Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No i wreszcie Klaudia zrobila tesciowa.... tak sie ciesze... GRATULACJE 3 fasolki nowe.... az mi łezka poleciała.... jednak maj przyniósł bociany.... dawajcie receptory na bzyczenie..... raz dziennie dwa czy rzadziej czesciej.... recepta jaka.... Ciesze sie i boje ze sama zostane tytaj nie zaciazona..... buuuu..... musze isc chyba na topik z problemami..... ile nas zostało.... mamo..... kiedy my.......????? recepty napisac prosze anka kaludia beata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA trzeba polewac..... pewnie po wczorajszych 4 kreskach lezysz nieprzytomna.... a dzis tez juz z rana pijemy...... Klaudia zaciazyła słyszysz.... REA.... halllooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Folik, po wczorajszym cudzie, to ja byłam pewna, że klaudynka jest podwójna. spokojnie sobie spałam:)))) Klaudusiu - gratulacje, bardzo się cieszę!!!!!!!!!!! 3 strzały na 24h, no takiego topiku nie ma napewno nigdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KURDE! Az mnie ciarki przeszły od czubka głowy po stopy! ja tu wczoraj popoludniu zniknelam po wiadomosci Beaty, a tu ranow chodze i co!!! Jejku! Gratulacje! Klaudia, Anka, normalnie mamy rekord na topikach wszystkich chyba! Mowialam, ze wiosna to dobry czas na rozmnazanie! Teraz Rea , Folik i Pati, z racji wieku:) Rei to nie moze sie nie udac, z takich nastawieniem chłopa! Pati, Ty pisalas wczoraj,m ze niby po owulce ale jak brzuch bolal to działaj! Ty pewnie jakbys poszukala to z tych ziół swoich i mieszanek naturalnych potrafiłabys miksture na mega płodnośc zrobic! Przejrzyj dokładniej te babciowe notatki, moze cos zaszyfrowane ?:) Ale sie ciesze, Dzien Matki! hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy duże zmiany w tabeli, zaraz zobaczymy ile nas na placu boju zostało - nie jest nas dużo: 1/ patrycja75 - no tu się spodziewamy bomby, cykl 11 2/ Ziarenko lnu..........- nic się nam nie odzywa, cykl 11 3/ Lola83-1..... Lola, w czym przyjazd do pl przeszkadza? cykl 9 4/ Rea..........- prace w toku, cykl 7 5/ ewika74...- nie pamiętam, był teścik? cykl 7 6/ Folik32.......choruje - zapis na przełom czerwca/lipca..cykl 6? Folik, masz mniej ode mnie cykli? coś się chyba tobie pomyliło...? 7/ nikulam......- prace w toku, tak? cykl 6 8/ nowa81.....- tu mamy małe zwątpienia ale i duuuuużo czasu! cykl 5 9/ Nikamo74.....- też czekamy na wyniki testu:), cykl 2 10/ Chciejka26...- prace wstrzymane, szukamy dawcy ok, 10 sztuk, jedna w tymczasowym spoczynku, pogrupowane ilością cykli, w tym 2/3 z dużym prawdopodobieństwem, że wypadną z tej tabeli i wpadną do innej:) Folik, policz te cykle, jak coś odjęłaś, to ja też mogę przynajmniej ze 2 cykle, kiedy chorowałam, sprawdź to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, co za smutki? Nikulam, a ja ciebie to nie wywoływałam?!!! Ferminko, Chmurko, mfigielku - ale się wam tam ciasno zrobi na dole:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA,KLAUDIA_________GRATULACJE:) :) :) Wow to się nazywa wiosna .SUPER! Powiem szczerze że az mi łezki poleciały z wzruszenia,teraz mam nadzieje że machina z fasolkami ruszyła i w czerwcu my tez do Was dołaczymy. Ja niestety wczoraj @ dostałam ,ale tak jej nagadałam ze mam nadzieje że sie na mnie obrazi i juz conajmniej przez 9 miesiecy do mnie nie wróci.... