Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ej no... gdzie wy wszystkie jesteście? o Wy FOKI>>>>> minęła strona 500 i co do norek tak? super foki, zaraz ordery zacznę rozdawać dla super foki topikowej !!!! Wracać , bo wstałam i coś Wam powiem :)chcecie wiedzieć czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBIĘ konkurs.... która... pierwsza wejdzie na stronę 502 już jest w ciąży... hihihi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? warto czasem spać :) Foczki_____ a ja mam pytanie z innej beczki.... skąd wy bierzecie te inne buźki, łapki (LOLA) i te inne bajery uśmiechy i takie tam ? bo ja tego nie umiem????? czy wydaje mi się , że nie umiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MAM DZIŚ HUMOR HIHI :) :) :) chyba po tym badaniu szyjki..... mówię wam ... jak to fajnie jest do siebie pisać.... piszesz... pytasz... odpisujesz.... :) ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁASZAM NOWY KONKURS ... tym razem na stronę 503.... która przejdzie do 20 czerwca zafasolkuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystkie poszły do norek... no i co.... to nic... przecież mam swoją świadomość, podświadomość , nad świadomość.... pogadam z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU_____ o dziękuję , dziękuję... plebiscyty na wariatki tez są fajne.... a dostanę order, medal czy jakiś prezent????? :) :) bo nie wiem jak się mam ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obaliłam duży kawał arbuza, pękam. Już postanowiłam zadbać o swoje życie, bo straciłam nad nim kontrolę. Pod kołderką jest tak przyjemnie:D Posprzątam sobie i w ogóle:D Pati, zaraz mam autobus, podjeżdża pod Twój dom, masz jakąś kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SpacerkU____ dziękuję bardzo za buźki... teraz będę bardziej kreatywna .... no i po kreatywności.... nie umiem tego wstawić :( Spacerku___ jak się czujesz? jak przygotowania do ślubu ? co do konfitur to wiesz... jakby coś to robię paczkę i fruuu do Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ wskakuj..... akurat mam gołąbki z sosem z podgrzybków ( mój eM zbierał ) ale jest też zupka jarzynowa z wszystkich możliwych warzywek - no tylko groszek mrożony... a na kolacje coś wymyślimy... co byś kochana zjadła? Tylko po drodze pozbieraj dziewczyny.... Warszawianki, no koniecznie brzuchatkę.... tą od malinek hihi z okolic Lublina... ja krzyknę na Wrocław i Racibórz... :) i akurat... nalewka... świeża, bo świeża... no ale...będzie... a zresztą mam szampana 2 litrowego, no i jakieś starsze zapasy :) a dla Ciebie coś słabiutkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA.... przecież jeszcze Nowy Sącz jest i moja Rzeszowianka :) :) Acha.... chciałam zakomunikować, że nic nie piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU___ to będziemy mieć wspólne tematy ... o ślubie cywilnym :) od razu uprzedzam Twoje pytanie ... nie mamy daty śluby a co do naszego małżeństwa.... muszę Ci odmówić hihi kochana, bo z Tobą nie mogłabym mieć dzieci :):):):):):):):):) a poza tym... przypomnij sobie, że my już Ciebie adoptowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ poinstruuję i Ciebie i REA prosiła o przepisy na przetwory... tylko... ja do @ jestem strasznie leniwa ale po poniedziałku.... obiecuję uroczyście, że napiszę , poinstruuję... i wszystko.... tylko proszę o wolne do poniedziałku. Jak będę miała @ to energia wróci do mnie, wtedy znowu ogródek pójdzie w ruch, meble, trzepanie dywanów hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju czesałam te moje loki po umyciu i szczotke własnie połamalam... PATI---ciesze się,że mimo niezałapania sie na 500str. masz dobry humor!!!!a co chciałas zdradzić? czyżby nowa relacja z samobadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU_____ miałaś już historię teatru? tak tylko pytam... z ciekawości... w ogóle macie chyba ciekawe przedmioty, fajne do poczytania :) wiesz kochana, że ja mam wiele pasji :) nie tylko nalewki...ptaszki.... gemmologię.... ale na punkcie ... tego typu...." jak to było dawno temu na dworach, co jedli co robili" to mam fisia, tylko książki pisane staropolskim językiem trudno się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na specjalności teatr i film, więc takiego przedmiotu nie mam. W tej sesji mam jeden egzamin:) Kolokwia zaliczeniowe już przeszłam, dziś dostałam 5 z jednego:D Muszę dopisać jeszcze 2 prace roczne i git:P Pati, masz szerokie horyzonty, moja krew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIA____ szczotką loki... traktujesz ? oj biedne loczki :) ale nie wiem czy doczytałaś, że ja wygrałam następny konkurs - który sama sobie wymyśliłam i tak rzutem na taśmę weszłam :) Spacerku____ nie bądź kochana zawiedziona hihi, soczek z kwiatuszków bzu czarnego i tak czeka na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ a na jakiej specjalności jesteś.... może odkryję jakąś nową pasję... tylko, żeby mi życia starczyło :) na to wszystko ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×