Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKUSIA____ a Ty gdzie się znowu podziałaś? ANNOLIA___ szkoda, że przyszła @ ale już za 15 dni będzie znowu owulka .... i tak jak napisała NIKUSIA - pierwszy dzień @ to pierwszy dzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBUUUUUUU ja to na żaden konkurs się nie załapałam. Ani na 500 ani na 502 stronę. Ale to ja się zapisuję sama na lipiec!!!!! Będę pierwsza w lipcu hehe!!!! I tyle!!! A tak w ogóle to witam wszystkie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M miał iść dziś na badanie nasienia ale od wczoraj miał wysoką gorączkę prawie 39 więc znów odłożyliśmy to badanie. Czytałam że na wyniki może właśnie gorączka wpłynąć więc nie robił bo po co się stresować jeśli będą złe i powtarzać za kilka miesięcy Zawsze coś stoi na przeszkodzie? Może to znak, żeby nie robić w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja @ jakaś dziwna... Wogóle nie boli mnie brzuch, a tak zazwyczaj to pierwszego dnia umieram i zalewało mnie na potęgę, a dziś tak poprostu sobie wrednie pomału kapie... :( :( :( Poczekam jak będzie jutro, a potem lecę do lekarza, bo coś jest nie tak. Coś mi się namieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia poczekaj do jutra, mi też często tak robi, że w pierwszym dniu tylko kapie a potem od drugiego to się leje że hej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie martw się na zapas:) W 11. tyg. na usg lekarz krzywił się, że czegoś tam u mojego bąbla nie ma jak na 11. tydz. i okazało się, że wiek płodu jest młodszy, ale to żadna przeszkoda. Dziecko później się poczęło i tyle, bo miałam owulację ok 20. dc. Jest dobrze i Ty nie stresuj się, bo będzie Ci ciężej przetrwać do poniedziałku do 19.00. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam taki okres, że pokapało i przyszedł w 22. dc, ale okazało się, że to był taki jednorazowy wybryk. Ja już sobie wkręcałam plamienie implantacyjne:P Rea, pamiętasz? W styczniu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU_____ no... to... się na tym nie znam... a byłoby coś dla mnie tam? czemu nikt nie wymyslił jeszcze jakiegos działu.... hmmm dziedzictwo narodowe...zielarsko.... kulinarno... tradycyjno.... hihi ale wymyślam EWIKA___ zaraz jakiś konkurs wymyślę :) ANNOLIA____ mnie to juz nic nie zdziwi... nawet szyjka wysoko... co to mój mózg potrafi hihi nawet szyjkę podnieść wysoko do góry a mogę się założyć, że do poniedziałku @ przyjdzie :) ale... jak przyjdzie to może .... ja mam jakieś nadnaturalne... predyspozycje... np. teleportacja... hihi też wchodzi w rachubę... wtedy bym do Spacerka się teleportowała , żeby obiad ugotować :) ale ja dziś wymyślam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może od tych wszystkich emocji typu "jestem"/"nie jestem" tak mi się pokopało. Mój M mnie pociesza, że mówi się trudno i próbuje się dalej... A mi i tak jest okropnie żle, że jednak nic z tego. Może za 2 tyg..... No napewno podejdę do tego z większym dystansem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---musze szczotką bo grzebieni połamałam już miliony a jak widać szczotki też nie wytrzymuja :) czesze je jednak tylko jak sa zupelnie mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ a ja implantację w lutym sobie wmawiałam i nawet w to uwierzyłam hihi a potem był płacz, a teraz się śmieję z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak z innej beczki... Jak się interpetuje "wyniki" badań szyjki? Macie może jakiś link do stronki, gdzie jest to opisane? Szukałam w googlach, ale tam co strona, to inny pomysł i już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem dopiero teraz. Kurde doradzcie micos bo sie wystraszylam. Chcialam spadacsobie sluz w pochwie i wlozylam sobie 2 palcedo pochwy wyciaglam a tu krew i troche mi sie teraz leje a po @ juz dawno jestem i niby od dzis sa dni plodne kurde miala ktoras z was tak kiedys?Czy cos sie moglo stac czy to moze nadrzerke dotklam boje sie strasznie i sie wystarszylam a sluz mam rozciagliwy i przezroczyty. czekam odpiszcie ktora wie co mi jest bo ja juz panikuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU____ to tak jak ja z tym czesaniem, tylko na mokro ale grzebieniem o grubych zębach. Wypróbowałam już wszystko.... ale to co daje mi rozczesać włosy to tylko.... PANTINE PRO V- odżywka bez spłukiwania - sprężyste loki i fale. Co prawda pochłaniam tego tony ale ... po pierwszej tubie (kupuję ta dużą) nie mam problemów z rozczesywaniem A... do tego czysty jedwab na podsuszone włosy no i przede wszystkim szampon glis kur różowy. Wesz NIKUSIA ja wypróbowałam już chyba wszystkiego... ale przy czesaniu ... tak jak Ty... łamałam grzebienie, wydzierałam włosy - nareszcie mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNOLIA_____ OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka. Obserwacja zmian szyjki macicy Instrukcja interpretacji kart z obserwacji typowego cyklu - reguły typowe 1. Należy zawsze: • sprawdzić numer cyklu, • znaleźć i zakreślić kółkiem wszystkie zakłócenia, • odnotować, czy w poprzednim cyklu krzywa termiczna była dwufazowa. 2. Interpretacja zmian szyjki macicy • Po miesiączce przez kilka dni szyjka jest zwykle twarda, zamknięta i usytuowana nisko. W miarę zbliżania się jajeczkowania szyjka zmienia położenie, unosi się do góry lub wykonuje zwrot od kości krzyżowej od tyłu, ku spojeniu łonowemu do przodu (sprawia wrażenie, że jest bliżej i wyżej), otwiera się i mięknie. Dzień szczytu objawu szyjki to ostatni dzień, w którym jest ona najwyżej, najbardziej otwarta i miękka. http://www.gardenoffertility.com/cervix.shtml no i.... metoda nos -usta szyjka twadra- w dotyku jak czubek nosa szyjka miękka-w dotyku jak ściśnięte usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku Niewiem wystraszylam sie bo jak pierwsze wlozylam 2 palce to nic normalnie mialam sluz przezroczysty i rozciagliwy na kilka cm a pozniej drugi raz niewiem czy za daleko nie wlozylam i moglam tej nadrzrki dotknac niewiem sama kurde wystraszlam sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati----ja też ma tą bez spłukiwania PANTINE :) do tego też mam jedwab "biosilk" firmy farouk-daje go tylko na końcówki, no i stosuje na mokre włosy jeszcze pianke superskręt welli z lini shockwaves....też już próbowałam masy kosmetyków, trudne te krecone włosy co? tak strasznie się wysuszaja, wrrr....ale przynajmniej ładnie wygladaja:) Kiedys chciałam wyprostować trwałą prostującą,ale mój M wybił mi z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niewiem czy to moze z owulka ale dopiero dzis zaczynam dni plodne a 8 mam owulke takze niewiem czy nie za wczas,jest tu ktoras dobrze obcykana i miala ktors tak a moze tylko ja sie wkrecam i moze dotklam sie za daleko:( niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam no sama niwiem co to jest:( ale moze nic groznego a mozliwe ze cos si tam w dni plodne robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola Mocne te krwawienie miałaś? Jak słabe to może to faktycznie ta nadżerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Slabe troszeczke ale na wkladce mialam krew ale eraz powoli przechodzi bo co by to inngeo moglobyc niewiem nie znam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×