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo, wyganija, wyganija, wszytskimi sposobami czarowa fasolke trzeba:) Ja bocianow ypatrywalam i wmawialam sobie, ze nie na darmo kraza nad moim blokiem. Kupilam nowe perfumy i wmowilam sobie, ze ten zapach ma mi sie kojarzyc z ciaza:)Za rad Pati, odnalazłam sw. Dominika i rozmawialam sobie z nim, choc przesadnie wierzaca nie jestem. Kwiecien -mój miesiac , to byl czas jakies wiekszej ilosci spacerow z Memem, wyjazdu na Swieta, spokoju, innego myslenia. Wierze, ze pomogly wasze zyczenia urodzinowe, prosby i modlitwy Pati o nas wszystkie . Wszystko do kupy, wierzyc trzebai ..poczekac, co ciagle powtarzam. Ale Rea podsumowanie ładne zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Foliku, 7 cykl chyba, w poprzednim też miałaś 6. Nikamo, szkoda, szkoda, mógłby być zbiorowy szał:))))) ale 2 cykl, to jeszcze malutko bardzo:)))) no ale wiesz, czerwiec też magiczny miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina_ ja licze bociany tej wiosny i juz 24 naliczyłam ,wiec myślę że kazda z Nas po jednym dostanie(a moze i po dwa hi hi). Rea_ wiem ze 2 cylk to za mało a jeszcze mam mojego eMa tylko w weekendy,ale teraz w czerwcu jak bede miec owulke na tydzien zjezdza wiec ja go zajeżdzę ha ha :) On strasznie chce też fasolke i wczoraj biedny sie bardziej smucił z @ niz ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ty teraz jako podwójna matka, musisz nas szczególnym patronatem, wysyłaś fluidy, uspokajać.... ja sama nie dam rady:))))) ale nie jest źle, wszystkie sie chyba przyzwyczaiłyśmy do tego, że nie od razu się uda, tylko jeszcze z Nową mamy trochę pracy. ale wiesz, trzeba cały czas powtarzać, że się uda, że jeszcze czas, wiesz to co zawsze:))) u mnie prace trwają. zaznaczam, że nie ma presji, pośpiechu i nerwówki, już chyba sobie wykształciłam dystans do tego. ale sobi spokojnie działamy. nie wiem tylko o co chodzi u mnie w tym cyklu, bo: każdego 14 dc miałam pierwsze objawy/bóle śródcykliczne, lekkie pykania jajników itd. potem 19 dc pulsowanie jajników i bardzo duży ból piersi, czyli owulacja. teraz w 14dc miałam bardzo silny ból jajników i krzyża, bóle jak na @, zero bólu cycków i śluz. teraz niby czekam na owu do 19dc, ale się zastanawiam, co to tego 14 było? pomiędzy tymi dniami (14 i 19)jest zawsze dziura bezobjawowa i zastanawiam się o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś to napisałam bez ładu i składu.... Folik, co jest z tobą? pojechali na to szkolenie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem że to może głupie ale ja juz w końcu nie wiem jak z ta owulka ma byc ,mnie zawsze ok 14 dnia bardzo boli jajnik ale za duzo śluzu nie mam ,śluz pojawia sie tak parę dni później jak juz jajniki nie bola i w koncu tak naprawde to nie wiem kiedy owulka jest. A temp to ciagle zapominam mierzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 6 Rea bo ten jest 7 ale brak dzialan w kierunku dzidzi wiec starankowy bedzie nr 6...... jesli na nic nie zachoruje..... wrrrrrr uciekaj chorobo... ode mnie i od M-a.... REA kurna kiedy my zaciazymy..... u mnie teraz jest mega sluz.... nawet nie wiem kiedy to dc... ale gdzies chyba srodek./..... ja juz odstawiam wszystko....... i do dziela..... od nastepnego cyklu kolo.... 14.06 mam miec@ teraz odpoczywam//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE rea POWALILO MI SIE 6 BYŁO MAJOWY NIEUDANY BEDZIE 7 BO TEN JEST 7 ALE BEZ BZZZZZZZZZ wiec 7 bedzie po @-pie..... no tak .... prawda.... