Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola - spokojnie, myślę że gdzieś do 18:00 można przeciągnąć. Potem na wieczór i całą noc stężenie rośnie, więc wyniki wychodzą zakłamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea acha dziekuje jutro jedziemy na zakupki dosc daleko od domu do wiekszego miasta bo musz sobie sukienke na wesele kupic i jakis buty moze dopatrze tutaj zobacze.A teraz znikam bede za jakies 30min bo musz zupke dokonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kresek to po piku to było jak przed pikiem czyli jasniejsze jasniejsze i wcale ich nie było na tescie... ja zauwazyłam ze ok. 12dc kreska II lekko widoczna a pozniej mocniej i mocniej i tak ok. 4 dni i tak jak zauwazyłam w srodku tych 4 dni najciemnieszja..... a pozniej juz jasniej i na koniec cien ciena... bylo tak w normalnym cyklu a w tym bezowulacyjnym to były ciemne mozno i wcale przerwa pozniej znowu mozen kilka dni i znowu nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc mocne czyli II cienmne bardzo i 4 dni jasne albo nic i znowu ciemne..... i cykl bezowulacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko----dziękuję bardzo za dobre zyczenia!!!! Rzeczywiście coś źle zrozumiałam o tym antybiotyku,ale zgadzam się w całej rozciagłości-trzeba ufać lekarzowi:)Tak po monitoringu jestem spokojniejsza:)Nie zgadzam się z lekarzem Folika,że jest on zbędny, jest bardzo potrzebny, zwłaszcza dla uspokojenia samej siebie:) REA---mimo,że M nie jest zadowolony to ja bym jednak na Twoim miejscu szukała pracy poza jego firmą, nie wiem wg mnie to byłoby lepsze rozwiązanie PATI---i ta senność....:) kiedy testujesz?:) Beatko---nie martw się prosze. To tak wczesna ciąża,że serduszko jeszcze może być niewyczuwalne, zaufaj lekarzowi....Nie abrdzo tylko rozumiem czemu nie dał ci zwolnienia tylko urlop poradził brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w cyklu bezowulacyjnym były 2 krechy kilkakrotnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - też tak czuję, że powinnam poszukać pracy, ale jak widzę, jak on na mnie czeka, planuje, jak jest mu ciężko to ogarnąć, bo on jest źle zorganizowany i jak myślę, że władowaliśmy tam wszystkie oszczędności, to chyba grzechem byłoby nie spróbować. Dam sobie kilka miesięcy, a pracę chyba zawsze znajdę. MOże gorzej płatną, ale mam nadzieję, że moje cv kogoś zainteresuje:))) jedyna moja bolączka to ta sytuacja teraz - wszyscy tną etaty i to się może utrzymać, ale zobaczymy póki co, ja się muszę przestawić mentalnie. nie będzie regularnej kasy, ale też własny system pracy, jeżeli frustracja to nie z powodu jakiegoś dupka, który nie ma pojęcia o tym co robię, raczej z kiepskich efektów może... jesteśmy obydwoje podłamani, ale ja chyba bardziej świadoma niebezpieczeństwa, jeszcze wierzymy, że się uda... jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę teraz spakować się w małą walizkę i uciec gdzieś bardzo daleko.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOla - to kup jakąś mega kieckę, żebyś tylko panny młodej nie wkurzyła!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, we wrocławiu jest taki sklep, w którym są tylko sukienki. Szyją je sami, niektóre są niesamowite... dodam tylko, że wiszą na wieszakach kolorami.... więc na jednej ścianie masz tylko żółte - długie, krótkie, kanarkowe, ciemnożółte, wchodzące w pomarańcz... wszystkie kolory świata i fasony, długości, z cekinami, z piórami - szok. czegoś takiego brakowało.... ostatnio kupiłam sobie kieckę w kolorze morskim - piękna, do kolan - 500 PLN, ale wykonanie jest świetne. gdybyś nie znalazła, zapraszam do wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Wrocilam juz do domku.W przychodni czekala 45 min zanim weszlam w koncu na badanie. Pobrala mi z 9 probek krwi no i mocz.Bardzo fajna pielegniarka byla.Pogadalysmy sobie i sie troche posmialysmy z irlandzkich lekarzy.. Wyniki beda za 2 tyg. Beatko__ U mnie na usg bylo widac tylko pecherzyk i lekarz powiedzial,ze widac,ze to bardzo wczesna ciaza.Dokladnie to powiedzial:o jaka malutka ciaza!Po czym stwierdzil,ze to dokladnie 5 tydzien.Serduszka nie widzialam,bo to za wczesnie.Zaczyna bic dopiero pod koniec 6 tyg,wiec sie kochana nie stresuj-gadam tak,a sama chodze i mysle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea _______bardzo dobrze Cię rozumiiem i nie dziwie sie ze jest Ci teraz cieżko myśleć o czymkolwiek innym.Ale napewno dacie rade ,moze byc na początku ciężko tym bardziej ze czasy tez teraz trudne. Ale wierze że dacie rade.zawsze zreszta możesz pomóc Mu na początku rozkrecic interes a potem sama poszukac innej pracy jeśl stwierdzisz że nie mozecie razem pracować.Ja obserwuje pary które prowadzą wspólnie firmy i jest różnie jedni są szczęsliwi inni mniej ,jak to w życiu ..najwazniejsze chyba to umieć rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----rozumiem, pewnie też bym spróbowała. Tak generalnie jednak nie chciałabym z moim M spędzać 24h na dobe, w domu, w pracy...do tego przenoszenie pracy na grunt osobisty, bo nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej ...Ciezze się,że ja mam swoje życie zawodowe a on swoje...W Twojej sytuacji jeśli jemu rzeczywiscie tak zależy i czeka na Ciebie niecierpliwie a do tego jak mówisz nie do końca sobie radzi to może warto spróbować/ Tak jak mówisz na kilka mc, zawsze przecież mozesz z czasem sobie poszukac czegoś innego. Trzymam za Ciebie (Was) kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bedziemy otwierac szampana,dla brzuchatek Pikolo.:) Nikulam co to za konkurs???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO CHYBA BYŁO PO TEJ NASZEJ POPIJAWIE W WARSZAWIE :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ZA NIC NIE MOGE TAM DOJŚĆ!!!POWIEM JAK OSIOŁEK ZE SZREKA....DALEKO JESZCZE? ;) :0 :0 :0 :0 :0 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :) :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA....CIAGNIE SIĘ I CIĄGNIE..... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;) ;) ;) ;) ;) ;) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×