Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A wiesz co mi mój eM kiedys powiedział jak skomlałam że znów @ przyszła..."kochanie doczekamy się napewno maleństwa ,a może ono wie kiedy przyjśc,chce widocznie zebyśmy sie jeszcze Soba nacieszyli ,bo potem trzeba bedzie więcej czasu jemu poświęcać.." Wiec narazie cieszmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt PATI spi...a może skoro byłam pierwsza na tej 500str. to mam jakąś taka zdwojoną moc i moge się wpisać za nia? MAM NADZIEJE,ŻE TAK WIĘC: PATI!PATI!PATI!PATI!PATI! PATI I JESZCZE RAZ PAAAAATI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem o tym a fajnie by bylo jakbysmy wszystkie zaszly i wtedy bysmy juz nie byly staraczki tylko mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ NIE ZDĄŻYŁAM :( Myślałam jednak o PATI intensywnie od poczatku tej 500 str. więc jestem pewna,że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo----mój M mówi to samo, my juz kobietki chyba jednak tak mamy,ze troszkę inaczej do tego podchodzimy :) Kocham go jednak za to,że tak do mnie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) No to sobie Pati pospała...chyba że ona juz zafasolkowana.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no wlasnie moze juz fasolke ma i sie nie odzywa:D Pati wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge juz sie odzywac..bo Folik kazal mi cicho siedziec..to siedze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się tu dzieje??? Niki, ty zapominalska, toż to ja ogłosiłam konkursa!! No gratulacje, ale wprowadziłaś trochę dywersji....:)))) no dobrze, to czekamy teraz na wyniki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie Niki od tej strony ciebie nie znałam:))) zmasowany atak to był normalnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Rea jeszcze nie wiadomo co w której siedzi... Ja życze Wam miłego popołudnia spadam powolutku na obiadek do tatusia:)) bo juz za mna wydzwania.Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----hihihihihi tak przypomniało mi sie i postanowiłam sobie ,że teraz albo nigdy:0hihihihi, wiesz są takie momenty w zyciu człowieka,ze wie ,że ta chwila należy do niego.....hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,Nikamo, REA,Folik-już pewnie do domku zmykacie!Na odchodne prosze po kieliszeczku tego likieru i miłego popołudnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, to spróbuj teraz mieć jedną kreskę!!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze zniklyscie wszystkie a ja z eMem jadlam obiadzik bo wrocl z pracy a teraz robie kawke i bedziemy pic takze ja tez zmykam:D a od dzis mam dni plodne:D:D:D takze bedzie sie dzis dzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze czytam o Was lalki bo kibluje dzis troche jeszcze./.... ale mam przecie FOCHA.... tak.... Pati jak wstanie to sie zdenerwuje.... ze strona 500 przespała.... ale moze jej ona niebyła potrzebna bo skoro tak spi to moze juz podwojona...... tylko spi i spi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik jak fajnie ze jestes a ja chyba pojde do eMa posiedze z nim kawe popije bo nie byl go caly dzien i stesknilam sie za nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ ja zdenerwowana... hihi jestem taka dziś leniwa, ze nie chce mi się nawet denerwować :) NIKUSIU____ gratulacje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ ja chyba mam niskie ciśnienie, bo czuje się jakbym z martixa była :) tylko sobie zaśpiewać... co ja tutaj robię...uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×