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie pojechali na szkolenie zbieraja sie jeszcze musze poudawac ze pomagam im..... o 12 wyjazd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja bym tam nie zwazala na antybiotyk, tylko działała;) czy dobrze pamietam, ze wspominalas, ze bierzesz rovamycyne? To antybiotyk, ktory jest bezpieczny dl akobiet w ciazy i podaje si ego przy toksoplazmozie:) wiec pewnie duzych szkod nie robi. Ja niestety mam problem z tokso, ale nie chce mi si enawet gadac o tym, bo to dluga hiostoria i niezakonczona jeszcze, ech:( i powod trcohe do zmartwien, choc ogolnie staram sie byc dobrej mysli ale Foliku, jaj nie ma co marnowac, tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do Rei.. Twoj organizm takie figle płata , zeby Cie zaskoczyć:) Wiadomo, ze teraz bzz ma byc , kiedy ochota bedzie i tyle. A luby, skoro o wozkach mysli, to juz samych najlepszychh zołnierzy wydeleguje:) To wazna bitwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, a jak z cycochami? bolą ciebie w środku cyklu,czy nie? owulka jest po tzw. szczycie śluzu (w ostatni jego dzień). Może monitoring? Są też testy owu przecież, robiłaś je? Folik, sama mi mówiłaś, jak sie chciałam zdjąć z tabelki jak chorowałam, że liczy się każdy cykl, nawet jak nie ma staranek. gdybym ja chciała poodejmować te cykle, kiedy się nie starałam, bo byłam chora i brałam leki, albo nie było bzzz, to miałabym cykli z marne 3, albo nawet i 2. więc przestań mi tu kombinować babolu jeden! a z tą owulką, to ja robiłam testy owu przez 3 mce, wyniki pokrywały się z odczuciami fizycznymi, ale jak brałam antybiotyki testy nie wychodziły. były cały czas negatywne, chyba, że nie miałam wtedy owulacji..... założyłam sobie, że owulacja jest u mnie 19 lub 20 dc, raz była 21. zaczęłam jednak plamić przed @ od 2 miesięcy i trwa to 2 dni, więc może mi się to przesuwać, bo liczę 1 dc od 1 dnia plamienia. ale tak, czy siak etap walki w czasie owu mam już za sobą, doprowadziliśmy sie nawet do małego kryzysu w sypialni przez to, więc działamy sobie bezstresowo:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ja to już całkiem do tego inaczej teraz podchodzę... wcześniej walczyłam, bo już miałam dośc tej pracy, chciałam się załapać na zwolnienie lekarskie i być chroniona w ciąży, teraz już mam luzik, chociaż wszyscy mi mówią, żeby sie jeszcze postarać i naciągnąć zusik, póki jeszcze mam prawo do świadczeń i iść na zwolnienie, nawet jak wygaśnie umowa, nie wiem, ja już nie chcę mieć z nimi nic wspólnego... a wózkowicz działa, uciekam aż trochę od niego, cha cha ty mi lepiej o tej toksoplazmozie powiedz, bo wiesz, ja to z moim kotem niedługo z jednej miski będę jadła..... testów nie robiłam, bo jak mam sie dać kłuć to mi się odechciewa badań, takie sceny robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycochy to mnie cały czas bolą:) Masz racje Rea w tym miesiącu kupie testy owul ,przynajmniej bede miała czarno na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, żebyś mnie źle nie zrozumiała: Nikamo, a jak z cycochami? bolą ciebie w środku cyklu,czy nie? owulka jest po tzw. szczycie śluzu (w ostatni jego dzień). znaczy ostatni dzień śluzu, po nim następnego dnia - owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak to bylo, w sierpniu robiac badania do pracy, zrobilam tez na tokso, a tak, przy okazju jednego klucia:) i wynik dodatnii. No i sie zaczelo, lekarz pierwszego kontaktu nie wiedzial, co z tym zrobic, wiedzial, co nalezy , gdy tokso jest u kobiety w ciazy, ale gdy ktos chce sie starac , a nie ma objawowo to nie wiedzial, Poszlam do gina, on mi kazla jechac do poradni chorob odzwierzecych, czy jak to sie tam nazywa. A tam, znowu badania i wynik IGG i IGM dodatni, wiec faszerowanie antybiotykami, roznymi, po tzrech miesiacach wynik dodtani, ale lekarz pozwolil sie starac, mowil, ze ten wynik IGM moze byc podwyzszony nawet do tzrech lat. Kazla jednak zglosci sie do przychodni , gdy bede w ciazy. No i teraz , w tamtym tygodniu zrobilam badania i IGM nadal