Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA Ty głupolu wrocławski... - chory, zapylony, na zwolnieniu - chory, niezapylony, niezadowolony, na zwolnieniu - zdrowy, zapylony, szczęśliwy i nas olał, dzwoni po rodzinie - zdrowy, niezapylony, w pracy czyta forum, zacięty i ukryty - zdrowy, niezapylony, nie czyta, bo się zawziął na amen chyba opcja nr 2 najbardziej pasuje.... tyle ze - chory, niezapylony, zadowolony bo chce miec zdrowa dzidzie, na zwolnieniu, niezadowolony bo tesciowa blisko... wrrrr i ciagle gdera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik dawaj fotę, musimy się zapoznać! my tu już mega wymianę zrobiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati co sie dzieje??pisz mi na emaila zaraz Folik a ty wysylaj swoje zdjecie na mojego emaila musimy sie poznac wszystki no nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się bałam, że do nory się wkopałaś, jamy przepastnej,a ta sobie spokojnie w łóżku z emem leżała. teściowa nadskakiwała, M plecy smarował maściami, my się zamartwiałyśmy, a ta LEŻAŁA pinda warszawska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ z tym piciem to masz chyba po mnie hihi w ubiegłym roku jak byłam taka chora, pisałam zresztą... to z tego niepicia wreszcie wylądowałam u urologa, zmuszałam się ... potem ale słabo mi to wychodziło. Ja to tak na prawdę mam rodzinne... po wodzie mineralnej jest mi słabo i niedobrze, więc muszę ją zakrapiać czymkolwiek... nawet cytryna , odrobina cukru , sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Wiem ze nie powinnam jesc winogron ale tylko one i jablka jem nic inngeo.i pije wode mineralna to fakt.aaa i kiwi jeszcze jem i papryke czerwona zielona i zolta kupilam ale jeszcze sie nie chycilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zdjecia.... to moze w poniedzialek ja nie mam tutaj zadnych w pracy zdjec.... buuuu ale w poniedzialek owszem wysle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm musze poczytac co u was bo w temacie zdjec to juz nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ FERMINKO_____ właśnie... maile poprosimy, bo my już spotkanie online ... przebyłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ nic takiego, po prostu gorszy dzień i trochę stresu mnie dopadło, sprawy rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati acha rozumie,a mi juz przeszlo:D zaraz ide do kuzynki na herbatke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja mam tak samo, zabarwić czymkolwiek, żeby to nie była woda! Foliku, ty tam wybierz ładne zdjecie, bo mamy takie laski tu, że mucha nie siada, zobaczysz:))) Lola twoja przewaga, że ćwiczysz, ja jutro na rowerek wsiadam i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA tesiowa nie nadskakiwała a podskakiwała..... a mąz nie smarował pleców.... bo sie zarazil i ja to musiałam zrobic nie wierz jakie sa chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ladne zdjecie.... hmmm moze siostry wezme... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec z tego wynika ze juz sie niezle znacie - wizualnie.... hmmmm przgapilam taki temacik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, masz moje foto na skrzynce, czekamy na twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już wszystkie się dokładnie obejrzałyśmy, a ja z Nikulam to nawet tu i tam, cha cha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta krzykaczka poranna Klaudyna się podziała? tak budziła i poleciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki :) O porsze wylazla wkoncu z nory...Ladnie my tu sie zamartwiamy a ta sobie lezala plackiem w domu i sie choroba tlumaczy...oj oj-tu pogrozilam palcem :P Ja juz po sniadanku i po kawce,zaraz ide sie kapac i bede robic obiadek.Jutro juz wolne,achh jak sie ciesze :DJutro robimy grilla wiec bedzie obzarstwo-przyznaje sie juz teraz.Nie ma takiej sily,ktora by mnie od jedzonka z grilla odciagnela... Ja oczywiscie nie mysle o niczym innym teraz jak tylko o tym kiedy moglabym testa zrobic,zeby juz cos wiedziec..sama siebie tym denerwuje ... Folik zaraz tez Ci jaka fote wysle,a co,nie bede gorsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA zaraz zerkam ale tu i tam.... hmmm z nikulam.... co to znaczy.... mam wolne myslenie dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wysyłajta dziołchy.... ja w poniedzialek Wam posle bom nie byla w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Folik, ciekawska jesteś...no zastanawiałyśmy się jak blondynki prawdziwe od tlenionych odróżnić....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim eMie odmiana następiła! czeka na dziecko, dopytuje się, tatuś jak nie wiem co! tylko obydwoje spać idziemy o 21 zamiast bzzzzyt robić!!!! a ja mam teraz mega @, wyrywa mi flaki, okropne to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA to @ masz ze mna i bolesna ja tez taka mam./... i nie ciekawska nie ciekawska.... sama piszesz ze cos wysłałas..... wiec zernke ale czasu mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki:) Oj jak wspaniale ze dzis piąteczek !aż sie inaczej żyje.Nareszcie weekend i wyjazd w góry fasolkę robic,co prawda juz nie po owul ale cwiczenie czyni mistrza:) A co do tego rozrózniania prawdziwych blondynek od tlenionych to nie taka prosta sprawa dbo u mnie na głowie jasno a reszta czarna ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czas ruszyc tylek..jak mi sie nie chce...no szok mowie Wam... Looo kurka jeszcze sie kuchenne koszmary zaczely...a ja tak to lubie ogladac...hmm....nie no musze sie przeciez ruszyc... A moze dzis nie bede sprzatac..zrobie tylko obiad..a posprzatamy jutro razem,co?dobra mysl nie?tak tak bardzo dobra,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, jakie koszmary kuchenne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka... REA no laseczki z Was niezłe..... :)..... wyobrazna jednak była inna..... fajnie jest wiedziec z kim sie gada.... fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×