.... ale w sumie popapranca widac w Twojej buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, bierzesz jakieś przeciwbólowe na @? jakie? ja nie daję rady dzisiaj, a wczoraj spałam z termoforem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchenne koszmary Gordona Ramseya na tvn. Mistrz kuchni i ma najwieksza siec restauracji w stanach.Bierze udzial w programie,gdzie jezdzi po tragicznych restauracjach i pomaga im wszystk zorganizowac i wyjsc z dolka.Gosciu jest baaaaaardzo bezposredni i nie owija w bawelne.Teraz jest odcinek gdzie jest w rest gdzie lataja muchy,podaja splesniale jedzenie,a po lodowce biegaja robaczki hehe.Menagarstwo ma wszystko gdzies,a do interesu dokladaja co miesiac 30tys dolarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cccccoooo? Popaprańca? anioł wcielony! ciekawa jestem jak żmijka prawdziwa wygląda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w tv tylko fakty i m jak milość:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea skoncz z tym aniolem,co?Myslisz,ze jak bedziesz nam to w kolko powtarzac,to ktos w to uwierzy??Kobieto Ty masz na czole wypisane,ze diablica z Ciebie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ania popioeram..... czy ruda czy biała czy tleniona, czy czarna jak anulka .... to i tak paparaniec i diabeł..... (blond) z REA wypisane na czole..... hihi REA a co do @-wych boli to jem tylko nurofen forte dzis i jutro 2 dni a pozniej jest o niebo lepiej.... a ja Wam powiem co zauwazyłam..... ze z prawego jajnika jak mi jajo idzie to mam jakby dlugi cykl i bez skosku z nastepny miesiac z lewego i jest skok i jest normalnie @ i obfita zazwzyczaj.... zobaczymy co teraz czas na długi cykl.... hmmmmm zobaczymy.... na monitoring mialam sie przejsc.... isc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o rade isc na monitoring..... moze jednak ten cykl... w sumie raz pojde..... bo w poprzednim cyklu jajo rosło a czy pekło...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ masz pocztę... a co do monitoringu... dla spokojności możesz pójść ale dobrze by było, żeby po owulce też sprawdzić czy jajo pękło, w końcu to najważniejsze ...ale ja chodzę już drugi cykl i nic to nie daje , że wiem kiedy dokładnie będę mieć , chociaż nie powiem... mniej mnie stresują teraz te jaja hihi skoro wiem, że wszystko oki z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia.... patrycja dzieki za foty..... ale z Was fajne babki.... klaudia.... ile Ty masz lat??? matko jak Ty mlodziutko wygladasz.... jaki szczypiorek z Ciebie..... Ty to chyba sie z nami nie odchudzasz.... ??Patrycje tez inaczej Cie widziala w wyobrazni..... hmmmm laseczki jak sie patrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ laska do pasa ... hihi potem sie kończy laska :( ale tylko chwilowo :) uroczyście obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jak już zaczęłaś obserwacj ę to skończ, ale rzeczywiście wazne jest, czy to jajo pęka, bo ja nie, to tempka, wykresiki swoją drogą a tak naprawdę owu niet ja wam dam diabła, prywatne analizy psychologiczne, porady sercowe, wyciąganie z dołków, przepisy kulinarne to co?:)))) diabeł? pindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram dzisiaj normalnie a tych leków już się boję brać, po tych 4 antybiotykach to mam sito w żołądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rea chyba uczynie to co rozpoczełam.... i ten cykl zaobserwuje sie czy peka.... wlasnie jak nie peknie to wowczas moze jakis zastrzyk zaleca.... i beda pekac.... a tak so sie mozna zabzykac... na smierc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zabzykania na śmierć... twój M przeszczęsliwy, że masz @?:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik___fajnie że jesteś ;) Szczypiorek?chi chi ale mnie podsumowałaś.Nie no ja się nie odchudzam nie mam z czego.A latek mam 26. Pati___poczta!REA____poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu dziś mam małego podrzutka ;) Także małe urwanie głowy.Brzuch mnie jakoś ciągnie ale nie czynie zadnych obserwacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia bo chudzinka z Ciebie.... czy czasem mąz nie szuka Cię za kijem od szczotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czyń Klaudynko, nie czyń, samo wyjdzie. zresztą nic nie rób, bo może, może się kiedyś tak zdarzy, że sie obudzisz, a tu będzie wielki brzuch sterczał znad kołdry!!!!:))) bynajmniej nie piwny brzuch męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chi chi!Moj M mówi że boi się mnie przytulać żebym się nie rozpadła...dowcipnić.Dobra spadam narazie.Miłego dnia! Pati czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA kiedy zawitała do Ciebie @-punia kochana... ? ja od wczoraj... jak tam idziemy łeb w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ja od poniedziałku się męczę, mam po 8-9 dni to cholerstwo. Kiedyś mnie bolało na początku teraz w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babsztyle jesc mi sie chce i nic nie mam musze isc do sklepu.... czy ktos mnie czyms fajnym poczestuje.... ja wszystkim klientom kaze jutro zadzownic.... bo mysle ze dzis poniedzialek.... feee dzis przyszłam do pracy po weekendzie wiec dla mnie poniedzialek.... juz 4 osobom tak powiedzialam.... nie moge sie przestawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja poczta ;D Spacerku jak samopoczucie kiedy masz jakieś badanie? Ferminka Tobie zaraz wyślę na meaila foty Folik dziś piątek przestaw się!a w weekendy masz wolne? Beatka jak noga? Ania pewnie w pracy? Lola a jak tam u Ciebie staranka,śluz itd.Bo dawno o tym nie pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko podaj meaila bo nie mam jak wysłać albo wyślij do mnie:madziulek.83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - wolne mam weekendy a jakze.... i wolne w domu ale juz nie moge doczekac sie jak w domu bede miec robote w sensie swoje katy do sprzatania bo na razie mam tesciowej katy...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja mam zapiekanke z ziemniaczkow,mieska mielonego i boczku z sosem beszamelowym-chcesz troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×