Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spacerku---mam jasne włosy (aktualnie z baleyage) a długość ...mam pocieniowane bo krecone tak lepiej chyba wygladaja (cos sie dzieje i nie wyglada sie jak spaniel :) ) tak do łopatek mniej wiecej Lola---nigdy tak nie miałam, nie wiem czy w dni płodne to normalny objaw, raczej chyba nie. ja takie plamienia miałam jakos przed samym okresem, wyszło,ze mam zbyt mało progesteronu i generalnie @ musiałam miec wywoływana bo własnie miałam tylko taki sluz z krwia....a u ciebie to mysle,że to chyba jednak ta nadżerka, może umów sie do lekarza niech cie pooglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam Ja jstem w irl a tu ciezko o lekarza tak o! takze poczekam moze to faktycznie od nadrzerki oby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuppppppiiiiiiii:D:D:D Zaczelam 504 strone czyli bede 4 w ciazy po was hehe:|D a teraz cos mi sie pinkoli net takze zmykam narazie niechce sie wkurzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosów to też mam takie problematyczne! Mam bardzo kręcone i nie da ich się rozczesać na sucho, jedynie na mokro. A wiecie dziewczyny, że takie włosy czasami w ciąży się rozprostowywują i już potem takie proste zostają! Kuzynka mojego męża tak miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja tak miałam w ostatnim cyklu-w dni płodne śluz zabarwiony krwią i bzzz było i fasolka jest ;) A miałaś sama krew czy ze śluzem płodnym? Ale się najadłam!kolejna porcja truskawek z cukrem,śmietaną i makaronem a co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam proste włosy i dobrze mi z nimi chociaż no nie są wymarzone bo dość cienkie i delikatne. Brzuchatki w którym tc zaczęło być widać u was brzuszek?bo ja mam nadzieję że przy drugim dziecku nie będę musiała czekać do 5 m-ca żeby ktoś zajarzył że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuchol wystaje, ale maskuję go przed kolegami ze studiów. W 10. tyg nie dopinałam spodni, w 11. lekko wystawał, ale jak czytam w necie, to normalka. Wiele kobiet w tym czasie zaczęły odstawać lekko w tym czasie. Dziś np. bez spodni widzę, że to ciąża, ale ja wiem, a ludzie nie. Klaudia, Tobie brzuch szybciej wyjdzie, przy 2. bobasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Jestem.Wiesz jak pierwsze wlozylam 2 palce zeby sprawdzic jaki mam sluz to bez krwi ale rozciagliwy i przezroczutya le pozniej jak wsadzilam drugi raz dla upewnienia sie tojuz z krwia sama niewiem co sie dzieje czy to cos groznego?ale dzis mam dopiero 1 dzien dni plodnych z wyliczen tak wynika no zobaczymy ale bzzz na pewno dzis bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny serwery na o2 padly i nie moglam wejsc ani na poczte ani na topik ale juz jest wszystko w porzadku:D i co z ta krwia doradzicie mi cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ty mialas podobnie opisuj mi tu boje sie czy cos nie tak ze mna czy ta nadrzerke dotknelam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mnie strasznie bola sutki:( w lewym cycku:( kuzwa co jest grane:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU_____ ja tylko alkohol do moich nalewek :) no i same zdrowe rzeczy.... musli, jogurty, mój eM mówi, że muszę się dobrze odżywiać ...hihi chyba, żeby być grubszym wielorybkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ nie mam pojęcia, może się paznokciem zadrapałaś. Może to owulka i też mogą być plamienia, a czy za wcześnie... nie zawsze jest o tym samym czasie owulacja, przecież jajeczka w jajnikach są w różnym stadium zaawansowania... i jedne dojrzewają wcześniej drugie później, gdybyś mierzyła tempe i badała ta nieszczęsną szyjkę można byłoby coś więcej gdybać. Ja niestety nie umiem Ci pomóc. A gdzie masz teraz szyjkę ? blisko? daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati szyjke mam daleko a temp mierze i dzis rano bylo 36,3 takze malo.Moze zadrapalam sie zobacze jak nie przejdzie do rana tzn ze cos nie tak jest a i sutek lewy mnie strasznie boli niewiem czemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny bylam teraz siku i jakis taki skrzep bordowy byl na papierze jak sie podcieralam kuzwa co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na owulację, bo sama przyznałaś, że masz dni płodne. Czasem krwawienia się zdarzają. Pati, ja chciałabym tak gotować jak Ty. Teraz myślę o tym sosie z podgrzybków. I jak ten Twój facet ma Cię nie kochać? Jak kobita umie o niego zadbać, to będzie wdzięczny:) Chyba... Muszę się bardziej postarać, bo jak na razie to mój chłop zasuwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze was tym molestuje ale wystraszylam sie ale temp mam niska a jak zrobilam dzis tego testa owul na probe to 1 kreska sama niewiem co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ale jak robilam dzis testa owul to 1 krecha:( takze raczej to nie owulka chyba nie ejstem w ciazy:( tzn nie poronilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, myślę, że to nie poronienie. Poczekaj, co będzie działa się dalej. Klaudunia, gdzie jesteś? Rea, mój Mały Dzielny Tosterku:) Jesteś silną kobietą, bardzo inteligentną i wierzę, że przetrwacie ciężkie chwile. SPA może nie będzie przez jakiś czas, ale możesz malować pazurki:) Gdzie jesteś? Pati, tak bym zjadła jajecznicę z kurkami, mmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no sama newiem pierwszy raz w takiej sytulacji jestem i niewiem czy bedzie dzis bzz bo sie boje troche czy wsio oki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem wreszcie. Wiecie co ja mam duphaston na podtrzymanie ciąży ale ja sie martwie dziewczyny jeszcze troche i zawał dostane. no i już na małego dzidziusia dałam dzisiaj 150 zł ale jak ma być dobrze to i więcej wydam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj beata A co bylas u innego gina dzisiaj czy co? Ja mam schize znowu niewie co jest grane:( ale to pewnie od nadrzerki taka mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nikogo już niema to ja spadam ide spać dziś to cały czas spałam a zimno jest mi jak niewiem co cały czas dreszcze mam od jakiegoś czasu chyba fasolka mnie mrozi bo ledwo żyje i smutno mi. Pati kochana to czekamy razem do poniedziałku Ty na test a ja na maleńkie kochane serduszka oby było. DOBRANOC PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×