wysokie, troch enizsze niz w styczniu, ale duzo przekraczajace norme. Jutro chyba pojade do Przychodni specjalistycznej znowu, tam wyniki i moze uda mi sie pojutrze alboi w przyszlym tygodniu wystac w koljec do lekarza, oczywiscie prywatnie. Bo jestm umowiona,a le na koniec czerwca, a chcialabym wcezsniej sie skonsultowac. W poniedzialek moj gin troche mnie uspokoil z ta tosko, ze jesli awidnosc byla wysoka, to jest ok, Ale boje ise ze nowy bede brac rovamycyne, al bierze sie to przez cala ciaz niemal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pojade to wierm, ze zrobie tez wyniki na cytomegalie, ale w sumie po co, na to nie ma lekarstwa. A jest szansa ze to swinstwo tez mam, bo pracuje wsrod dzieci, a to od dzieci ponoc latwo zalapac. Wisz Rea , ja kota nie mam, naczytama sie i nie wiem, skad mam to swinstwo tokso moze od niemytych owocow, nie wiem, generalnie od kociej kupy na pewno:) Wtedy przez antybiotyki wypadly nam miesiace ze staraniami. Wiesz, jak czlowiek nie wie, to moze i lepiej, bo pewnie duzo ludzi ma takie rzeczy. Ja nie maialm zadnych objawowo, nosicielami jest wiele osob. malo kto tak na prawde wie, co z tym zrobic, ginekolodzy na wszelki wypadek daja ta rowamycyne, tych poradni chorob zakaznych, tropikalnych i odzwietzecych jest w Polsce bardzo malo. Generalnie nie ma sie co martwic, i tak jak bedziesz w ciazy i masz kota to lekarz pewnie bedzie kazal robic Ci badania co trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data owulki to podstawa, można resztę zbagatelizować i nie szaleć, ale okolice, kiedy strzelać chyba trzeba znać. oczywiście rada Folika lekarza, żeby co 2-3 dni przez cały cykl jest super, ale w praktyce jest różnie, czasami poprostu nie ma możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea _ dzieki ,Ja wogóle to mam skapy śluz i powiem Ci szczerze że cięzko mi go oberwować bo jest znikomy. W tym miesiącu kupie jednak testy żeby miec pewnośc i moze pomoga mi w obserwacji na przyszłosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie sie rozpisaly.Czytania mialam a czytania.. Ja tam wszystkim sie chwale,a co! Najchetneij to bym plakaty porozwieszala hehe Ferminko ja sie troche boje badania na toksoplazmoze,bo mam kota w domu.Oczywiscie dawno temu szczepiony i nie wychodzi na dwor,wiec raczej nie mial gdzie zalapac,chociaz czytalam,ze kot moze byc nosicielem,ale nie miec objawow. Zobaczymy po badaniach..nie ma sie co martwic na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ jestem kochane, wkurzyła mnie na maksa....aż mi ciurkiem łzy się leją... powiedziała...że - po owulacji jest naturalne i dopuszczalne, że z sutków przy przyciśnięciu wydziela się mleczny płyn i to nie jest wina prolaktyny, bo ja mam ja dobrą. No k**** mać... sorry , że przeklinam ale zaraz mnie szlag trafi... prolaktynę miałam badaną w październiku i to tylko w 6dc.!!!! a ona mówi, że oki jest - nasienie ... a i owszem... ale ona nie może dać mi skierowania, bo nie takie nazwisko eMa, dodała, że... to kosztuje tylko 20 zł - mnie łaskawie zbadała i rzekła, że u mnie wszystko w porządku jak najlepszym - a co do owulacji...no głupia baba...powiedziałam, że miałam 8dc albo 10dc, bo wcale nie konieczne jest, żeby zawsze była u mnie mniej więcej w 20dc. a sama torba kazała się nie kochać przed 19dc kilka m-cy temu, ale już jej się zapomniało. Zaraz mnie rozniesie... po badaniu nasienia ( prywatnie) kazała mi przyjść z wynikami... to ja mam ja gdzieś .. jak już pójdę do tej przychodni to się zapiszemy razem z eMem Zarz Wam napiszę tempy... gdzie ona widzi tą owulację?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×